ЮЛЧЕТО расте ли расте, а на мама все й се яде. - тема 27

  • 24 921
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 160
Добро утро  Simple Smile не съм писала от доста време. Все още сме 2 в 1 , но не се знае още колко ще издържа, нещо ми се появиха доста болезнени контракции и сега гледам да лежа повече. Корема вече почна да ми тежи много и се движа като пате  :Lil:
Количката си я пазя от баткото и мисля да си я ползвам нея поне на този етап. За килограмите да се похваля този път съм качила само 5
Честито на бемол за близнаците да са и здравички и бързо да се възстановява   bouquet

# 16
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Ами Мисти аз си имам травма на коляното още от гимнатиката (тренирала съм художествене гимнастика) та точно това коляно вчера при клякане нещо изпука и ме заболя!Днес гледам,че не се е подуло ама си ме боли! Едно време с наколенка и един гел който ми даде треньора на футболистите ми минаваше за два-три дни ама сега само съм го стегнала пък да видим!
eveto78 честита ти количка и аз бях така дори е сега и се радвам много! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 251
Добро утро и от мен в новата тема Simple Smile)

Заглавието в момента, много ми приляга Simple Smile)

И аз днес съм от ранобудните, разкашлях се в 7 без 10 и викам я да ставам. Ходих да си пусна изследванията кръв и урина, довечера ще са готови, а в петък съм на лекар да видим как е бебето Simple Smile
Аз от днес си имам и помощник до края на юни, майка ми са я пуснали неплатена, та ще я използвам да гледа детето докато съм на запис на тонова или ходя да си купувам разни неща.

Момичета оздравявайте бързо и задържайте бебчетата, че още имат нужда Simple Smile)

# 18
  • Мнения: 21
 Добро утро и от мен Two Hearts
Много хубаво заглавие !
Агнес бързо да оздравявате с детето  Hug
Аз нещо имам едни болки ниско долу от снощи, днес пак съм при док и ще го питам какво ли става  Shocked надявам се да не са свързани с бебчо, а да са от колита ми. Утре ако всичко е наред трябва да пътуваме за София.
Айде хубав ден и стискайте още малко остава  Peace

# 19
  • Мнения: 4 841
Катенце благодаря за новата темичка   bouquet


Аз съм в тръпнещо очакване да отворят системата за кандидатстване за ясли и градини. Стискайте палци да ми приемат детето някъде  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 251
Забравих да ви пусна една статия за раждането в клиника Надежда. Много ми хареса как описват нормалното раждане. Който му е любопитно да прочете Simple Smile

Скрит текст:

Агнес, стискам палци да го приемат, въпреки че съм против детските градини, и аз миналата година бях в такова очакване и като тръгна бързо ми мина мерака да ходи Simple Smile

# 21
  • Мнения: 96
Добро утро,момичета!
Агнес,Много ми стана жал за детенцето ти ,бих искала да ти споделя.Голямата щерка тръгна около 3 годишна на градина и като се започнаха едни гнойни ангини,по 5-6 АБ на зимен сезон изпиваше.След две години тровене ме изпратиха на УНГ,докторът и откри трета сливица и ме посъветва да я махнем.Чух много отзиви против,но бях взела решението.През април в годината,когато тя навърши 4 г. я махнаха.Процедурата трая точно 3 минути и после ме посъветваха да  и давам сладолед,което беше и наградата и за геройството.Оттогава се родихме,не че не е боледувала,но гнойна ангина-никога повече нямаше.За яслите  fingerscrossed
Кате,благодаря отново за старанието и за приятното оформление  bouquet
Гемавар,образувайте си с Джина групичка да ходим да ви черпя дружно Grinning HugБлагодаря!
В нашата група слабото ни място явно са краката,дано това да е най-лошото,което може да ни се случи-момичета оправяйте се бързо и безболезнено HugТова го писах,защото снощи кой ме накара да надникна в августовската тема и съжалих стократно за това. Cry
Мъхче,ти пък нямаш никакви мечти беее, Grinning,то и аз като погледна чашата от подписа си,само преглъщам жадно,ама съм се примирила,компенсирам с вино и биричка  cheers cheers
Глупи,всяко зло е за добро,ето че си осигури помощник за този тежък /буквално/ период.

# 22
  • Мнения: 49
добро утро и от мен  Hug
от вчера и аз съм здраво в еуфория имаме си вече количка
http://www.detski-magazin.com/detski-kolichki/3827-avio-lorelli-2013-.html
остана ни само кошарка,но там изчакваме защото едни приятели се канят да ни дадът тяхната да ползваме .

# 23
  • varna
  • Мнения: 871
Оп, и аз в новата темичка  Hug Браво, Кате, много хубаво заглавие, а овцете са направо прекрасни!
Терп, близо си - нейно въздушно височество е всъщност, женския вариант на Майкъл Джордън (негово кралско въздушно височество), от времето, когато тренирах и тъкмо беше излязъл Космически Забивки. Той е на 14 години тоя ник вече, ама не ми се сменя, защото ме разпознава много народ по него  Mr. Green
Агнес, гледам Флай вече ти го е написала, но и аз да кажа. Това с многото ангини определено не е хубаво и ще пречи занапред на детенце много. Мен голяма жена на 28 ми ги извадиха след години и години мъки с тая пуста болест - майка ми искала навремето, ама педиатърката не дала, опасно било, дрън дрън. Докторката като ги извади  и каза "ми то това вече не са сливици отдавна, само едни деформирани гнойни гнезда от толкоз много боледуване". Така че аз също те съветвам да отидете на един добър УНГ и да разгледате този вариант, дори да няма трета сливица, да ги махнете - не е вярно, че слиза надолу. Ето вече две години откак съм без (да чукна на дърво) и нищо по-голямо от настинка не ме е хващало.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 348
Забравих да ви пусна една статия за раждането в клиника Надежда. Много ми хареса как описват нормалното раждане. Който му е любопитно да прочете Simple Smile
Скрит текст:
Добре звучи. Дали и практиките са в унисон с писаното или е пак "едно си баба знае". Дано да има светлинка.

# 25
  • Мнения: 4 708
Мъхче и аз искам така, харесва ми мечтата, ама засега ще отложа, че ако се кача на дюшек няма да ме издържи  Laughing
Агнесстискаме ви палци.
Плами честито ви количка, със здраве да си я ползвате.

# 26
  • Мнения: 2 237
Добро утро  Simple Smile
Бързам да споделя линк от вчерашното предаване на Марта Вачкова. Гледах го посред нощ, но темите бяха много интересни. Първо говориха с една астроложка за значението на деня в който се раждаме, както и дати за избор на секцио. После д-р Панова от І АГ говори за секциото и нормалното раждане, а накрая две мацки разясняваха какъв сутиен трябва да носи бременната. Ако намерите време, гледайте, беше много интересно:
http://bnt.bg/bg/productions/92/edition/32133/apartamentyt_28_maj_2013

Аз пък не съм в унисон със заглавито, по-скоро съм :"..........а на мама нищичко не и се яде"  Sad Рядко безапетитие ме е обзело. Няма нещо което да искам да ям. Храня се колкото да живея. То и за това от един месец и повече и грам не съм качила, но какво да направя...освен да се насилвам.
За щастие аз и дреболинка сме добре, приключихме поне с антибиотиците. А днес я пращам на село до септември, където я чака огромен басейн на двора (подарък от дядо и), куп играчки, хиляди животинки, верни другарчета и изобщо скитня и щастие Simple Smile А мама остава тук да мъти.

Агнес, оздравявйаите и вие, съчуствам ти Sad Описаното от теб го преживяхме и ние - ремонт, детенце се плесна, айде на лекар, антибиотици...айде и аз болна, на лекар, антибиотици....Ужас. Трябваше да се моля на оная идиотка личната да ме прегледа, от един поглед реши че ми нямало нищо. Да, тя тая висока температура беше от нищо Crossing Arms Та едва ли не на колене я молих да ме погледне с фенерче и шпатула. И  като ми видя гърлото, ахна. Чак тогава се сети , че всъщност съм зле.  ooooh! Добре ,че дребка я водихме при съвсем друг лекар. Ми разликата беше огромна....
Честита количка,  пламена84  Hug

# 27
  • varna
  • Мнения: 871
Абе, близначе, ти кога ще я смениш таз лична - това за мен не е лекар, ти да знаеш повече от нея какво ти има  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 2 237
Ох, надявам се да я сменя тия дни. Само чакам да се освободя малко и ще ида до новия медицински център, който Сандалка ми препоръча. Там има две лекарки със специалност педиатрия и обща медицина. Та хем за мен джи-пи, хем за дребните педиатър. Но ще ида да проуча . Само ме тревожи, че работят по 2-3 дни в седмицата, на смени. А децата не си избират кога да се разболеят. Докато тая мърдА по всяко време си е в кабинета, не че има полза де Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 318
Здравейте!

Ние вчера бяхме на събеседване в училището, в което се надявам да ни приемат, но едва ли ще стане, тъй като за 144 места кандидадстват 500 дечица. Резултатите излизат в неделя, много, много се надявам.
По принцип съм „за“ едно дете да посещава детско заведение след третата си годинка, така децата имат конкуренция, общуват с връстници, стават по-борбени.
Агнес, скоро да се оправяте!
Сутринта ми попадна някаква брошура на Айко, имаше намалени колички, който се интересува, може да погледне.
Ани 88, моята дъщеря тренира Художествена гимнастика, тя е мъничка, но по едно време редовно се събуждаше нощем с рев и болки в мускула. Не се бе случвало скоро, до снощи, дойд през нощта, обляна в сълзи, с болки. Миналата година я водих на лекар, каза, че няма нищо притеснително, това е заради растежа+ разтягането. Но силно се надявам след някоя друга година да изчезнат тези нейни пориви да става гимнастичка, за мен това е един много красив, но неблагодарен спорт.
Не знам дали ще повярвате, но ме обзема страшна тъга и носталгия, като се сетя, че имам още два работни дни Confused

Общи условия

Активация на акаунт