ЮЛЧЕТО расте ли расте, а на мама все й се яде. - тема 27

  • 24 931
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 216
А от какво казаха, че е този кръвоизлив, всичко е нормално сега, нали, добре сте с бебчо?

# 46
  • Мнения: 1 350
Да се запиша и аз в новата тема! Кате,благодарности   bouquet
Нас ни приеха на градина,днес ми звънна директорката ,много съм щастлива ,детето също.Точно в тази градина исках ,цяло чудо е ,че се освободи място.Живот и здраве ,септември месец тръгва.Тогава ще е на 3 години и половина,съвсем нормална възраст според мен.Ще видим какво ще става с болести ,имунитет и т.н. За мен е важно да има контакт с деца ,пък макар и рядко да ходи.Иначе ще си е вкъщи сам,с мен и бебето.
Днес намерих памучно българско боди-потник за 2,80  Shocked Голяма далавера ви казвам,утре ще ходя за още.Не мога да си намеря идеалната нощница за болнца и кърмене обаче и много ме е яд.Хем не ми се дават много пари ,защото нали трябва да имам поне 2 ,3 бройки...ПОне си накупих гащи - палатки и сега ми е голям кеф.Хем широчко,хем удобно Mr. Green
Ще взема  и аз да кача някоя снимка ,че е срамота.
Флай,като момиченце си ! Hug Hug
Скреч, като по-голяма кака си на детето ! По друг начин си те представях Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 50
Близначе, мерси за инфото!

Girlinblue, много гадно, и аз всеки път се ядосвам, като ми текне кръв от носа (на мен ми тече по малко, но всяка нощ). Викам си, за какво го пия това желязо, като ценните ми кръвни телца се похабяват по тоя начин  Rolling Eyes Ако са ти изгорили правилно капилярите, би трябвало да нямаш повече проблеми. Мен ме мързи да ходя на лекар, че да направят нещо и за моите. Пък то и не остана за кога  Laughing

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте, сладки коремчета  Laughing
А да ни е честита новата тема - Катенце, мила  Hug  и каквото и заглавие да сложиш аз съм ОК  Wink

Карли, Гифт, ракията е от червено вино , миналата есен ММ си направи вино и остатъка го изпече на ракия  smile3503

Агнес, оправяйте се бързо  Hug а ти внимавай с почистването след ремонта  Naughty че аз така се нагласих с хубави, продължителни и болезнени контракции, че чак и кръста ме боля  #Cussing out Първо мама почисти грубата прах, после свеки дойде да измие новите прозорци- омазаги целите с обезмаслител  #Crazy и аз след тях като се подкарах- всичко наново почиствах... и после цяла седмица на легло с шепа хапчета ...  Cry Та за това- моля те пази се  Hug

Мимс, успех мила...  Hug

Уфф, не знам за вас, но аз умирам от жега... добре, че някой е измислил климатика хихихи  Joy

# 49
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Привет!  Heart Eyes

Агнес, бързо оправяне и викам след това да не повтаряте вече, че много ви се насъбра   bouquet ...пък вие сте такива душици  Hug

girlinblue182
, какво си преживяла пък ти  ooooh! Добре, че вече е зад гърба ти, пази се. Мен не ми тече кръв от носа, но за сметка на това имам такава засъхнала и ми пречи да дишам. Особено нощем ми е голяма мъка. Трябва да сложа физ.р-р, за да мога да си издухам носа, инак нищо не става. Още малко остава и ще забравим за тези малки неразположения.

Данче, честито приемане в детската.  Simple Smile Ние също успяхме тази година да се класираме. Явно за детска е по-лесно, отколкото за ясла.

Благодаря на всички, оценили труда ми  Hug

Скрит текст:
Бебчето от Авуст-ката тема не е оживяло  Sad

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 15:51 от Katencetoo

# 50
  • Мнения: 181
Не ми е текло до сега кръв от носа по време на бременността. Днес само си духнах леко носа, даже не успях, понеже шурна силно. Мислеха, че съм вдигнала кръвно, макар, че до сега съм нямала такъв проблем, а и никакви симптоми нямах за високо кръвно. Малко преди да дойдат, седнах, че ми причерня, пък кръвното не беше ниско или високо.
В спешното ми казаха, че имало отворен капиляр, щом го видяха и го обгориха. Обгарянето беше голям майтап, нагря един кламер, намаза го с нещо и айде в носа  Laughing Като видях кламера малко се притесних какво ще прави с него  Laughing
Аз си мислех, че ще спре от самосебе си, но то от едната текна, тя се запуши, тръгна от другата, после и тя като се запуши ми тръгна към гърлото и на мен съвсем лошо ми стана. Хазяина междувременно отиде до аптеката и сложих тампон с адреналин, но той направо си изхвърча от носа.
Мисля, че сега сме добре, благодаря!  Hug Залитах до преди малко, но хапнах и се офирясах. Бебчо ме подритва, смятам, че му е добре след като хапна и той Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 96
Шуши,за количките има теми,в които много майки описват "за" и "против" конкретни маркиhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=715770.0,аз лично не съм чувала тази марка,не бих могла да ти помогна.
Гери Д.,голямата не можах да я кандърдисам  Wink да играе народни танци,но малкото отсега го обработвам,че наесен ще я водя,имаме един много добър фолклорен ансамбъл,в който се записват от 5 годишни,ходят по турнета в чужбина,общо взето високо качество поддържат.Аз когато гледам да танцуват направо ми се пълнят очите,става ми едно такова гордо и приповдигнато.Скоро,мисля че Пина беше качила от една сватба,ами направо си се разревах от удоволствие,голяма красота, а пък какви мъже...
Момичета,какви са тези коремни болки,по-кротко,да не я овапцаме на финала.Аз да си призная сега,като не мога да се движа много и когато малката си е вкъщи,пускам и детско,знам,че е гадно,при други обстоятелства не бих и позволила толкова много да гледа,но сега просто нямам друг избор,по добре да почиваме още малко,а после ще има много разходки.
За градината съм "за",защото иначе щяха да са съвсем свити,като се знам аз каква съм,а така се научиха да си отстояват позицията и да си бранят територия и играчки,научиха се сами да се справят с много ситуации.Вярно,вземала съм ги плачещи,че едикой си им е скъсал рисунка,или счупил играчка,става ми много мъчно,че чак ми идва да се саморазправям с детето,но нима в живота после всичко ще им е само розово и ще ги галят с перо.А болестите-то от тях не може да се избяга,малката се разболя от варицела още преди да тръгне на градина.Виж,когато са много начесто,имунната система отслабва и наистина трябва малко почивка и подсилване.Разсъждавам просто... Thinking
Girlinblue,много кръв,да не си вдигнала кръвно,то нормално е в състоянието ни да тече,ама това е множко.
Данчето,щом тези гащи-палатки те правят щастлива... newsm78 HugБраво за детската. И хайде,качвай снимки,че скоро ще се хвалим с бебоците,Гърлинблу,ти също,някоя снимчица ще качиш ли,и последно-момичета,много благодаря за комплиментите,ама другия път на лични,че ми стана неудобно,присъединете се към групичката,дето ще ги черпя,Иве, и ти Grinning Hug

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 16:14 от fly2

# 52
  • Мнения: 377
Здравейте!

От доста отдавна ви чета, сравнително редовно, но все не се осмелявах да пиша.
На 31 г. съм, от Варна и очаквам второто си момченце (термин 04.07.).
Преди 3 седмици приключих работа и оттогава се наслаждавам на подготовката за новото човече.

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 16:22 от Benny_G

# 53
  • Мнения: 233
Привет и от мен в новата тема, прекрасно оформена, разбира се!

Аз от понеделник съм вече на 45-дневното изчакване. Определихме и дата за секциото - 4ти Юли и започнах да пия магнерот, за да не вземе да тръгне да се ражда нормално беба. Че сме сами с малкия у нас и не ми се и мисли каква би била картинката - аз с болки, а няма на кого да го оставя!  ooooh!

И ние чакаме резултати за детска градина - дано ни приемат!  Praynig

Benny_G  добре дошла сред редиците Simple Smile

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Бени, добре дошла! Simple Smile

Момичета, до сега бях навън и пръсках пари, ей голям кеф ви казвам...взех доста неща Simple Smile Шампоан и душ-гел 2в1 и лосион за тяло на Бюбхен, клечки с и без ограничител....няколко пакета памперси...2 панталончета, 2 ританки, 1 боди с къс ръкав, 2 бодита с дълъг, един гащеризон и едно комплектче блузка с ританки и една капитонирана пелена....абе все красоти за бебка....
За мен взех 2 гащи палатки и една евтина нощница можеби за вкъщи, че в болницата ни дават да не я плескам поне. Друго не се сещам дали взех, като прегледам покупките по-късно може да се подсетя Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 708
Benny_G не сме толкова страшни колкото звучим, а и винаги може да прескачаш по-дългите ни словоизлияния ако станем досадни. Та добре дошла  Hug
Поздравления на всички приети в детски градини, и късмет на тези които още чакат.
Карли то против, против, ама като нямаме друг избор, отсега глася момата да се подават документи, и да я пращаме на ясла още на годинка, нямаме баби и няма друг вариант за момента.
Гърлинблу какво направи, да не си стояла на жегите отвън, че може и от това да е това с кръвта, дано минава бързо. Hug
Цвети за едното чистене, не си струва да рискуваш, а и каква полза от това че си чистила прозорци, като днес с тази жълта прах/уж пясък от Сахара/ надали личи. По-кротко и да не ти пука.
Весе на този цирк и аз бях днес  Laughing горко и тежко на нас, и на бебетата които носим.
Таничка честито ти придобивки, така най-добре се чувствам, ама покрай абитуриентката не останаха за друго средства.
Благодаря ви за отзивите за абитуриентката, да ви се връща след около 18 - 19 години  Laughing
Не ми се говори за августовската тема, че ми става мъчно и  smile3518

# 56
  • Мнения: 425
Минавам да се запиша в новата тема...  Уж съм добре  Tired Подготвям се през уикенда да се местим в нов апартамент (най-после)  ooooh! Аз обаче мисля да не рискувам да чистя, че с това разкритие най-много да родя докато се крача да мия прозорци. А не мерси  Crossing Arms Ще разчитам или на мама (ако успее да вземе отпуск) или ще си наемем фирма.

Да ви питам, имате ли болки между краката  Embarassed Аз от 2 дни направо не мога да ходя, ще каже човек, че цяла нощ съм се крачила, много е неприятно  Laughing
Някой знае ли от къде мога да си купя колан за след раждане? Вчера гледах в Хиполенд някакви на Чико по 75 лева  #Crazy Срещали ли сте някъде по магазините по евтини аналози?  newsm78

# 57
  • Мнения: 11 747
girlinblue, ние те чакахме на срещата, ама си имаш повече от уважителна причина да не дойдеш! Пази се, да си добре, пък срещи пак ще има - и преди раждането, пък и после с бебетата. Този път бяхме само 4 броя бременни  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 233
Някой знае ли от къде мога да си купя колан за след раждане? Вчера гледах в Хиполенд някакви на Чико по 75 лева  #Crazy Срещали ли сте някъде по магазините по евтини аналози?  newsm78


Виж по аптеките - аз след 1вото раждане си бях купила от аптела за 8лв някъде  Peace

Таничка снимай красотите за бебчето да им се порадваме и ние - много мило ми става като ви гледам покупките  Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Глори, аз предните неща ги наснимах, но не можах да ги кача в снимка.бг не се появяваха снимките, не мога да разбера защо...та сега не знам дали ще имам някакъв успех с новите неща... Sad

Общи условия

Активация на акаунт