Balea, Alverde, Catrice, Essence - 10 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 96 410
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 262
Между другото и на мен кожата ми се влошава от фон дьо тените. Само с тоя на Римел, който съм похвалила по-горе всички пъпки ми бяха минали. ПО едно време нямах вече нужда от фон дьо тен и го ползвах като коректор под очите - не съм имала никакви проблеми с него. АКо не се размазваше толкова трудно, бих си вземала само него. Иначе мисля другия път да пробвам някой фон дьо тен на Алверде, пък дано не ме разочарова много.  Rolling Eyes
Сега съм с анти-ейджа на Мейбълин, но не бих го взела повторно.

anbibian, можеш да пробваш серията за смесена кожа на Алверде:

Скрит текст:

Чела съм в нета добри отзиви за нея, ако ти трябва за млада кожа. СЪщо съм пробвала преди време нощния крем за чувствителна кожа и на мен ми беше адски лек и сух. Може да вземеш и да пробваш дали ти пасват.  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 11:10 от HAPPY_QUEEN

# 751
  • Мнения: 1 262
И да се допълня - просто съм изумена и ошашавена от бързото и ефикасно действие на серума анти ейдж на Алверде. Възможно е при друг нещата да протекат по съвсем друг начин, но при мен действието е много повече от очакваното. Може би защото след първото ползване си помислих, че не е подходящ за моята кожа и е още един продукт, който няма да хвърля само, защото съм дала пари за него и ще чакам с нетърпение да свърши.  Laughing Е да ама не! Много се радвам, че продължих употребата му и на сутринта, че и тази сутрин. Това, което забелязвам след вече 4-то нанасяне на серума (вечер и сутрин) е, че кожата ми не е никак толкова суха, колкото беше преди да почна да го ползвам. Обикновено след сутрешния крем чувствах кожата си толкова суха, дехидратирана и опъната, че просто няма накъде. След грима направо беше ужас. Сега след серума видях в огледалото, че кожата ми е видимо загладена. Направо се учудвам как може толкова бързо да се види действието на даден продукт, но определено някак се заглади след 4-тото мазане на серума и сега не изглежда така повяхнала.  Освен това след като мацнах ежедневния крем след серума, лицето ми почна да лъщи и леко да мазнее, което не се е случвало скоро . Така че ако някой има мазнееща кожа, може би това няма да е неговия продукт поне за през деня, но вечерно време мисля, че спокойно може да го използва за подхранване. Интересно обаче, въпреки че моята кожа е доста суха, снощи не усетих необходимост да мажа друг крем върху серума и кожата ми се чувстваше прекрасно дори на сутринта. След първото мазане не беше точно така, та явно действа с натрупване във времето. Направо не мога да повярвам, че виждам наистина продукт, който да действа в такъв кратък срок пред очите ми и да виждам разлика и да усещам такава след ползването му. ВИнаги съм мислела, че козметичните продукти просто поддържат кожата, но не съм виждала някакъв ефект от тях, докато сега виждам и почвам да си мисля, че тези на Алверде не само поддържат, ами и лекуват кожата. Разбира се, това са си мои предположения, за които все още нямам доказателства.  Laughing Утре дори мисля да не слагам серум под дневния крем, а да продължа ползването му само вечер, за да не ми лъсва прекалено кожата. Ще видя какво ще се случи след като свърши, дали кожата ми наистина ще се оправи.  Rolling Eyes

# 752
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много хубаво, че си доволна!

Всъщност хидратираната кожа е здрава кожа. Много бариери не работят като е суха. Сети се само за сухи ръце и чудото като "пият" подходящият крем.

ПП Алвердетата фдт имат много талк, или бъркам?... не помня вече, но имаше нещо, което не им харесах в състава.

# 753
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 453
Почвам новата тема . Ето я новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=730819.new#new

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 15:54 от nasito8988

Общи условия

Активация на акаунт