СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 29 389
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 217
Фейт  Joy Joy Joy Joy Страхотен е . Ако знаеш само адаша му как се смя и забавлява докато го гледа  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 76
  • Мнения: 40
Фейт, аз след вашите мерки и теглилки направо ще се засрамя, че имам мома-ламя, дето на кърма откак се е родила до 6тия месец качваше задължително по 1200 г, и по 5 см, а след това по 500-600 и по 1см. Сефте за последния месец е качила 450г...  Blush  Като се позачетох за средните мерки на дечицата, то излиза, че има причина все да ми казват: "Малката на годинка, годинка и половина ли е?!"  #Crazy Вие се оплаквате от "долната граница", а на мен педката ми забрани да давам каша на детето, че да не стане   261uu А тя просто си е голяма.

# 77
  • Мнения: 468
Здравейте  Simple Smile Отбивам се да видя как сте! Има ли проходили, проговорили  Mr. Green
Ние сме добре. Последния месец нямаме качени килограми и аз много се радвам. Храним се по стария начин. Сутрин мляко - отказва друга закуска, понякога каша. На обяд пюре, следобяд плодово пюре или каша и после пак мляко. Смятам вече да отделям от нашата храна и да давам и на нея. Тя редовно си иска нещо от масата и й даваме в малки количества. Много обича хляб, но го избягвам заради килограмите  Simple Smile Имате ли идея от кога мога да включа гъби и маслини.
Нямаме никакъв режим. Всеки ден е различен. Ето сега спи и ще стане към 20.30 и после 12.00 не ни мърда  Simple Smile   

# 78
  • Мнения: 122
Здравейте! Дъждовен ден днескашния и повечко сте писали,но ви изчетох.Друг е въпроса какво остана в главата ми. Фейт голям номер с този леген. Струва ми се, че голяма игра пада. Препарата с който третирам дрехите на Герито е клири .
Браво на всички за хубавите мерки.
Ева82 бързо оздравяване ви пожелавам.
Днес ми беше първия работен ден, почти нищо не свърших, а съм пълно гроги. Иска ми се още малко да попиша,но каката ми кръцна времето за компа и сега ме вика.
Поколоко не си го слагай,тегли му една българска на този доктор.
Лека вечер от мен,желая ви  бебчета да спинкат спокойно!

# 79
  • Мнения: 1 786
Здравейте, страхотен сладур е Пламката Фейт. Да ти е жив и здрав. Аз очаквам с нетърпение да видя дали няма да сме едни от първите, които ще сме с майчинство 310 лева, ако решат да го направят такова от 1 октомври. Страхотно е, че иначе с тези 240 за никъде. А тези 70 лева отгоре ще ги давам за кухнята й за месеца. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 802
Номера с лигена наистина е як  Mr. Green а малкия многоо се кефи  Joy

Агира ... ако не е тайна ще споделиш ли колко кг е малката  Mr. Green
Ако наистина е по-пълничка прсто на този етап ще и пречи и ограничава може би движението, въпреки, че пак не е гаранция. Започне ли веднъж да се движат активно децата си влизат във форма  Heart Eyes


Отбивам се да видя как сте! Има ли проходили, проговорили  Mr. Green

Все още не, но очакваме  Mr. Green ... не знам във фейса дали няма  Mr. Green
за гъби мисля, че е много рано, те са трудно смилаеми, за маслините не знам  newsm78


Ооо С това майчинство много ще ме зарадват ако го вдигнат, дано, че наистина сегашните пари за втората година са направо смешни  ooooh!

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 22:26 от F.a.t.e.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Тета, ти се върна на работа ли?
Много криво време ,баси. Утре ако е такова ще ми се провалят плановете

# 82
  • shumen
  • Мнения: 18 144
Тета,кой гледа малката докато си на работа?
Лина,утре го дават да не вали или ако вали да е само вечерта.
И аз не искам да вали,че вкъщи полудявам с дребен.
Агира и на мен педи ми каза да давам по-малко каши,че сме 9.300 на 8 месеца и 76см,а това според нея са за едногодишни.

# 83
  • Мнения: 40
Амиииии... 10 кг и 350г, разпределени на 76 см. Това са си класически размери за годинка.  Rolling Eyes Както казах - просто е голяма. Е, с гънки по ръчичките и кълките и бузки, както си му е реда на бебе, но иначе й се напипват ребърцата, като я държа. И е страшно подвижна - тя никога не е седяла на едно място, даже преди да пролази. Аз никога гимнастика не съм правила - тя неуморно си свиваше и разгъваше краката и ръцете, и се опъваше като ластик. Майка ми постоянно повтаря, че е цяло чудо как при всичкото това движение, това дете изобщо качва нещо. В проходилка е от 6тия месец и фучи навсякъде. Просто никой вече нямаше ръце да носи 8 кг постоянно!  ooooh! Ще ви кача снимки, че да не съм голословна.
А за ограничаване на храната - ами, тя до 6 месеца беше изцяло на кърма, а сега яде едно малко пюренце 130г на обяд и кисел с плодово пюре вечерта. През останалото време пак си е само на кърма. Какво да огранича? Да й спра кранчето ли?!  Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 122
Лина, ако е лошо времето ще ходя на мол Галерия. Не съм се върнала на старата работа,утре ще ти обяснявам.
Данаека засега малката я гледа мъжа ми, но след 15ти ще взимам с мен децата.Така каката ще гледа малката, а пък аз ще мога да я храня. Работата е трудничка, но няма как пачката не стига. Положителното е, че децата могат да бъдат край мен.
При нас в момента е голям студ бррррр.

# 85
  • Мнения: 184
Хилоууууууууууууууууу
И аз да се изкажа в този ранен час. Ако преди годинката си ограничавате децата за хранене и килограми, аз лично ще дойда и ще ви убия. Тия педита да си сложат мерките дето си искат. Аман от компетенции разни  #Cussing out
Тета, ако си почнала работа и не можем се видя като дойдем в Б-с, ще съм разстроена  Cry
Ева, стискам палци прекрасната Емма бързо да оздравее  Hug Praynig
Днес се събрахме с няколко съученици от средното- ей така спонтанно. Страхотна среща се оказа. Почти половината курс се събрахме. (ММ гледа децата  Mr. Green)
Лека от мен  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 067
Добро утро   bouquet
Феит Много добра идея е това с легена, открадвам си я да я изпробвам на Габи Mr. Green.
Aгирa Много хубави са му мерките на детето, няма какво да я ограничаваш. Габи до 6м беше все в горните граници и качваше минимум по 500г на месец. Сега се обърнаха обратно нещата - април качи 150гр и 2см, май месец не качи нищо. И изведнъж отидохме на долната граница на нормата, като се има предвид, че до скоро следобед хапваше само каши. Честно казано предпочитам да качва по много, отколкото да не качва въобще, но децата си знаят най-добре Heart Eyes.
Ева Бързо да оздравява Емма Hug

# 87
  • Мнения: 2 802
Добро утро Hug
 ... напоследък нещо съм кълбо от нерви ви казвам, за най-малкото и избухвам. Общо взето май няма ден, в който да не крещя като луда, да викам на малкия и да мрънкам. До кога ще е така не знам, но няма да издържа още много. Ето от сутринта пак викам, ли викам ... амаааа

Намрънках ви се сега да кажа, на Агира, че малката изобщо не е толкова огромна колкото я описваш  Naughty Mr. Green Нормално е да има деца и деца, едни по-клечави, други по-пуФкави, но с възрастта това нещо се променя. Моят мъж на 6 месеца също е бил 9 кг., ама сега си е съвсем нормален мъж. Има още много примери, но няма да изброявам. Гледайте си дечицата, хранете/кърмете ги и бъдете щастливи.  Hug До някъде ме успокои с факта, че яде само по едно пюре и кисел, а през останалото време е на мляко, че и Пламен е така и аз все си мисля, че само той е останал млекарче  ooooh!
Защо неще да яде това дете, не знам, но това много ме изнервя ...

И накрая .... честит празник на всички даца  Hug

# 88
  • Мнения: 478
Честит 1-ви празник на нашите малки бебчета,честит и на всички пораснали деца!Моят мъж най-накрая след 10 дни нон стоп на работа си е вкъщи,направо не искам да си мисля как издържат мамите с 2 деца и мъже които по месеци не се прибират хич...Днес ще водим децата насам натам,подаръци,забавления,дано е топло и без валежи!Хубав празник на всички!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 773
Честит 1-ви юни на всички малки и големи деца  Heart Eyes
Ева сутрин яде кус кус /няколко пъти и правих попара/, на обяд месно или зеленчуково, после каша/ на прах , на вън готови/ , останалите хранения са кърма.
Агира, като ти казах, че голямата беше по-едра, оказа се, че не е била колкото твоята. Йоана на 1г беше 10.800 кг като се роди 4.150 кг

Общи условия

Активация на акаунт