Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 100~

  • 37 587
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038



# 691
  • Мнения: 10
Ренка, и аз си помислих точно това...може ли да е толкова аполитично това момче/Ча/,ама Тея/нали  newsm78/ ми отговори...той бил при севгилито си в Щатите  hahaha hahaha hahaha Добре,но Баръш се фотна от Багдат  Hug...Какво му пречеше на Ча да се фотне...кой щеше да знае от къде иде подкрепата му,ама нейсе... Thinking
Най-истинска ми е тъгата на Улусой...




А тази не съм виждала...

# 692
  • Мнения: 16 938
И 4-мата искренно реват направо са ми много искрени.

# 693
  • Мнения: 0
Ива Hug

Снежи не е от Багдат а моста май се казвал така newsm78

Лека на лягащите Hug

Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=722328.new#new

# 694
  • Мнения: 0
И 4-мата искренно реват направо са ми много искрени.
Да бе Laughingмажели ги с някакъв крем да имат сълзи Laughing

# 695
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Аз няма да лягам, че цял ден и без това лежах поради заетост на компютъра.

Макар и късничко честит рожден ден на Дени!

Откакто влезе чрез сериала в домовете и сърцата на хората поведението на Чаги е малко ... неорганизирано и неадекватно. За мен това се дължи на калпави съветници, да не казвам зловредни. При неговата липса на опит с медиите и внезапно връхлетялата го слава Селинката е трябвало да си изпотроши краката и да намери PR - златен, та чак да дрънка! Вместо това май я е било грижа как да го запази само за себе си. Лошо! Няма как да взривиш с толкова чар цяла Турция, а после и други държави, и да си мислиш, че ще го скриеш от чужди погледи. В такива случаи ефектът е винаги обратен - колкото повече криеш, толкова повече ти ровичкат из бельото. А дали това дето го вадят от там е истина или не?! Божа работа! Според мен отдавна страстите покрай Ча щяха да се успокоили, ако на медиите и феновете бяха подхвърлени поне малко оглозгани кокалчета дето да ни задоволят глада за информация, но не би!

Ей ужасните сте - 12 нови отговора докато си напиша мъдрите мисли! ooooh! ooooh! ooooh!

# 696
  • Мнения: 16 938
Попринцип някъде им дават лук,другаде има едни специални капки за очи и се капва и ти потичат сълзи ама някъде просто се съсредоточеват и влизат в образ и не  са нужни други неща за да имат сълзи.

# 697
  • Мнения: 10
Иве!  newsm10 Снимката на Ча нова ли е!Да не е бил на "Мис Турция"... newsm78 #Crazy
Ренка, благодаря за пояснението за Баръш.  newsm10
Лека на лягащите!




# 698
  • Мнения: 0
Попринцип някъде им дават лук,другаде има едни специални капки за очи и се капва и ти потичат сълзи ама някъде просто се съсредоточеват и влизат в образ и не  са нужни други неща за да имат сълзи.
И това е така ама е рядко срещано явление Laughing

# 699
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Снимката на Ча не е нова, а от времето когато е давал наградите на бест моделите Туба, дето играе Руя и на оня дето партнира на Хазалчето в Балканите (не му знам името).
 Егати обяснението изпрасках. Joy

Булевард Багдад е един от големите булеварди в Истанбул. Peace

# 700
  • Мнения: 0
Снимката на Ча не е нова, а от времето когато е давал наградите на бест моделите Туба, дето играе Руя и на оня дето партнира на Хазалчето в Балканите (не му знам името).
 Егати обяснението изпрасках. Joy

Булевард Багдад е един от големите булеварди в Истанбул. Peace
Аз те разбрах  bouquet

# 701
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тъкмо щях да пиша за Багдата и Профи ме изпреварила,аз като Снежито си помислих,че е Багдат,ама Икси поясни,че е булевард в Стамбула  Hug Hug Според мен всичкото това криене на Ча идва от тия напористи фенки,да не кажа и нахални,то да ти крещят подире ти 100 деца,че те обичат и не могат без теб,и да те следват неотлъчно не е много лесна работа,вие представяте ли си ако имат туитър каква истерия ще настане,ами то ще има постоянно питане с Хазал ли си,бил ли си,с коя си бил,обичам те,ожени се за мен,и  той явно му е неудобно да ги игнорира без да им отговаря,та затова няма профили,макар аз си мисля че има,но е под друго име Mr. Green Макар,че от туитъра на брат си или на някой от неговите близки можеше да си изрази позицията,но така е решил,негова воля,не е правилно ама той наистина и на мен ми идва странен на моменти Mr. Green

# 702
  • Мнения: 0
Тъкмо щях да пиша за Багдата и Профи ме изпреварила,аз като Снежито си помислих,че е Багдат,ама Икси поясни,че е булевард в Стамбула  Hug Hug Според мен всичкото това криене на Ча идва от тия напористи фенки,да не кажа и нахални,то да ти крещят подире ти 100 деца,че те обичат и не могат без теб,и да те следват неотлъчно не е много лесна работа,вие представяте ли си ако имат туитър каква истерия ще настане,ами то ще има постоянно питане с Хазал ли си,бил ли си,с коя си бил,обичам те,ожени се за мен,и  той явно му е неудобно да ги игнорира без да им отговаря,та затова няма профили,макар аз си мисля че има,но е под друго име Mr. Green Макар,че от туитъра на брат си или на някой от неговите близки можеше да си изрази позицията,но така е решил,негова воля,не е правилно ама той наистина и на мен ми идва странен на моменти Mr. Green
А стига го оправдава Mr. Green

Скрит текст:

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тъкмо щях да пиша за Багдата и Профи ме изпреварила,аз като Снежито си помислих,че е Багдат,ама Икси поясни,че е булевард в Стамбула  Hug Hug Според мен всичкото това криене на Ча идва от тия напористи фенки,да не кажа и нахални,то да ти крещят подире ти 100 деца,че те обичат и не могат без теб,и да те следват неотлъчно не е много лесна работа,вие представяте ли си ако имат туитър каква истерия ще настане,ами то ще има постоянно питане с Хазал ли си,бил ли си,с коя си бил,обичам те,ожени се за мен,и  той явно му е неудобно да ги игнорира без да им отговаря,та затова няма профили,макар аз си мисля че има,но е под друго име Mr. Green Макар,че от туитъра на брат си или на някой от неговите близки можеше да си изрази позицията,но така е решил,негова воля,не е правилно ама той наистина и на мен ми идва странен на моменти Mr. Green
А стига го оправдава Mr. Green

Скрит текст:
Ами слабост ми е Ренка,ко да го прая Mr. Green
Скрит текст:
smile3534

# 704
  • Мнения: 0
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт