Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 100~

  • 37 587
  • 734
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 117
Moмичета, интересно ми е коя е новата Мис Турция? Избраха ли я вече? newsm78 Бас държа, че ще стане актриса и още на есен може да я видим в някой сериал.  Joy

За Чаги- и на мен това негово криене ми идва в повече понякога. Ако се крие от феновете му, още по-зле.  ooooh! Ами какво да кажат световно известните звезди, които имат милиони фенове по света, преследват ги навсякъде, но въпреки това организират срещи с тях, раздават автографи и т.н.
Дано скоро изскочи от някъде, за да се порадваме на малко нови снимки.

Луда глава си е Чагитко.  hahaha

# 706
  • Мнения: 10
Ирка!Ренка!...

Скрит текст:

# 707
  • Мнения: 298
Неви,

Мисля, че ти търсеше преди време туитъра на Дениз, който изневиделица изчезна.Е, пак се е появил: https://twitter.com/DenizUgur4real

# 708
  • Мнения: 10
Аквариума в Истанбул https://www.facebook.com/photo.php?v=513814168637359...голяма красота  newsm10

# 709
  • Мнения: 0
Ирка!Ренка!...

Скрит текст:
Joy Joy Joy

Ирка smile3533

Рая Hugето я миската Laughing
Скрит текст:

# 710
  • Мнения: 1 117
Хазал в момента е онлайн в туитър и продължава да следи новините около протестите, и се опитва да помага с каквото може.
Попаднах на потресаващи снимки, ранени хора, локви кръв..  ooooh! Дано всичко се оправи час по-скоро.  Praynig

Ренка,  Hug мерси за снимката. Хубаво е момичето. Laughing

# 711
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Подгониха ги с газ #Cussing outа тоя смотльо беше казал че е грешка че използвали газ #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 712
  • Мнения: 10
По погрешка казах лека нощ в новата тема,ама нейсе...Сладки сънища,приятели/вай бе...вече сме двуполова компания  hahaha hahaha hahaha

# 713
  • Мнения: 0
По погрешка казах лека нощ в новата тема,ама нейсе...Сладки сънища,приятели/вай бе...вече сме двуполова компания  hahaha hahaha hahaha


Това много красиво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 16 938
Само да кажа нещо.
Скрит текст:
Гледам Спри или мама ще стреля.По кино нова тоя филм колкото пъти и да го гледам все ми е смешно.  
Това е под секрет да знаете.А иначе много нежни колажи.

# 715
  • Мнения: 0
 Лека на лягащите Hug
Чао и от мен Hug

# 716
  • Мнения: 16 938
Казах лека в новата тема ама и тука да кажа.
Лека момичета. Hug

# 717
  • Мнения: 2
Добър вечер и от мен, сладурки! Hug Hug Hug

Тези дни влизането ми във форума е мъка, само при мен ли е така, ужас много ме нерви smile3515 smile3511

Благодаря ви за красивите снимки, Фемирски красоти, за почерпките!  bouquet

Манка, Hug за музикалния поздрав, отново латино вечер   bouquet  newsm68

Дени, Hug честит рожден ден! nbirthday Да си жива и здрава, много щастлива и обичана и запази детето в теб завинаги! Hug
Скрит текст:

Габи, Hug честити гащури...много си хубава Heart Eyes, със здраве да си ги носиш Laughing

# 718
  • Мнения: 0
Добър вечер момичета, не искам да ставам нахална, но много се зарибих със сериала, май наистина е по различен от всички които съм гледала, а аз съм гледала много турски. Искам да попитам скоро ще има ли преводи от 44 серия нататък, нямам търпение. Благодаря  newsm51 thumbsup newsm10  love001

# 719
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
В момента се обработват,за да станат качествени преводите,става по-бавно,а и просто всички сме ангажирани и с други неща,и не може да работим само по-тях,чакаме си търпеливо,мрънкаме си ако ни отразят добре,ако не пак добре,рано или късно се пуска епизод,няма точно определено време  Peace

Общи условия

Активация на акаунт