Седмичка 30.01-05.02

  • 4 108
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 957
dendy, аз като видя бледа черта повтарям теста още веднъж след около 6-7 часа, също и на другия ден. Този месец първия положителен тест ми беше сега в четвъртък (втората чертичка беше бледа), повторих теста към 23:00 вечерта и чертичката беше станала по тъмна от контролната. На другият ден към обяд направих профилактично още един тест,при който чертичката пак беше по тъмна от контролната. Няколко часа по-късно усетих тежест ниско долу, по силно в ляво. Предполагам, че фоликулът тогава се се пукнал. На следващия ден тестът беше отрицателен. Като пресметна времето, овулацията е станала към 24 часа след първия положителен тест. Да се надявам, че този месец съм улучила перфектно тайминга.  Praynig

# 91
  • Мнения: 3 010
Мила и аз имам усещания за тежест цял след обед. Ама по принцип овуто ми е по- късно, цикъла около 31-32 дена. А и моите фоликули стават доста големи преди да се спукат /това го писах и в другата тема/.  Утре след обед ще направя другия.

# 92
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво dendy, хайде изненадай ни приятно този месец.Същото важи и за Lea (да не си прави оглушки-и от нея искаме хубав резултат).Лекси, мила съжалявам, дано следващият път да е твоят.Целувки на всички.Аз сега си чакакм лелката да дойде и да започвам най-накрая със стимулациите, че това чакане непрекъснато на нещо взе лекооооооо да ме изнервя. smile3521

# 93
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, не знам какво ми става, но с всеки изминал ден все повече си мисля, че нищо не е станало. Не знам защо така. И ми е едно нервно...дали е от хормоните или от това, че трябва да чакам 10 дни, за да разбера резултата. Вече не съм оптимистично настроена, честно. Даже си мисля след второто инсе да направя лапароскопия, за да се види и отвътре всичко.
Пета, дано скоро ти дойде и да започвате стимулациите! Разбирам нетърпението ти.
Денди, наистина ми се разтупка сърцето като видях двете чертички. Много се зарадвах за теб. Дано скоро ни зарадваш с две чертички на друг тест!
elfljo , защо си траеш? Та ти днес си рожденичка!



Честит рожден ден, миличка! Много здраве, щастие и любов и най- вече ти желая скоро да станеш мама и да гушкаш най-прекрасното създание!

# 94
  • Мнения: 957
леичка, мерси за наблюдателността и за пожеланията. Нека и на теб стократно да ти се връща Grinning
Аз не съм много въодушевена от факта,че ставам на 32, ама какво пък, колкото - толкова. То още не ми личи  Crazy

Е, щом съм вече разкрита, ще бягам да ви потърся нещо вскусно за почерпка  Grinning



Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 14:16 от elfljo

# 95
  • Мнения: 856
Честит рожден ден, Elfljo   bouquet
Желая ти да бъдеш здрава, обичана и да станеш мама на 32!!!


Денди, уползотворете момента и ще чакаме още по-голяма новина.
Пета, чакането изнервя всички ни, но съм сигурна че търпението ни ще бъде възнаградено.
Леа, не губи наджеда!!!

А, аз...започвам с инсеминациите. Доктора вчера толкова ми хареса фоликула, че реши да не губим време. Така е по-добре и за мен. Днес ми биха прегнил, утре ще правим първата инсеминация. Стискайте ми палци, моля  Hug

# 96
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ехей колко добри новини! Да карам подред:
Честит рожден ден elfljo!   bouquet  bouquet  :bouquet:32 си е една хубава възраст! Благодаря за почерпката!
Леа, много е рано, за да имаш усещания, това са си яки нерви. Успокой се, чудеса стават.
Денди- недей да пускаш толкова рано такива новини- има още 14 дни и тогава те чакаме с такива новини, амаха подкочих тук от радост, а пък ти Crossing Arms
Mur, успех!

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Денди...докара ми почти инсулт..подскочих от радост Crazy Не че не се радвам на теста ти за ову ама повече ще се радвам на теста за бременост Mr. Green
Честит рожден ден на Елфито  bouquet  bouquet  bouquet
Лея ще те бия вече...иди пий едно маврудче мила Flutter И в чата като ти казах, че утрогестана не влияе въхру тестта на бремеост що не ми вярваш Crossing Arms
Лекси следващия път ще е успешен вече...прегръщам те силнооо Hug
Ва..какво става с тебе Party При нас цял ден вали сняг и се сетих за тебе...кой знае какъв студ е там Crazy

# 98
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Добре сме хера, имаме си сняг, даже днес ходихме до селото на дядтото на любимия. (да ни се чудиш с кой акъл в това време) newsm78

# 99
  • Мнения: 3 010
Момичетааааааааааааааа, имам две наситени 4ерти4ки, тестовата е съвсем незабелижимо по-светла от контролната. Също така цервикалната слуз е като белтък на яйце, за пръв път видях таквоз чудо. Ина4е с това хронично течение, до сега не мога да я хвана. Та май днес или утре ще имам ову. Дано да се пукне мития фоликул. Във вторник съм при Док и ще видим дали е станало.

elfljo , честит рожден ден. Пожелавам ти едно сладко, розово пацуланче.
Mur , успех миличка, дано всичко да е наред!
Леа, спокойно мила не се разтройвай предварително. А колкото до лапарото, аз за това мисля направо към него да пристъпя, без снимки. Щото ще се види всичко и ще сложа край на чуденката с тръби, сраствания, яйчници и пр. А снимката каква инфо ще ми даде, само за тръбите.
Ва, как е баба ти?
Пета и ти се успокой, дано да ти дойде по- скоро.

Успех на всички! Аз отивам да оползотворя 2-те черти4ки с милото.  Mr. Green

# 100
# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз в такова снегово време хич не обичам да пътувам...голяма съм пъзла Crossing Arms Crazy
Денди стига чатка във форума ама се залавяй с работа...няма само с две чертички на тестове за ову да ми се хвалиш Mr. Green

# 102
  • София
  • Мнения: 4 272
Mur силно ти стискам палци за утре, да знаеш! И побързай после да се похвалиш и да кажеш как е минало Grinning
Херичка, страх ме е сега да пия маврудец...иначе знаеш, че съм му фенка. Аз се успокоих. Направих си една снежна разходка и вече не гледам лошо мъжа си Wink
elfljo мерси за почерпката!
Денди, хайде оползотворявай успешно овуто и да не се стига до лапаро!

# 103
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Херка и мен ме беше хванал страх з апътуване, но от друга страна исках малко разнообразие, че тези дни тотално съм се смотнала Sad
Дееенди, още те виждам из форума, Хера какво ти каза, а? Joy Joy

# 104
  • Мнения: 3 010
хахахаххаха, ами ние се разписахме вече............. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт