Евтините неща, от които сме доволни - 18

  • 68 385
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 914
Като чета тази тема винаги се ядосвам, че нямам Лидл и Кауфланд наблизо. Има доста евтини неща, които хвалите.

# 46
  • Перник
  • Мнения: 4 867
За да не е гол запис - доволна съм от матиращата пудра Римел.  Peace

# 47
# 48
  • Мнения: 33
Здравейте вместо запис искам да помоля някоя от вас да ми препоръча Heart Eyes коралов руж до 7-8 лева

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 446
Много съм доволна от ето тази пяна за измиване на Нивея, аз имам розовата. Въобще не ми опъва кожата с нея. И много добре почиства
http://nailpolishayaska.blogspot.com/2012/12/nivea.html

# 50
  • Мнения: X
Здравейте вместо запис искам да помоля някоя от вас да ми препоръча Heart Eyes коралов руж до 7-8 лева
Имам спомени за хубав коралов руж на Катрис, дори май и цената е около, това, което си писала. В дрогерии Лили погледни, ако имаш възможност. Аз си купих розово от Катрис и ми харесва  Peace

# 51
  • Мнения: 20 206
Здравейте вместо запис искам да помоля някоя от вас да ми препоръча Heart Eyes коралов руж до 7-8 лева

Чела съм добри отзиви за Флормарите - 91 и P115 също мисля, че беше коралов.
P115

# 52
  • Мнения: 14
Pantera, като спря да ползваш бронзанта на Балеа, стана ли на петна?

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравейте вместо запис искам да помоля някоя от вас да ми препоръча Heart Eyes коралов руж до 7-8 лева

На Мейбълин ,серията Колорама има много хубав корал Peace не помня цената обаче newsm78

# 54
  • Мнения: 430
Този крем е страхотен чувствам кожата на лицето си като кадифе

# 55
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Pantera, като спря да ползваш бронзанта на Балеа, стана ли на петна?

Не, не станах, но го ползвах кратко и аромата му ме спря...

Ружовете на Колорама са около 4 лв.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 289
Идвам да се отчета с недоволството си от Лореалската мицеларна вода...Еми гола вода е. Кауфландската е 5 пъти по хубава от към почистване, с един замах чисти супер, а с тази на Лореал минавам по 2-3 пъти и на сутринта пак имам черно под очите.Няма да я купя 2-ри път. Naughty

# 57
  • Мнения: 14
На мен пък аромата много ми допада, само че смесих част от този лосион с остатъка от един друг лосион за тяло, защото съм си беличка и искам съвсееееем лек тен. Надявам се да стане  baby_neutral

# 58
  • Мнения: 53
Този крем е страхотен чувствам кожата на лицето си като кадифе
Кремът наистина е много хубав,сдобих се с него миналата седмица от Кауфланд,за 2 и нещо.

# 59
  • Мнения: 2 805
Някой да има впечатления от избелващия крем на Биотрейд - Мелабел ?

Общи условия

Активация на акаунт