Евтините неща, от които сме доволни - 18

  • 68 370
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 520
Веднъж да съм доволна и от нещо българско.

ELEA Moisturizing Face Cream for Oily and Mixed Skin with Ginkgo Biloba, Tea Tree Oil, Geranium Water and Matt-Filter 50 ml

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Lemy, лосиона Collagena си го купувах от една аптека, но трудно се намира. Вече уговорих услужлива консултантка от кварталния магазин и тя ми ги поръчва. Прекрасно почиства лицето, сваля всякакъв грим и страхотно подхранва и омекотява кожата  Heart Eyes

# 32
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 209
* Боби * , списъка не е актуализиран, защото някой харесват определен продукт, а други не... Пишете ми ЛС какво да добавя и ще го добавя..[/color]
Може който има желание и време да събира в отделен файл предложените като хубави неща и да се включат в първия пост.
За тази тема вече е късно, но много често при нужда се поглежда първия, общия пост, а той не съдържа доста от продуктите.
Просто предлагам!  Hug
А то се знае, че едно на мен ми харесва, но друг не му допада.
Крем-карамел, за каква възраст се препоръчва кремът на Елеа.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
И аз съм доволна от крема на Елеа. Мисля, че става за всяка възраст.

# 34
  • Мнения: 3 118
Мога да похваля и спиралата за обем на Лидъл. Чудесно се справя с миглите ми. Единствено ме притеснява странният аромат Thinking, някой друг да е забелязал подобно нещо newsm78?[/b]
А тя не е ли водоустойчива? Само това ме спря да не си я взема днес.

# 35
  • Мнения: 20 187
Rusalka:), мерси.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Онзи ден си купих този душ-гел на плвдивската фирма Ивко3 - 500 мл за 1.20 лв.
Странното, че на етикета пише хем Hair care, хем Shower gel, пък в сайта си го дават като шампоан.  Confused
Заявените плодови аромати не се усещат, но поне не видях дълъг списък със съставки, по-малко са от 10, няма и парабени. Прави обилна пяна, за тези пари върши работа.

# 37
  • Мнения: 14
Ако лосионът за тяло на Балеа с брозниращия ефект си го смеся с малко обикновен лосион за тяло, колкото е останало в тубичката, дали пак ще има ефект, щото до колкото разбрах, не е чист абтобронзант, а също така ако и в крема за лице си сложа?

Някоя дама питаше къде е чаеното дърво в крема на Елея. До колкото знам тия зелените топчета в крема са чаено дърво. Някой да ме поправи ако бъркам, за да не ви заблудя Simple Smile

# 38
  • Варна
  • Мнения: 320
Онзи ден си купих този душ-гел на плвдивската фирма Ивко3 - 500 мл за 1.20 лв.
Странното, че на етикета пише хем Hair care, хем Shower gel, пък в сайта си го дават като шампоан.  Confused
Заявените плодови аромати не се усещат, но поне не видях дълъг списък със съставки, по-малко са от 10, няма и парабени. Прави обилна пяна, за тези пари върши работа.
направо не ми го побира акъла какво има в този шампоан или каквото е там - половин литър за 1.20?!? щото в тия пари трябва да има и опаковка, и транспорт, и заплати, и печалба... Rolling Eyes

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Онзи ден си купих този душ-гел на плвдивската фирма Ивко3 - 500 мл за 1.20 лв.
Странното, че на етикета пише хем Hair care, хем Shower gel, пък в сайта си го дават като шампоан.  Confused
Заявените плодови аромати не се усещат, но поне не видях дълъг списък със съставки, по-малко са от 10, няма и парабени. Прави обилна пяна, за тези пари върши работа.
направо не ми го побира акъла какво има в този шампоан или каквото е там - половин литър за 1.20?!? щото в тия пари трябва да има и опаковка, и транспорт, и заплати, и печалба... Rolling Eyes

Нали?  newsm78 Ама го ползвах няколко дни и нищо ми няма на кожата, на главата не съм си и помисляла да го слагам.

# 40
  • Мнения: 0
Момичета ползвали ли сте тази пудра на Голдън Роуз? http://www.ivis.bg/golden-rose-silky-touch-compact-powder-%D0%BA … %D0%B0-p7512.html
Има ли доволни,как са им пудрите като качество?  newsm78

# 41
  • Мнения: 3
Момичета ползвали ли сте тази пудра на Голдън Роуз? http://www.ivis.bg/golden-rose-silky-touch-compact-powder-%D0%BA … %D0%B0-p7512.html
Има ли доволни,как са им пудрите като качество?  newsm78
Единственото хубаво на тази пудра е, че най-светлият цвят е наистина светъл и е ок за бели кожи като моята. Проблемът е, че никак не е фино смляна, съответно не стои естествено и оставя брашнян ефект.

За тази сума на мен лично пудрата на Flormar от серията Pretty ми харесва в пъти повече. Там проблемът е обаче, че най-светлият цвят никак не е светъл  Tired

# 42
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мога да похваля и спиралата за обем на Лидъл. Чудесно се справя с миглите ми. Единствено ме притеснява странният аромат Thinking, някой друг да е забелязал подобно нещо newsm78?[/b]
А тя не е ли водоустойчива? Само това ме спря да не си я взема днес.

Ами аз си взех за обем, не водоустойчивата, без проблем я свалям с вода и един измиващ гел на Ейвън Peace

# 43
  • Мнения: X
Лидл-ските спирали са 2 варианта. Едната е по-тънка и дълга, а другата за обем е изтумбена. И аз я взех и за 4лв. става.
Не знам дали е писано, но аз си взех гел душ от Лили с портокал, Зая или нещо подобно е марката за 5лв.- 500мл. Мирише страхотно и мисля, че си струва за тези пари.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 75
Момичета ползвали ли сте тази пудра на Голдън Роуз? http://www.ivis.bg/golden-rose-silky-touch-compact-powder-%D0%BA … %D0%B0-p7512.html
Има ли доволни,как са им пудрите като качество?  newsm78
Единственото хубаво на тази пудра е, че най-светлият цвят е наистина светъл и е ок за бели кожи като моята. Проблемът е, че никак не е фино смляна, съответно не стои естествено и оставя брашнян ефект.

За тази сума на мен лично пудрата на Flormar от серията Pretty ми харесва в пъти повече. Там проблемът е обаче, че най-светлият цвят никак не е светъл  Tired

И аз я имам. При мен брашняния ефект го има само когато ползвам гъбичката която е към пудрата, затова я нанасям с четка и ми се получава добре. И аз я харесвам, защото е светла, но преди години си спомням, че бях взела някакъв пак светъл цвят, но имаше и ужасни блестящи частици и не ставаше за през деня, защото стоеше много изкуствено... Надявам се да са го махнали вече, но за всеки случай гледай ввнимателно, ако ще купуваш.   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт