Евтините неща, от които сме доволни - 18

  • 68 401
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 256
http://bochko.bg/bg/%D0%A5%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D … D1%80%D0%B5%D0%BC
Предполагам е този... Аз го ползвам за малкия от месеци... Вече поне 3та опаковка...взимам го от Дм

Да за него става дума в Дм е при бебешките продукти, но на мен ми харесва да се мажа с него  Laughing  Heart Eyes

Каква е цената?
                под 5лв.

# 16
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Ще си купя и аз хидратиращия крем на Бочко.
Доволна съм от продуктите на Бочко.

Да попитам - списъкът в първия пост актуализиран ли е?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 777
Похвалвам концентрат за ръце Cien от Лидл и заздравител за нокти Strong results нa Avon. Ръцете и ноктите ми бяха в плачевно състояние. За една седмица използване на тези продукти имам голямо подобрение.

# 18
  • Мнения: X
Аз ще похваля топ лака на Лидл, марката е Сиен...Ползвам Манхатан-ски, но не ми държи толкова дълго лака с него. Освен това лака засъхва бързо с него. Цената е 4лв.

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Запис с лаковете essence colour & go, взех си номера 115 и 138, разкошни цветове Heart Eyes!
Мога да похваля и спиралата за обем на Лидъл. Чудесно се справя с миглите ми. Единствено ме притеснява странният аромат Thinking, някой друг да е забелязал подобно нещо newsm78?

# 20
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Запис с лаковете essence colour & go, взех си номера 115 и 138, разкошни цветове Heart Eyes!
?


лакчетата на марката са ми много лююбими ,имам около 30-тина  Heart Eyes

# 21
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
http://s2.bloggerscdn.com/media/t/14034012/14034012_l_1368954409.jpg

Доволна съм, вече втора седмица го използвам. През ден тъйкато кожата ми е леко суха. На следващата сутрин- никакви следи от омазняване. Кремообразно е, тъмно сиво на цвят/ от което първият момент ме втресе/, измиващ гел, няма скраб. Взех го заради салициловата киселина и активния растителен въглен, които са така полезни за кожата. Приблизително 9 лв. Преди ползвах същият, само че със светла консистенция и беше скраб. Което ми идваше прекалено третиращо. Преспокойно си изкарвам с една такава опакавка по 4 месеца.

# 22
  • Мнения: 14
В предната тема някоя от дамите беше доволна от автобронзант на Балеа, някоя друга да го е пробвала, защото се заинтригувах. Прочетох всички 17 теми и май никъде не бяха обсъждани автобронзанти. Досега никога не съм ползвала и мисля да опитам, но нямам никакъв опит с тези неща. Ще се радвам ако и това бъде обсъдено   Whistling

# 23
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
В предната тема някоя от дамите беше доволна от автобронзант на Балеа, някоя друга да го е пробвала, защото се заинтригувах. Прочетох всички 17 теми и май никъде не бяха обсъждани автобронзанти. Досега никога не съм ползвала и мисля да опитам, но нямам никакъв опит с тези неща. Ще се радвам ако и това бъде обсъдено   Whistling

Аз го имам.На лице не съм нанасяла - само по шия и деколте (освен краката). Дава съвсем лек нюанс след 3-дневно ползване като се има предвид, че аз съм тъмна по принцип.Да предупредя, че мирише ужасно като се нанесе и аромата се усеща 24 часа...  Mr. Green
Не съм забелязала да ставам на петна щом спрях да го ползвам.

* Боби * , списъка не е актуализиран, защото някой харесват определен продукт, а други не... Пишете ми ЛС какво да добавя и ще го добавя..

# 24
  • София
  • Мнения: 256
Крем за лице на Билка http://bilkalifestyle.com/?page_id=184 - мн. приятен, лек и свеж  Flutter

# 25
  • Мнения: 7
Случайно докато бях в Пикадили (Сердика мол) открих от пяните за коса на Гарниер зелените, имаше освен новите, и старата серия с бамбук. Та взех си любимата ми за леки къдрици:
Скрит текст:
  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 611
Lemy, много благодаря!    bouquet    Ще го потърся. Grinning

# 27
  • Мнения: 36 089
не помня дали в старата тема пуснах ревю за Nature of Agiva Lifting Serum Roses from Bulgaria & Nature o … ses from Bulgaria - ако повтарям, извинявайте и пропуснете  Wink

# 28
  • Мнения: 2 373
Запис с лаковете essence colour & go, взех си номера 115 и 138, разкошни цветове Heart Eyes!
?


лакчетата на марката са ми много лююбими ,имам около 30-тина  Heart Eyes
На каква цена са?

# 29
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Запис с лаковете essence colour & go, взех си номера 115 и 138, разкошни цветове Heart Eyes!
?


лакчетата на марката са ми много лююбими ,имам около 30-тина  Heart Eyes
На каква цена са?

около 3-4 лева,зависи от коя колекция са Peace

Общи условия

Активация на акаунт