Гей-парад 2013

  • 30 301
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 9 144
Joy направи си Coming out  и да приключваме с платониката вземайте се с ГП  Blush Heart Eyes
1.  Йезуитски номера
2.  Тенденциозни линкове
Темп ще има да ми завиждаааааааа  Joy

# 1 156
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Няма категорични доказателства, че сексуалната ориентацията е заложена у човек....
А има ли категорични доказателства в обратното?

GENTIL, мъчи ме един въпрос. Очевидно си мислещо и доста разбрано същество. Откъде тогава, аджаба, е този интерес към тематика, която е толкова встрани от твоята таргетна група, че изобщо не би трябвало да те интересува?

Не ми казвай, че е защото си майка на момчета. Познавам огромен брой майки на момчета, включително и религиозни такива, които не си гризат лактите 24/7, чудейки се как да опазят момците си от покварата на хомосексуализма.

За мен едно такова зацикляне е показателнио за нещо, но от уважение няма да си плясна изводите във форума.

ЗамислИ се.

# 1 157
  • Мнения: 12 669
Не се мина без козичката, а.

# 1 158
  • Мнения: 1 334
Аз не мога да разбера защо всички противници на гей-връзките се опитват да пропагандират, така да се каже, че всички гейове са извратени, долни, мръсни боклуци? Никой не знае какво се случва с семейството на другия, независимо от какъв пол са родителите. Просто се отправят предположения, че задължително едно дете е подложено на извращения и оргии, с него се гаврят какви ли не хора и му се натрапва хомосексуалист? Имам много близък човек с такава ориентация, за който абсолютно никой не би могъл да предположи, че е такъв. Съвсем нормален, много подреден, интелигентен, изключителен домакин, човек и приятел. Но ако хората знаят за него как ще го приемат? Повечето говорите без да сте запознати съвсем от близо с такива хора. Само от разкази, далечно познанство, разни от типа на Азис и не знам си още какви. Малко като оня виц " Две циганчета си говорят и едното казва на другото - Ти ял ли си баница? Не съм, но знам, че е много вкусна. Веднъж братовчеда на един приятел, на брат ми, гледал един как яде баница"

# 1 159
  • Мнения: 543
GENTIL, мъчи ме един въпрос. Очевидно си мислещо и доста разбрано същество. Откъде тогава, аджаба, е този интерес към тематика, която е толкова встрани от твоята таргетна група, че изобщо не би трябвало да те интересува?

Не ми казвай, че е защото си майка на момчета. Познавам огромен брой майки на момчета, включително и религиозни такива, които не си гризат лактите 24/7, чудейки се как да опазят момците си от покварата на хомосексуализма.

За мен едно такова зацикляне е показателнио за нещо, но от уважение няма да си плясна изводите във форума.

ЗамислИ се.

 Понеже подобно плоско подмятане беше отправено и към мен преди, ще отговоря.
Ако се интересувам от серийни убийци това показателно ли е за нещо конкретно?
ЗамислИ се.

 Може и да си направите по един гей тест, за отпаднат всички съмнения за списващите в темата.

# 1 160
  • Мнения: 57
 smile3502....връщане към 20 страница

# 1 161
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Понеже подобно плоско подмятане беше отправено и към мен преди, ще отговоря.
Ако се интересувам от серийни убийци това показателно ли е за нещо конкретно?
Разбира се, че е показателно. Всяко нещо от външния свят, което ти привлича вниманието, отразява твоята Сянка.

А тест няма нужда да си правя, достатъно добре знам коя съм и каква съм и съм окей с това.

# 1 162
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Виж, от педофили няма да са, ама това е бях кахър според Кафето  Crossing Arms



Ти не си добре, честно. Асексуалността (която се почувства длъжна да оповестиш) ти е най-нищожният проблем Tired. Или пък причина за всичките ти по-съществени.

# 1 163
  • Мнения: 9 144
Мен са ме учили да отговарям на въпроси.
Но на теб явно ти липсват много неща освен първите 7 години.

# 1 164
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Попитаха я, конкретно мен, нея и temp, едва ли някой се чувства длъжен да се обяснява.

# 1 165
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
GENTIL, мъчи ме един въпрос. Очевидно си мислещо и доста разбрано същество. Откъде тогава, аджаба, е този интерес към тематика, която е толкова встрани от твоята таргетна група, че изобщо не би трябвало да те интересува?

Не ми казвай, че е защото си майка на момчета. Познавам огромен брой майки на момчета, включително и религиозни такива, които не си гризат лактите 24/7, чудейки се как да опазят момците си от покварата на хомосексуализма.

За мен едно такова зацикляне е показателнио за нещо, но от уважение няма да си плясна изводите във форума.

ЗамислИ се.

 Понеже подобно плоско подмятане беше отправено и към мен преди, ще отговоря.
Ако се интересувам от серийни убийци това показателно ли е за нещо конкретно?
ЗамислИ се.

 Може и да си направите по един гей тест, за отпаднат всички съмнения за списващите в темата.


Например, че се страхуваш да не станеш жертва на сериен убиец. От което всеки се страхува, независимо дали е хетеро-, би- или хомосексуален. Но, интересувайки се от гейовете, едва ли се страхуваш, че някой от тях ще те нападне и изнасили. Освен това зависи как и доколко се интересуваш. Да четеш статия за известен сериен убиец е едно, да се ровиш и цитираш блог на неизвестен гей е съвсем друг интерес.  
Замисли се.    

# 1 166
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Аз не мога да разбера защо всички противници на гей-връзките се опитват да пропагандират, така да се каже, че всички гейове са извратени, долни, мръсни боклуци? Никой не знае какво се случва с семейството на другия, независимо от какъв пол са родителите. Просто се отправят предположения, че задължително едно дете е подложено на извращения и оргии, с него се гаврят какви ли не хора и му се натрапва хомосексуалист? Имам много близък човек с такава ориентация, за който абсолютно никой не би могъл да предположи, че е такъв. Съвсем нормален, много подреден, интелигентен, изключителен домакин, човек и приятел. Но ако хората знаят за него как ще го приемат? Повечето говорите без да сте запознати съвсем от близо с такива хора. Само от разкази, далечно познанство, разни от типа на Азис и не знам си още какви. Малко като оня виц " Две циганчета си говорят и едното казва на другото - Ти ял ли си баница? Не съм, но знам, че е много вкусна. Веднъж братовчеда на един приятел, на брат ми, гледал един как яде баница"

Ми изобщо не отправям предположения, а мнението ми е изградено от преки дългогодишни контакти с гейове. Познавам и мъже и жени, живеещи сами, живеещи по двойки, прескачащи от цвят на цвят, пълната гама в техните взаимоотношения ми е известна и позната до болка.
Така че мнението си е лично мое и ще разочаровам някой, който беше предположил, че се базирало на отношенията ми с един гей. Повярвайте ми десетки са.

# 1 167
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Аз не мога да разбера защо всички противници на гей-връзките се опитват да пропагандират, така да се каже, че всички гейове са извратени, долни, мръсни боклуци? Никой не знае какво се случва с семейството на другия, независимо от какъв пол са родителите. Просто се отправят предположения, че задължително едно дете е подложено на извращения и оргии, с него се гаврят какви ли не хора и му се натрапва хомосексуалист? Имам много близък човек с такава ориентация, за който абсолютно никой не би могъл да предположи, че е такъв. Съвсем нормален, много подреден, интелигентен, изключителен домакин, човек и приятел. Но ако хората знаят за него как ще го приемат? Повечето говорите без да сте запознати съвсем от близо с такива хора. Само от разкази, далечно познанство, разни от типа на Азис и не знам си още какви. Малко като оня виц " Две циганчета си говорят и едното казва на другото - Ти ял ли си баница? Не съм, но знам, че е много вкусна. Веднъж братовчеда на един приятел, на брат ми, гледал един как яде баница"

 Peace Защото така по- лесно се оправдава хомофобията, вкл. в собствените очи. Трудно е да приемеш, че Иван, който е готин тип, ти е неприятен само защото е гей, а ти си научен от родителите си, че гейовете по дифолт са гадни и трябва да стоят далеч от теб, обаче, ако си навиеш, че няма начин Иван да не е педофил, тази неприязън започва да изглежда напълно оправдана.

# 1 168
  • Мнения: 543
Например, че се страхуваш да не станеш жертва на сериен убиец. От което всеки се страхува, независимо дали е хетеро-, би- или хомосексуален. Но, интересувайки се от гейовете, едва ли се страхуваш, че някой от тях ще те нападне и изнасили. Освен това зависи как и доколко се интересуваш. Да четеш статия за известен сериен убиец е едно, да се ровиш и цитираш блог на неизвестен гей е съвсем друг интерес.  
Замисли се.    

 Е, ако имаше блог на сериен убиец щях да чета и него. Ако пък е сериен убиец гей, ще е върха на сладоледа.
 Замисли се.

# 1 169
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
Аз пък мисля да заключа тазгодишното надцакване тук.

Общи условия

Активация на акаунт