Гей-парад 2013

  • 30 297
  • 1 169
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте ! Пишем Ви във връзка с провеждането, за поредна година, на организирания от чужди на България организации, гей парад. Тази извратена демонстрация ще се състои на 22-ри юни. В същия ден ще се проведе контра шествие срещу гей парада. Протестът няма да е обвързан с политически партии и ние сме твърдо решени това да остане така, до неговия край.
Пишем ви с огромната молба, да излезете заедно с нас в битка за българските деца и българското семейство, във вида, в който го познаваме от векове. Ние не протестираме против правата на група хора. Всеки има право да живее живота си, така както е преценил и така както му харесва. Но никой няма право да вглъбява и пропагандира идеите си на малки деца ! Точно това цели една такава демонстрация като гей-парада. Защото това е само началото. Виждаме какво се случва в цяла Западна(ла) Европа и САЩ. Във всички тези страни, където посрещнаха гей парадите още през 1969г. виждаме какво се случва днес. Същите тези хора, които седяха зад първите гей паради, сега искат узаконяване на гей браковете, осиновяване на деца от гей двойки и т.н. Последната мода е да искат разрешаването на сексуални контакти, между членове на семейството. Падането на възрастта за осъждане за педофилия и това, че децата трябва да определят сексуалността си на две годишна възраст (!) също не отстъпват по гнусотия на по-горе изброените. Не мисля, че някой от вас смята осиновяването на деца от еднополови двойки за нещо нормално. Всички ние знаем какво е нужно на едно дете да расте нормално ! Колкото и да ни натякват, че двама "татковци" или "мами" могат да възпитат по нормален начин едно или повече деца...
За това ви призоваваме, нека спрем хомосексуалната пропаганда още в зародиш.
За да го има българското семейство !
За да я има България, защото децата са нейното бъдеще !

Чрез линка може да видите бъдещето, което ви готвят същите тези, които в момента бълват хомосексуална пропаганда : http://bolgari.net/sadnorvegiia__2_:_izvyrshva_se_dyrzhaven_pogr … voto-gl-1341.html

Информация за контра шествието:
https://www.facebook.com/events/194708930684774/?fref=ts
https://www.facebook.com/pages/%D0%9D%D0%B5-%D0%B8%D1%81%D0%BA%D … 077014748?fref=ts

# 1
  • Мнения: 6 669
Защо ли темата поразително ми напомня на тази за „Модерните детски градини в Европа„....или нещо подобно?  newsm78

# 2
  • Мнения: 7 837
Не мисля, че някой от вас смята осиновяването на деца от еднополови двойки за нещо нормално.

Аз смятам, че е нещо нормално.

# 3
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Чрез линка може да видите бъдещето, което ви готвят същите тези, които в момента бълват хомосексуална пропаганда : http://bolgari.net/sadnorvegiia__2_:_izvyrshva_se_dyrzhaven_pogr … voto-gl-1341.html


Вече стана ясно в друга тема, че тази информация не е вярна. Брейвик е отгледан от майка си, която е хетеросексуална.

# 4
  • Мнения: 1 786
Не само хетеросексуалните имат право да се размножават  ... Хайде вече спрете с тия глупости . Хомо или хетеро, всички сме хора и толкоз .

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не само хетеросексуалните имат право да се размножават  ... Хайде вече спрете с тия глупости . Хомо или хетеро, всички сме хора и толкоз .

Да ,  то и педофилите и те са хора  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 786
Не само хетеросексуалните имат право да се размножават  ... Хайде вече спрете с тия глупости . Хомо или хетеро, всички сме хора и толкоз .

Да ,  то и педофилите и те са хора  Sunglasses

А те какво общо имат в случая ?! Не знам да има педофилски парад  Rolling Eyes

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Какво все ви пречат на вас, "нормалните" мъже, гейовете?
Ако тази енергия се впрягаше срещу безразборната раждаемост при все по-невръстна възраст в "нормални хетеросексуални" ромски семейства, досега положението на всички ни тук можеше да е по-добро.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 020
да си правят хората парада, след като искат. Въпреки че по мое мнение и гей парада, като всичко останало в България се прави да се отчете дейност и да се усвоят едни пари. И истерията около провеждането му е изгодна и за двете страни - организатори и противници. Но както се казва лоша реклама няма.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не само хетеросексуалните имат право да се размножават  ... Хайде вече спрете с тия глупости . Хомо или хетеро, всички сме хора и толкоз .

Да ,  то и педофилите и те са хора  Sunglasses

А те какво общо имат в случая ?! Не знам да има педофилски парад  Rolling Eyes
visirah drugo v posta   mi 

# 10
  • Мнения: 0
Неслучайно казах, че ние не протестираме срещу правата на дадена група хора да живеят така, както те са сметнали за редно и така, както те се чувстват щастливи ! Но аз, като хетеросексуален не парадирам със сексуалността си, танцуващ полугол и натискащ се на платформа, в центъра на София с хора от противопложния пол. Казах, че протестираме против хората, които организират това мероприятие, защото вече изброихме за какво се борят в момента, същите тези хора. Смятаме, че осиновяването от еднополови двойки възпитава единствено хомосексуализъм в осиновеното дете. И друг пост ме изуми, как е възможно да се размножаваш с човек от твоя пол ?!? В линка, който постнах изобщо не става въпрос за убиеца от Норвегия, а за това как действа тамошната държава, под натиска на неправителствени организации.

# 11
  • Мнения: 616
Благодаря, че сте пуснали линк към страницата си, сама нямаше да попадна на нея. Докладвах я като пропагандираща омраза.

# 12
  • Мнения: 0
Мога ли да попитам защо ? С какво провокирахме този акт от ваша страна ? Явно трябва за 3-ти път да напиша, че не протестираме против гейовете, а срещу хората, които организират този парад и бъдещето, което готвят за децата на България !!!

# 13
  • София
  • Мнения: 259
Благодаря, че сте пуснали линк към страницата си, сама нямаше да попадна на нея. Докладвах я като пропагандираща омраза.

И аз я докладвах.

Айде стига вече, спрете да надничате под завивките на хората, какво ви пречат не мога да разбера. Дано в бъдещето на моите деца, да има по-малко хора с вашите възгледи.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Смятаме, че осиновяването от еднополови двойки възпитава единствено хомосексуализъм в осиновеното дете.
А как обяснявате факта, че деца, родени и възпитани в хетеросексуални семейства, впоследствие се оказват хомосексуалисти?

Общи условия

Активация на акаунт