Гей-парад 2013

  • 30 324
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 675
Защо точно в същия ден? Не може ли да изберете някоя друга дата - по-рано например, за да видим вашите възгледи, преди да се метнем на гей-парада?

# 16
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не мисля, че някой от вас смята осиновяването на деца от еднополови двойки за нещо нормално.

Аз смятам, че е нещо нормално.
+1
Първо, не ми казвай какво смятам. Crossing Arms

Второ, ако си търсиш дружки в агресията, те съветвам да се обърнеш към някой националистически форум. Ние може да сме хиени, но лаем само в нета Naughty

Трето - в държавата има много повече сериозни поводи за протестиране, отколкото измислените ви религиозни и псевдоморални конфликти.

Четърто - не си крий дребната хомофобска душица зад гръмки слова за "бъдещето на децата ни", че набързо ще ти обясня какво пише в дебелите книги по психология за такива като теб. Няма да ти хареса Mr. Green

# 17
  • Мнения: 616
Защото пропагандирате омраза. Не ме интересува по какъв начин ирационалната ви омраза успява да ви убеди в собствените ви мисли колко рационален и разумен човек сте, за мен аргументите ви са лишени от логика и дискриминиращи. Предвид изписаното до тук мисля е ясно, че няма смисъл от опит за полемика със вас, просто защото омразата не разбира от елементарна логика и факти, тя просто мрази сляпо.

Смятаме, че осиновяването от еднополови двойки възпитава единствено хомосексуализъм в осиновеното дете.
А как обяснявате факта, че деца, родени и възпитани в хетеросексуални семейства, впоследствие се оказват хомосексуалисти?

Тихо, тихо, това е най-големия смях, но някакъв смислен отговор би предполагал наличието на елементарна логика , нали?

Между другото, страницата на събитието също може да се докладва, бутона е под списъка на поканените.

# 18
  • Мнения: 6 999
Пак ли? Всяка година теми против горкия парад. Rolling Eyes
Не мисля, че някой от вас смята осиновяването на деца от еднополови двойки за нещо нормално.

Аз смятам, че е нещо нормално.
+1
И аз така смятам.  Peace
Също така ще докладвам и страницата.

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Какво все ви пречат на вас, "нормалните" мъже, гейовете?
Ако тази енергия се впрягаше срещу безразборната раждаемост при все по-невръстна възраст в "нормални хетеросексуални" ромски семейства, досега положението на всички ни тук можеше да е по-добро.
Напълно съм съгласна Peace

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз пък искам да знам защо им е на гейовете да парадират? Все се чудя...

# 22
  • Мнения: 9 144
Не мисля, че някой от вас смята осиновяването на деца от еднополови двойки за нещо нормално.

Аз смятам, че е нещо нормално.
+1
Първо, не ми казвай какво смятам. Crossing Arms

Второ, ако си търсиш дружки в агресията, те съветвам да се обърнеш към някой националистически форум. Ние може да сме хиени, но лаем само в нета Naughty

Трето - в държавата има много повече сериозни поводи за протестиране, отколкото измислените ви религиозни и псевдоморални конфликти.

Четърто - не си крий дребната хомофобска душица зад гръмки слова за "бъдещето на децата ни", че набързо ще ти обясня какво пише в дебелите книги по психология за такива като теб. Няма да ти хареса Mr. Green



+1
И като почнете да приказвате за природата и нормалността, не е лошо да се поограмотите за
пингвините, повечето видове маймуни, също и чайки, делфини, лъвове, диви овни, щъркели и особено за черните лебеди и жирафите... да не продължавам  Mr. Green

# 23
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Един добре организиран гей-парад е събитие цветно, забавно и оригинално, което би могло идеално да разнообрази живота в заспала София.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Един добре организиран гей-парад е събитие цветно, забавно и оригинално, което би могло идеално да разнообрази живота в заспала София.

Има културен афиш.

# 25
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Едното не пречи на другото.

# 26
  • Мнения: 4 841
Един добре организиран гей-парад е събитие цветно, забавно и оригинално, което би могло идеално да разнообрази живота в заспала София.

Има културен афиш.

Доста богат, при това  Peace
Включително множество безплатни събития (това го казвам, за тези, които тръбят, че народът е беден и няма пари за културни мероприятия!).
Нищо "заспало" няма в живота на София, напротив - има събития за всеки вкус  Peace


И за да съм по темата - точно колкото ми е неприятно провеждането на гей-парад, точно толкова са ми неприятни и протестиращите им противници  Peace
 Първите - защото това е смешна проява, на която я има десетима истински хомосексуалисти, я няма - повечето са нахъсени боркини за всичко и против всичко, които поради липса на личен живот защитават правата на де що се сетят  Joy
Вторите - заради омразата, тесногръдието и фалшивия морал. Какво "българско семейство", аланкоолу, вижте първо статистиките за децата родени извън брак, вижте броя на разводите, и тогава говорете за "ценностите на българското семейство"  Outta Joint

Демонстрациите и соченето с пръст не помагат никому. Реално, и за търсене на права, и за проява на гражданска позиция има и други начини от това да танцуваш с перо в г*** или да показваш среден пръст на танцуващите  Peace

# 27
  • Мнения: 1 786
Неслучайно казах, че ние не протестираме срещу правата на дадена група хора да живеят така, както те са сметнали за редно и така, както те се чувстват щастливи ! Но аз, като хетеросексуален не парадирам със сексуалността си, танцуващ полугол и натискащ се на платформа, в центъра на София с хора от противопложния пол. Казах, че протестираме против хората, които организират това мероприятие, защото вече изброихме за какво се борят в момента, същите тези хора. Смятаме, че осиновяването от еднополови двойки възпитава единствено хомосексуализъм в осиновеното дете. И друг пост ме изуми, как е възможно да се размножаваш с човек от твоя пол ?!? В линка, който постнах изобщо не става въпрос за убиеца от Норвегия, а за това как действа тамошната държава, под натиска на неправителствени организации.

Е ... как да не парадираш, не се ли целувате и прегръщате с гаджето ти на публични места ?
Разбира се ,че е възможно да се размножават хората от един пол чрез донорство и сурогатно майчинство .

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Е ... как да не парадираш, не се ли целувате и прегръщате с гаджето ти на публични места ?
Разбира се ,че е възможно да се размножават хората от един пол чрез донорство и сурогатно майчинство .




Хомосексуално поведение има и при животните , спор няма  Grinning Интерсно обаче и  те ли със сурогатство се множат  Simple Smile ?!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 483
Един добре организиран гей-парад е събитие цветно, забавно и оригинално, което би могло идеално да разнообрази живота в заспала София.
Гей парадите отдавна са банални...направо са ретро.

Общи условия

Активация на акаунт