Юни на средата е, ЯНУАРЧЕ под сърцата е! Тема 3

  • 22 545
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 295
Ахх, да знаете момичета само как ви завиждам , че не ви се гадиииии ... всеки иска това, което няма  Joy Бих се радвала само да ми се спи повечко ...  ноооооо уви  Sick

# 31
  • Мнения: 361
Аз имам 2 панталона, 1дънки и 1джинси от предната бременност, и почти веднага ги извадих. Много ми е удобно така. А лятото карам на поли и рокли.

Корема малко ме подръпва, като седя сгъната повече време.

# 32
  • Мнения: 742
Цветно моята матка се оказва, че е много чувствителна  Cry Усещам упъвания, понабождания от дъжд на вятър и болки като пред цикъл /пак от време на време/. Всички те са нормални, стига да са в умерени граници и непостоянни Hug

# 33
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Придърпвания имам и малка болка имах днес като тръгнах да си пресадя цветята.
Корема ми е колкото на една приятелка, която е в 5ия месец. Но аз съм си такава кореместа Simple Smile То за това ми и стягат панталоните.
Нели А. тия неща ги минах и сърце чух.
А днес малкия изяви желание да види бебето и той Simple Smile Мисля да му го осъществя следващия път като решат да ме гледат на ехограф.

# 34
  • Мнения: 16
Вили аз съм в четв. на преглед и се  надявам да видим/чуем сърчице  Hug Ти кога си?  Hug
и аз съм в четвъртък  Heart Eyes
i дано видиш  Heart

Последна редакция: нд, 09 юни 2013, 22:41 от vili_98

# 35
  • София
  • Мнения: 1 489
Момичета, спокойно. И аз така се филмирах, понеже нямах симптоми, та вместо в четвъртък (както беше уговорено), изюрках моя доктор за вчера. Видяхме го, всичко е наред,  ембрионче в сака и сърце има.... Така че спокойно:).
Ние пък с моя приятел си търсим квартира, че дори не живеем заедно. И по-добре, че стана бебето, че кой знае кога щяхме да се натутаме. Притеснявам се дали ще ни стигат парите, то и преди това ни бяха притесненията, но сега няма изход. Имам една позната брокерка, но гледам, че на повечето обяви пише за ч.л. (частни лица), което май значи, че не работят с агенции, нали така? Т.е. ако моята брокерка се обади, няма да я допуснат на оглед. Ако някой е бил в моето положение, нека сподели, ще съм му благодарна. Иначе няма проблем аз да се обадя, но не ми се обикаля по адреси в това положение сега.

# 36
  • Мнения: 26
Ох милата. Дано скоро намериш нещо подходящо за вас и бебчо.

# 37
  • Мнения: 742
Добро утро, сладурки  Hug
Доци извинявай, но разбрах, че ще ти е за 1-ви път  ooooh!
Вили Дано  Praynig  Сърчице чухте ли или в четв. ще ходиш за него?  Laughing

Успешна седмица на всички  Hug

# 38
  • Мнения: 19
Момичета, спокойно. И аз така се филмирах, понеже нямах симптоми, та вместо в четвъртък (както беше уговорено), изюрках моя доктор за вчера. Видяхме го, всичко е наред,  ембрионче в сака и сърце има.... Така че спокойно:).
Ние пък с моя приятел си търсим квартира, че дори не живеем заедно. И по-добре, че стана бебето, че кой знае кога щяхме да се натутаме. Притеснявам се дали ще ни стигат парите, то и преди това ни бяха притесненията, но сега няма изход. Имам една позната брокерка, но гледам, че на повечето обяви пише за ч.л. (частни лица), което май значи, че не работят с агенции, нали така? Т.е. ако моята брокерка се обади, няма да я допуснат на оглед. Ако някой е бил в моето положение, нека сподели, ще съм му благодарна. Иначе няма проблем аз да се обадя, но не ми се обикаля по адреси в това положение сега.

Напротив! Няма такова нещо да не я допуснат Simple Smile Частното лице прави договор с Вас! Вие си плащате на агентката. Защо не пробвате сами да намерите. Така поне няма да давате 100-200лв. комисионна и без това казвате, че повечето обяви са от частни лица. Има много сайтове за имоти под наем Simple Smile

# 39
  • Мнения: 361
Байбифейс, кумата ми се изнася от квартирата си в Младост, ако искаш мога да поразпитам. Иначе ви желая успех. За бебо ще се намерят пари. Аз 3 месеца след раждането на Елия се озовах с мъж на легло за 4месеца в гипс и 5операции на глезен, с майчинство 560лв, от който 350 заем, инжекции по 70лв на седмица. Отцеляхме. Сега сме със земи, дете, сметки и предстоящ ремонт. Ама хич не го мисля.

Вчера дребното каза, че бебето е златото и. Вече и име имаме, за момиче де.

# 40
  • Мнения: 113
Ние още не сме казали на бъдещият батко, но изчаквам да чуем сърчице и тогава. Понеже имам две неуспешни бременности преди това и изпитвам малък страх - уж открихме проблема и се надявам този път всичко да е наред. Доки каза  миналият четвъртък да ида след две седмици, ама аз май няма да издържа до тогава.

# 41
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро Hug
и аз имам коремче  Crazy отсега!
Искам да питам нещо, мамите с деца, нали сега бебетата не се повивават вече (ама, само не ми се смейте, моля ви Crazy Blush) и ккави дрешки им се слагат като се родят? Ако може малко показно с картинки, линкчета, размери   Praynig Аз мисля, че за всички други ще е също интересно  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 674
Вчера дребното каза, че бебето е златото и. Вече и име имаме, за момиче де.

Златка? Hug Извинявай, не можах да се сдържа:) Това ми беше първата асоциация...
Моята малката пипа корема и казва, "беби, тати, мама, Аля" (в превод - там е бебето на тати, мама и Аля) - защото сестра ми има бебе и като и обяснявах за бременността и казах, че това бебе ще е само на нас тримата...И тя, милата, това запомнила...Иначе показва и кака ще го целува и как ще го гушка...И до там, но тя е само на две, де.
На мен много ми се гади, момичета...Не връщам, но гаденето е понякога по няколко часа...
Придърпване - понякога имам, да...Особено като походя повече.
Бейбифейс, успех с намирането на квартира..Ние преди няколко месеца си купувахме жилище, няма акъв ужас като това да се занимаваш с брокери...Ако можеш най-добре потърси чрез познати, без агенция.
И друго имаше, но не помня...О, днес ММ идва да си ни прибере, много съм щастлива Heart Eyes
Усмихнат ден!

# 43
  • Севлиево
  • Мнения: 491
С първата бременност бяхме на квартира, но в гарсониера. Намерихме по-голяма и се зарекохме с моя мъж когато решим да имаме второ, да сме в собствено жилище. Аз пък му поставих условие че втори път бременна ремонти няма да правя хихихи, пък много съм важна  Crazy За късмет и щастие всичко се сбъдна. Миналата година си купихме къща, ремонтирахме я веднага /та тя не ставаше за живеене/, сега за това лято пак има довършителни ремонти, но поне са външни. Едно парно остана да сложим вътре де, но ще го преживея. Важното е че най накрая сме си у дома. Трудно е с парите, но човек трябва да има вяра и да си прави сметката.
Пожелавам ви слънчева седмица и по-малко бременски неразположения  Hug

# 44
  • Мнения: 1 376
Благодаря на Пндичка за темата   bouquet  Хубава и слънчева почивка  Hug
kokona, много мило ми стана от твоя пост  Heart Eyes Върнах се в спомените си преди 6г.  Hug Каката ми е родена януари и за мен най-удобно беше следното: боди (от тези с копчета на коремчето), ританки и памперс и отгоре едно гащеризонче пак с копчета на коремчето и по крачолите.
Сега ще обясня и защо: Габи ми е първото бебе, което съм преобличала толкова малко и все треперех  hahaha Най-малко повдигания и придържания има ако се ползват тези дрешки, които описах по-горе и като не минават блузки през главичката бебчето е по-спокойно.
Повиване не се практикува от много време, освен в някои части с преобладаващо малцинствено население Peace Памперса и подобните му алтернативи са добри за тазобедрените кости и липса на локсации  Peace

Общи условия

Активация на акаунт