Юни на средата е, ЯНУАРЧЕ под сърцата е! Тема 3

  • 22 546
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Пандичка, лек път и хубаво време   Hug
Благодаря за темичката!  bouquet

# 16
  • UK
  • Мнения: 5 999
Пандичка Hug благодаря за темичката  bouquet  а на теб, приятно моренце  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 97
Пандичка, хубаво море да си изкараш и да си починеш!  grinning039

 Аз заминавам средата на юли за около 8-9 дни. Нямам търпение вече, единственото ми притеснение е пътуването. Нали сме без кола и ще пътуваме с влак или автобус. Ще изкарам някак си, а после ще се шляя по плажа.
Аз днес съм сравнително добре, но вчера беше много зле положението Sick

# 18
  • Мнения: 2
Пандичка да си прекараш хубавичко  Flowers Bouquet

При мен симптомите отшумяват и аз се шашкам,но трябва да ви послушам и да не обръщам внимание на това.Скоро имах среща с бебчо и е пораснал и е хубав с ръчички и краченца  Hug Crazy

Аз съм 50/50 за БХС и ще видим в последният момент какво ще реша.Ще го мисля и умувам.
Хубава вечер момичета  Peace

# 19
  • Мнения: 295
  surpriseuu Ето ни и нас !!! Панди весело моренце   car003  grinning039

# 20
  • Мнения: 361
Мерси за темата , Панди, и весело моренце.

Ние сме от 1 до 7 юли на Ален мак, Варна. Може да си спретнем една среща в морската.

А кефе защо не пиете? Аз пия мляко с нес или 3 в 1. До 1 кафе на ден може. Даже и биричка пия. Не всеки ден и от тази с лимончето.

# 21
  • софия
  • Мнения: 290
~Elg~
 И аз по това време планирам да съм във Варна , на гости  Wink
Аз кафе си пия сутрин, че съм и с ниско кръвно и не смея да не пия. И от преди знам, а и лекарката подчерта ,че не е проблем. Обаче малко не ми е много приятен вече вкуса , пийвам няколко глътки и го зарязвам. На работа даже почнах да си отбутвам чашата в по далечен край на бюрото, че ме дразни и миризмата.
Алкохол не мога и да помириша, много ми се гади само от мисълта.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 569
Мног ви благодаря за пожеланията, момичета! А защо някои от вас се притесняват да ходят на море? Не е забранено да се къпеш в морксата вода, солта действа като дезимфектант. Simple Smile Единствено басейните не са за препоръчване. А за пътуването - 6-7 часа с почивчици все се издържат. С предната бременност бях на море 1-6 юни бременна в началото на 8-ми месец! Вярно, в басейна влязох само 2 пъти, заради студената вода, в морето само до колене, но пак беше супер. Този път ще ходим до гръцко, дано водата не е ледена, но и така да е, само да е топло и да не съм в София. Simple Smile Наскоро летях и със самолет и ходих доста пеш на туризъм. Стига човек да не се преуморява, да не влиза в ледени води и да не прекалява със слънцето, особено на коремчето, няма проблем да си ходим, дори е полезно. Все пак е природа!  Hug

Десита бонита, ако си с влак, ще можеш да се разхождаш и да пишкаш когато пожелаеш.

Елг, аз и преди бях писала, че то кафето остави мен. Просто изведнъж спря да ми се пие. Виж биричка си пийвам понякога. cheers По малко (примерно една чаша от 200-250мл ) въобще не вреди, дори напротив, поне така съм чела...

# 23
  • Мнения: 16
и аз да се запиша тук
Има ли някои за преглед тази седмица

# 24
  • Мнения: 26
Ето ме и мен в новата темичка.

И аз с кафето съм така, всяка сутрин си взимам, но пич 2-3 глътки и не мога повече..., а алкохола не ми понася.

Аз също пътувам. Налага ми се от работа. Точно преди да видя 2 чертички бях в Индия - 9 часа полет, а сега гледам да се измъквам от самолетни командировки, но с влак ми се налага често. Утре пак заминавам за 4 дни. Надявам се всичко да е ок. Няма как да им кажа в офиса, че съм бременна, чакам повишение и ако кажа...няма да го получа  Wink

# 25
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Бира не ми се пие. Предишната бременност много ми се пиеше и си пийвах по 1 чаша, но сега хич не ме блазни. Отпивам от чашата на мъжа ми ако на момента ми се допие, но не повече...не ми е хубаво.
За кафето съм забравила какво беше преди, но сега поне 3 в 1 и капучино ще си позволявам.
Аз на преглед съм на 1 юли, не знам какво да очаквам. Май мерене теглене и т.н.
Но дрехи ще трябва да купувам, поне панталон. Тия дето съм сега с тях ми стягат вече яко.

# 26
  • Мнения: 19
Аз да попитам ... нормално ли е да имам корем като бременна в 7-мия месец ?!?!  Shocked
Мъжо вика, че е от храненето. Аз сам малко злояда  Grinning Grinning по принцип .. Сега ям на 2 часа .. та от това ли да е

# 27
  • Мнения: 742
Вили аз съм в четв. на преглед и се  надявам да видим/чуем сърчице  Hug Ти кога си?  Hug
Росичка аз попринцип много кафе пия, но откакто забременях въобще не ме блазни. Нито 1 глътка не мога да преглътна  Sick  Успех с повишението  Hug Стискам ти палци, мила  Hug Hug Hug
Доци на прегледа ще те мерят - кг., талия и т.н.; ще те разпитват за предишни бременности, аборти, алергии, преминали заболявания /скорошни или нещо по-продължително дали си карала/; в сем. ти дали е имало/има диабетици, астматици и т.н.; майка ти дали е имала аборти и т.н. Общо взето - за всичко за теб, за мъжа ти, семейната ти история и семейната история на ТМ  Hug
А за дрехите - днеска си взех 1 панталон 7/8 Simple Smile Миналите много ми отесняха  Cry Имам коремче като в 4-5 месец Simple Smile Панталончето е много удобно  Heart Eyes Харесах си и още 1 дълъг, но нямаше моя номер Cry

# 28
  • Мнения: 129
Аз съм във вторник на преглед.

Абе, момичета, да ви попитам - как си чувствате коремите? Нещо придърпва ли ви, боли ли ви, тежили ви или си се чувствате нормално като преди да забременеете? Аз нещо почвам да се филмирам. Чувствам се сякаш не съм бременна. Едно такова леко ми е на корема все едно нищо няма, а до преди дни по-различно ми беше. Сякаш чувствах някакво напрежение.

# 29
  • Мнения: 26
Нели А благодаря за подкрепата. От година и половина се трепя като луда за това повишение и си го искам...заслужила съм си. А и майчинството ще ми е доста повече  Wink

Цретно и аз като теб взех да се филмирам...само гърдите ме болят и повечко ми се спи. Иначе корема си ми е супер нормален - нито боли, нито тежи, нито дърпа...сякаш малко е пораснал, но аз по принцип не съм с плосък корем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт