На море в Турция - 24та тема

  • 112 662
  • 776
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 294
http://btvnews.bg/svetut/protestite-v-turtsiya-udryat-turisticheskiya-bransh.html
Протестите в Турция удрят туристическия бранш............

За такива ,като теб и мен ,май ще е добре. Simple Smile

Да Еми  Wink

# 46
  • Мнения: 249
Вместо запис да попитам- в темата освен звездни хотели коментират ли се и други места за пребиваване по турските курорти? Примерно къщи за гости, бунгала, семейни хотели? Нямам план, просто проучвам, но много ме грабна това http://www.latchocamp.com/cat/bungalowlar/

# 47
  • София
  • Мнения: 1 181
И ние сме от отбора на завърналите се от Сентинус. Като цяло сме много доволни. А-ла карт ресторанта е безплатен за 1 посещение. Басейните са поддържани - чистят ги всяка сутрин, има чудесна градина. Както PEPABS беше писала, децата бяха със сълзи в очите, искаха още да останем. Обещали сме да се върнем пак. Персонала беше  много мил и любезен, непрекъснато се закачаха с децата...Ние също бяхме със собствен транспорт - ходихме до Памуккале. Останахме очаровани, струваше си пътя и входа от 20 лири на човек  bouquet
Ако имате въпроси - ще отговарям...

# 48
  • Мнения: 3 958
Да се запиша и аз, дебна нещо на ластминит за Кушадасъ, седмицата от 22-ри.  В Аквафентъзи допускат ли външни посетители в аквапарка и на каква цена.

# 49
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Да се запиша и аз, дебна нещо на ластминит за Кушадасъ, седмицата от 22-ри.  В Аквафентъзи допускат ли външни посетители в аквапарка и на каква цена.

Допускат се, според интернет сайта им входа е 24 евро за възрастни, но нямам представа дали туроператорите не ползват отстъпки. В Адаланд цената е 20евро за възрастен с трансфер от и до хотела. 40 евро с вход за делфинариума.

# 50
  • Мнения: 455
И ние сме от отбора на завърналите се от Сентинус. Като цяло сме много доволни. А-ла карт ресторанта е безплатен за 1 посещение. Басейните са поддържани - чистят ги всяка сутрин, има чудесна градина. Както PEPABS беше писала, децата бяха със сълзи в очите, искаха още да останем. Обещали сме да се върнем пак. Персонала беше  много мил и любезен, непрекъснато се закачаха с децата...Ние също бяхме със собствен транспорт - ходихме до Памуккале. Останахме очаровани, струваше си пътя и входа от 20 лири на човек  bouquet
Ако имате въпроси - ще отговарям...
Ние ще сме в Йоздере ( до Кушадасъ ) и много я мисля екскурзията до Памуккале. Като гледам снимки, май бебето ще трябва да е в слинг или кенгуру. Не си го представям с количката да обикаляме някакси. Никога не съм била там, твоето мнение какво е? Благодаря!  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 181
И ние сме от отбора на завърналите се от Сентинус. Като цяло сме много доволни. А-ла карт ресторанта е безплатен за 1 посещение. Басейните са поддържани - чистят ги всяка сутрин, има чудесна градина. Както PEPABS беше писала, децата бяха със сълзи в очите, искаха още да останем. Обещали сме да се върнем пак. Персонала беше  много мил и любезен, непрекъснато се закачаха с децата...Ние също бяхме със собствен транспорт - ходихме до Памуккале. Останахме очаровани, струваше си пътя и входа от 20 лири на човек  bouquet
Ако имате въпроси - ще отговарям...
Ние ще сме в Йоздере ( до Кушадасъ ) и много я мисля екскурзията до Памуккале. Като гледам снимки, май бебето ще трябва да е в слинг или кенгуру. Не си го представям с количката да обикаляме някакси. Никога не съм била там, твоето мнение какво е? Благодаря!  Hug

Определено не е за колички,Там е стръмно и се ходи по скали, а и няма да ви пуснат с количка, ходи се бос, обувките в ръчичка....така че кенгуру е удобен вариант. Децата, а и мъжа се събличаха по бански и се къпаха в басейните...беше им супер забавно. По скалите има течаща вода, много е приятно..Препоръчвам с 2 ръце   bouquet

# 52
  • Мнения: 164
И ние сме от отбора на завърналите се от Сентинус. Като цяло сме много доволни. А-ла карт ресторанта е безплатен за 1 посещение. Басейните са поддържани - чистят ги всяка сутрин, има чудесна градина. Както PEPABS беше писала, децата бяха със сълзи в очите, искаха още да останем. Обещали сме да се върнем пак. Персонала беше  много мил и любезен, непрекъснато се закачаха с децата...Ние също бяхме със собствен транспорт - ходихме до Памуккале. Останахме очаровани, струваше си пътя и входа от 20 лири на човек  bouquet
Ако имате въпроси - ще отговарям...
hris.g добре дошла! С нетърпение чаках твоите от3иви. Двете имаме стара уговорка и ми беше обещала подробен репортаж  Simple Smile Нямам конкретни въпроси. Интересуваше ме а-ла карта, но ти си отговорила - едно бе3платно посещение.Ако имаш време и желание напиши впечатленията си по сектори: стаи, 3аведения, храна, плаж, спа-център и т.н.
Ще ти бъда благодарна.

# 53
  • Мнения: 210
Весела и незабравима почивка на всички ,който им предстои да пътуват , а на завърналите се едно голямо   за bouquet  впечатленията си ,които споделяте с нас!
Ние ще сме в Атлантик от 1 юли!Ще сме благодарни на пресни ,пресни отзиви!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 705
Иги,да разкажеш после подробно и със снимки,приятна почивка Peace

# 55
  • Мнения: 2 787
Видях коментарите в tripadvisor, както и страницата на PALM WINGS -Кушадасъ в facebook, следя инфото, но моля ако има някой, който се е завърнал или скоро ще ходи да сподели подробно мнението си. Благодаря и весела и слънчева почивка на всички, малко ви завиждам, че пътувам чак Септември, но ще следя темата,  много ми е интересно, събирам вече впечатление и мнения за догодина.

# 56
  • Мнения: 42
kork очаквам да споделиш мнение за Pine Bay като се върнете ние ще сме там септември  bouquet

# 57
  • Мнения: 60
и аз тук, пътуваме на 21.06 за Кушадасъ за пръв път , дано всичко ни е наред  Praynig
[/
quote]
Ние също пътуваме на 21.06. за Кушадасъ с „Дорис“.Вие с кого и къде ще почивате?

# 58
  • Мнения: 7 605
Момичета, всички актуални мнения, споделени до вчера тук, са на 1ва страница с линкове - избирате последните от даден хотел.

# 59
  • Мнения: 24
kork очаквам да споделиш мнение за Pine Bay като се върнете ние ще сме там септември  bouquet
Бяхме там "далечната" 2010 г. Беше страхотно. Много, много хубаво. Единствено като недостатък беше, че стаите са позахабени (става въпрос за клубната част), но всичко останало беше супер - храна, анимация, персонал, аква парк. Азц съм се забавлявала със сина ми в аква парка като малко дете. Страхотни спомени. Весело изкарване.

Общи условия

Активация на акаунт