На море в Турция - 24та тема

  • 112 610
  • 776
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 574
Дa ви следя и блaгодaря зa новaтa темa  Hug. В моментa сме в Гърция, но тези дни ще седнa дa нaпишa подробно зa Aквa фентъзи, aко нa някого ще е полезно.

# 31
  • Мнения: 164
Привет Hug Благодаря 3а новата тема  bouquet
PEPABS , добре дошла. 3аминавам в петък 3а Сентинус и твоите впечатления ми бяха поле3ни Hug Ще съм ти благодарна , ако отговориш на няколко въпроса.
3а а-ла-карт ресторанта. 3аплаща ли се или имаме право на едно бе3платно посещение 3а периода на почивката.
Как стои въпроса с матраците...
Какво е отношението на персонала...
Ако решиш да споделиш и други впечатления, ще ми бъде интересно.

# 32
  • Мнения: 136
Bibi, ние в петьк заминаваме за Аква фентьзи. Моля ако имаш време драсни малко инфо Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9
И аз се записвам да следя за Палм Уингс в Кушадасъ. Заминаваме на 21.06 , има ли други от Стара Загора за същото място и дата ?

# 34
  • София
  • Мнения: 4 294
https://www.facebook.com/PalmWingsKusadasiBeachResort/photos_stream
в страницата на Палм уингс Кушадасъ има няколко нови снимки  Peace
все повече се навиваме се този хотел, на всички заминаващи лек път и хубави слънчеви спомени от Турция  Grinning

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 910
Записвам се и аз тук, а живот и здраве другата седмица може да Ви пиша от Батихан  Simple Smile
Много ще се радвам да чета пресни впечатления за Батихан, ние сме след вас. Може да се засечем на рецепция.
Сложила съм малко снимки за този х-л.на 2 страница .

# 36
  • Русе
  • Мнения: 249
Попаднах на тези снимки от откриването на Палм Уингс Кушадасъ: https://picasaweb.google.com/117474837946127349416/PALMWINGSKUSADASI?noredirect=1

Може да са интересни за някого...

# 37
  • Мнения: 24
Записвам се и аз тук, а живот и здраве другата седмица може да Ви пиша от Батихан  Simple Smile
Много ще се радвам да чета пресни впечатления за Батихан, ние сме след вас. Може да се засечем на рецепция.
Сложила съм малко снимки за този х-л.на 2 страница .
Снимките ви са чудесни! Видях ги още, когато ги публикувахте.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Запис и от мен!
Ние заминаваме в събота (15.06) за Rixos Lares.

# 39
  • Мнения: 60
Вълшебство,благодаря за споделеното и прекрасните снимки.Ние ще бъдем във „Виста Хил“ от 21.06.
Имам няколко въпроса -Имаше ли запазване на шезлонги ,рано сутрин?Беше ли пълен хотела?
Имаше ли руснаци? Това са моите притеснения в резултат на многото четене в темата.
И последно след като пристигнахте до слагането на гривните може ли да се остави багажа и да се ползва басейн или питие?Благодаря предварително.Мисля,че сме избрали добър хотел настройваме се
за една спокойна почивка,каквато пожелавам на всички ,за който предстои!

# 40
  • София
  • Мнения: 4 294
http://btvnews.bg/svetut/protestite-v-turtsiya-udryat-turisticheskiya-bransh.html
Протестите в Турция удрят туристическия бранш............

# 41
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Вълшебство,благодаря за споделеното и прекрасните снимки.Ние ще бъдем във „Виста Хил“ от 21.06.
Имам няколко въпроса -Имаше ли запазване на шезлонги ,рано сутрин?Беше ли пълен хотела?
Имаше ли руснаци? Това са моите притеснения в резултат на многото четене в темата.
И последно след като пристигнахте до слагането на гривните може ли да се остави багажа и да се ползва басейн или питие?Благодаря предварително.Мисля,че сме избрали добър хотел настройваме се
за една спокойна почивка,каквато пожелавам на всички ,за който предстои!

Ами хотелът беше пълен сравнително, на нас само веднъж ни се случи да няма свободни места около басейните(беше следобяд), но на плажа винаги има  Sunglasses Руснаци имаше, но не бяха много и нямаше никакви проблеми нито с препили, нито с преяли, нито с нагли.. Повече българи като цяло, но и те се държаха много добре и нямаше комични сцени..
Ние пристигнахме около 9ч, дадоха ни стаи в 10, в 11ч вече имахме гривни. Зависи дали имат свободни стаи, но гривни слагат доста преди 14ч на всички. Има стая за багажа до рецепция. На тръгване никой не махна гривните, а на тези,на които ги махнаха като си ги поискаха им ги дадоха-къде за спомен, къде за някое питие преди автобуса.  Peace

Мога довечера да кача и снимки от Ефес, Памуккале и Кушадасъ- ако някой има желание  Sunglasses

Последна редакция: пн, 10 юни 2013, 10:25 от Вълшебство

# 42
  • Мнения: 60
Вълшебство  БЛАГОДАРЯ
Благодаря за отговорите и за това ,че продължавате да давате коментари и обещавате още снимки!

# 43
  • Мнения: 327
http://btvnews.bg/svetut/protestite-v-turtsiya-udryat-turisticheskiya-bransh.html
Протестите в Турция удрят туристическия бранш............

За такива ,като теб и мен ,май ще е добре. Simple Smile

# 44
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Вълшебство  БЛАГОДАРЯ
Благодаря за отговорите и за това ,че продължавате да давате коментари и обещавате още снимки!

Няма защо  Hug Знам,че е ти е по-спокойно като си информиран и по-приятно като чуваш положителни коментари особенно за нашия хотел, за който имаше смесени отзиви в чуждестранните сайтове.
Единственото пак повтарям -да се използва сейфа, надявам се случката да е единичен инцидент и да не разваля усещането от вълшебна почивка. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт