На море в Турция - 24та тема

  • 112 606
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
Ето тук сложих малко снимки от Батихан .:
http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=757966;page=1;#paging

# 16
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866



Екскурзиите Ефес и Паммукале - възхитени сме и от двете - изморително е, но си заслужава.
И не на последно място -впечатлена съм от медицинските услуги-да не се налага на никой , но са изключителни професионалисти, мили ,внимателни .. просто без забележка Wink
   

С коя агенция пътувахте до Кушадасъ и от тях ли си купихте допълнителните екскурзии?  Simple Smile

Позната е била в Кушадасъ в същия хотел и каза, че нещо станало с агенцията и никой не им предложил допълнителни екскурзии и си платили към групата на други почиващи в хотела.... Rolling Eyes

Пътувахме с Ан Мар Травел, агенцията с която работят на място е Анеа Травел. От представителят на Анеа на място в хотела купихме екскурзиите, нямахме проблеми нито с българската агенция, нито с тази на място  Wink

# 17
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз тук, пътуваме на 21.06 за Кушадасъ за пръв път , дано всичко ни е наред  Praynig

# 18
  • Мнения: 711
Ние заминаваме на 26.06 за ефесия холидей - Кушадасъ. Вече нямам търпение    grinning039 , дано да е достатъчно топличко  newsm78 Mr. Green

# 19
  • Мнения: 24
и аз тук, пътуваме на 21.06 за Кушадасъ за пръв път , дано всичко ни е наред  Praynig

И ние сме от същата дата и вече нямам търпение.

# 20
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Ето и обещаните снимки от Vista Hill
http://turkey.snimka.bg/asia/vista-hill.757973
Колкото до времето -беше прекрасно - слънчево и поносимо топло . Честно казано не мога да си представя екскурзия до Ефес например началото на  авсгуст при температура от 40 градуса.
Дори водата в морето беше приятна, хладна в началото, но предполагам ще се стопли още. Peace

# 21
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 778
Ето и обещаните снимки от Vista Hill
http://turkey.snimka.bg/asia/vista-hill.757973
Колкото до времето -беше прекрасно - слънчево и поносимо топло . Честно казано не мога да си представя екскурзия до Ефес например началото на  авсгуст при температура от 40 градуса.
Дори водата в морето беше приятна, хладна в началото, но предполагам ще се стопли още. Peace

Съвсем прилична блок маса и хубави стаи. Благодаря за снимките, чудесни са  Mr. Green

# 22
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 778
Докато прелистих старата тема, търсейки коментари за хотели, които да сложа в 1вия пост, попаднах на отговори от потребители, които ще летят със SKY AIRLINES. За жалост, тази авиокомпания (и един турско-немски ТО) е ОБЯВИЛА ФАЛИТ този месец. Препоръчвам ви да се свържете с туроператора/тур. агенция за да видите с кого ще летите сега и в колко часа  Peace

Хм, по спомен мисля, че Тез тур бяха с тях, но сега по програмите с Турция се лети с - Air Via /българска/, Turkish Airlines, Pegasus...явно са я сменили Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Записвам се и аз тук, а живот и здраве другата седмица може да Ви пиша от Батихан  Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 681
Вълшебство,снимките ти са страхотни,кажи ми само,трудно ли се преодолява разстоянието до хотела,чела съм,че е на хълм Peace
На всички,които им предстои почивка,да си изкарат страхотно Peace
Имам поне 10 хотела,които са ми мечта,ще ми стигне ли живота да ги посетя Crazy

# 25
  • Мнения: 138
Вълшебство  Simple Smile чудесни снимки, благодаря!
Ние сме от 14.06 в Пайн Бей. От туристическата агенция ни предупредиха, че са вдигнали малко цените на екскурзиите. Вие колко платихте до Ефес и до Памуккале?
Някой има ли информация дали в тур агенциите в Кушадасъ не предлагат по-изгодни цени?

# 26
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
esstela Хълм е трудно казано, има леко нанагорнище, но то е от главния път до самия хотел, не повече от 30тина метра .. дори с куфар, не е болка за умиране Simple Smile


Kork За Ефес екскурзията беше 37 евро като се минава и през Дома на Дева Мария и Храмът на Артемида.
Памуккале-40 евро, екскурзията е цял ден като се минава през хотелче с топли кални бани и там има обяд, като цената е и за Басейните на Клеопатра.
Цените, които видяхме в центъра бяха по-висиоки, но не сме пробвали да се пазарим, бяхме решили, че така или иначе ще сме си с фирмата.
Екскурзоводът на бълграрски е безценен Simple Smile Simple Smile Нашият беше много добър.

# 27
  • Мнения: 1 841
Благодаря за новата тема  bouquet
Да попитма някой завърна ли се от Дидим Бийч?Ние заминаваме в петък Simple Smile

# 28
  • Мнения: 24
Записвам се и аз тук, а живот и здраве другата седмица може да Ви пиша от Батихан  Simple Smile
Много ще се радвам да чета пресни впечатления за Батихан, ние сме след вас. Може да се засечем на рецепция.

# 29
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
До нашето пътуване остават 2 седмици, живот и здраве Praynig Хубава почивка на всички!

Общи условия

Активация на акаунт