На море в Турция - 24та тема

  • 112 578
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • sofia
  • Мнения: 114
Благодаря ти lora  Simple Smile
 Имаш ли представа от цените на тези екскурзии ?

# 721
  • Мнения: 60
Здравейте на всички споделящи във форума.Прочетох няколко мнения за „Сюрмели“,но са доста стари.Моля ако някой има по-пресни впечатления да пише.Имам 2 въпроса.Има ли водни пързалки?
Как е анимацията?Благодаря на всеки,който си направи труда да отговори.

# 722
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Памуккале 55евро,Ефес 50 евро,Кушадасъ 20 евро,Бодрум 25 евро,екскурзия до остров Кос 40 евро,Соке 10 евро,яхта 15 евро,аквапарка 12 евро,подводно плуване 40 евро,турска баня 12евро,джип сафари 40 евро,дискотека 10 евро,Храма на Аполон входа му е 5 турски лири.Ние пътувах ме с Ориентт99,посрещнаха ни от турска страна фирма  Пенинсула Тур,това са цените от Дидим от Кушадасъ за Ефес и Памуккале бяха със по 10 евро по евтини.

Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 16:36 от lora

# 723
  • Мнения: 19
Здравейте, изключително внимателно изчетох форума за почивка в Турция, реших да изненадам съпруга си с почивка в Мармарис,тъй като имаме повод, бихте ли ми препоръчали хотел ,като бих желала да има добър спа център и  All inclusive . Имайки предвид споделените мнения съм се спряла на два хотела PASA BEACH HOTEL - 4 *  и GREEN NATURE RESORT & SPA - 5 * , ще приема всички ваши съвети и за други хотели. Единственото условия е пътуването да бъде с полет от Варна в началото на октомври.Благодаря Ви за помощта. Много искам да изненадам приятно съпруга си.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Може ли за Бодрум някакви агенции за допълнителни  екскурзии?И дали има дискотека на яхта ?
Ако някой ,който е ходил скоро знае моля да сподели .
Ние се отказахме от остров Кос  Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 2 787
Може ли за Бодрум някакви агенции за допълнителни  екскурзии?И дали има дискотека на яхта ?
Ако някой ,който е ходил скоро знае моля да сподели .
Ние се отказахме от остров Кос  Crossing Arms

За агенция не мога да препоръчам, ние ходихме от нашата си агенция чрез местния представител, но на дискотеката непременно отидете, кораба/лодка е с прозрачно дъно, имаше май една напитка включена, влиза се към 11-12 навътре в морето, и се прибира към 5 часа, купона е нон стоп, много е весело, ако се наложи на всеки 30 мин има обратно лодка, за да ви върне, ако не сте ходили на хамам, там има един доста стар от средните векове, интересно е, ние винаги с едната приятелка ходим, и си прекарваме чудесно.

# 726
  • Мнения: 14
Здравейте на всички споделящи във форума.Прочетох няколко мнения за „Сюрмели“,но са доста стари.Моля ако някой има по-пресни впечатления да пише.Имам 2 въпроса.Има ли водни пързалки?
Как е анимацията?Благодаря на всеки,който си направи труда да отговори.
Здравейте, Виолета Милева! Нашите впечатления от въпросния хотел са от м. септември, 2012 г., т.е., относително пресни! Simple Smile Водни пързалки в "Сюрмели" няма,  с изключение на една мъничка в бебешкия басейн - много е вероятно да е така, защото съвсем наблизо е аквапаркът на хотел "Аква Фентази"?!. Момичета и момчетата аниматори бяха много симпатични, стараеха се и не сме скучали, както и не са били и досадни. Мисля, че програмата в повечето хотели е близка по съдържание - задължителната вечер на домакините, вечери на "Мис" и "Мистър", шоу на някоя звезда, напр. "Майкъл Джексън", хумористична вечер и т.н.  Първо в амфитеатъра от 21 часа е дискотеката за децата, после забавленията за възрастните, а най-накрая следваше дискотека на открито до големия басейн с оркестър или с дисководещ до полунощ.
Въпреки някои съвсем дребни забележки, ние изкарахме чудесна ваканция там. Ако имате други въпроси - насреща съм!

# 727
  • Мнения: 60
Andy  Благодаря ви много за споделеното за „Сюрмели“.Чудя се между него и „Батихан“
Май везните накланят към „Батихан“

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Andy  Благодаря ви много за споделеното за „Сюрмели“.Чудя се между него и „Батихан“
Май везните накланят към „Батихан“
Аз съм за Батихан ! Peace Peace Peace

# 729
  • Мнения: 60
jb  66   Благодаря за споделената подкрепа в полза на „Батихан“.Той е 4*,но май превъзхожда някои
хотели които са 5*.За мен мненията във форума са най-добрата препоръка.

# 730
  • Мнения: 4
aз да питам някой бил ли е във хотела, който избрахме за почивката- Ноа клуб нергиз бийч Мармарис -4 звезди го водят, ама нещо го срещам и като 3 звезди

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
jb  66   Благодаря за споделената подкрепа в полза на „Батихан“.Той е 4*,но май превъзхожда някои
хотели които са 5*.За мен мненията във форума са най-добрата препоръка.
Толкова хубаво си изкарахме ,че пак ми се иска ,но ние не повтаряме .Има пързалка ,страхотна гледка .Ние бяхме в новата част на хотела .Храната ни беше разнообразна ,анимацията абе нямам забележки .Даже и тенис играхме ,а ракета не бях хващала преди  Embarassed
Няма да съжалявате ! Peace

# 732
  • sofia
  • Мнения: 114
Памуккале 55евро,Ефес 50 евро,Кушадасъ 20 евро,Бодрум 25 евро,екскурзия до остров Кос 40 евро,Соке 10 евро,яхта 15 евро,аквапарка 12 евро,подводно плуване 40 евро,турска баня 12евро,джип сафари 40 евро,дискотека 10 евро,Храма на Аполон входа му е 5 турски лири.Ние пътувах ме с Ориентт99,посрещнаха ни от турска страна фирма  Пенинсула Тур,това са цените от Дидим от Кушадасъ за Ефес и Памуккале бяха със по 10 евро по евтини.


Lora хиляди благодарности  bouquetМного полезна информация за всички

Ако знаеш и кое си струва,грешка няма да имаш Grinning
 oops щях да забравя  Embarassed и ние пътуваме с Ориент99

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Памуккале 55евро,Ефес 50 евро,Кушадасъ 20 евро,Бодрум 25 евро,екскурзия до остров Кос 40 евро,Соке 10 евро,яхта 15 евро,аквапарка 12 евро,подводно плуване 40 евро,турска баня 12евро,джип сафари 40 евро,дискотека 10 евро,Храма на Аполон входа му е 5 турски лири.Ние пътувах ме с Ориентт99,посрещнаха ни от турска страна фирма  Пенинсула Тур,това са цените от Дидим от Кушадасъ за Ефес и Памуккале бяха със по 10 евро по евтини.


Lora хиляди благодарности  bouquetМного полезна информация за всички
Памуккале много ще ви хареса заслужава си   bouquetЕфес ако харесвате амфитеатри и статои .На нас не ни впечатли особено  Crossing Arms

Ако знаеш и кое си струва,грешка няма да имаш Grinning
 oops щях да забравя  Embarassed и ние пътуваме с Ориент99

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, ние мислим да пътуваме за Бодрум /или евентуално Кушадасъ/ края на септември /20.09/ или октомври /11.10/. В главата ми вече е голяма каша и се чудим какво да изберем. Спрели сме се на тези хотели, но се чудим кой да изберем:
1. Petunya Beach Resort 4*
2. Grand Newport 4*
3. Golden Beach 4*
4. ISIS 4*

Общи условия

Активация на акаунт