Третокласници

  • 45 292
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 883
Момичета някой да има от 81 уч. в Младост? Намерих, "viliandar" писах ти на лични.

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 10:15 от vela

# 32
  • Мнения: 1 037
Здравейте,
май май ще я местим. ooooh! Насочили сме се към 36-то СОУ, даже вчера и с директорката говорих, ама ще видим. Става въпрос за класа на Петя Йовева, на някой познато ли му е това? newsm78
Иначе с голям зор чете, пазари се, не иска и т.н. ooooh! Но я стягам, не може да не се чете. Naughty
Планували сме морето другият месец, всеки ден ме пита колко време остава. Mr. Green Ще ходим на нашето море Laughing.

# 33
  • Мнения: 298
Здравейте ние все още не,четем и не се упражняваме,оставила съм го за сега,но скоро ще започнем,така няма да има оправдание,че не си е починал.Играе рита футбол,кара колело,гледа повече телевизия,докато малката спи.За море не знам още,на село го искат още от сега,но аз казах,че няма да стане докато има плуване,а то е до края на Юли.А и какво да прави на село там няма деца,защото къщата е на два километра от селото.Там четенето му върви защото няма какво да прави.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 519
и моя чете с мноооооого зор, ама съм дала по една глава от Мечо Пух на ден, като се прибере от занималня и не я е прочел - чете и след това излиза. Най-готиното е, че децата от долу звънят, викат го, а злата му майка брои - ще слезне след 4 страници  Mr. Green. Надявам се да го озари факта, че ако в занималнята си прочете главата, като се прибере веднага излиза да играе и да кара колело, за сега нямам успех, дори в петък се опита да ми мине с номера, че било петък  ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 037
Май за всички е голям зор четенето. ooooh!
Хем я заплашвах, че няма да излиза, молих, наказвах, уговарях, не и не. Трябва да стоя с нея в стаята и да ми чете на глас. Иначе се отплесва все по нещо друго. ooooh!

# 36
  • Мнения: 2 755
Здравейте,
май май ще я местим. ooooh! Насочили сме се към 36-то СОУ, даже вчера и с директорката говорих, ама ще видим. Става въпрос за класа на Петя Йовева, на някой познато ли му е това? newsm78
Иначе с голям зор чете, пазари се, не иска и т.н. ooooh! Но я стягам, не може да не се чете. Naughty
Планували сме морето другият месец, всеки ден ме пита колко време остава. Mr. Green Ще ходим на нашето море Laughing.
Синът ми щеше да бъде при нея, но впоследствие избрах друго у-ще. Иначе, г-жа Йовева ми направи приятно впечатление, но от един разговор, трудно може да прецениш, това ли е учителката за твоето дете.
Ние заминаваме на море, но въпреки това, мисля по въпроса, къде да запиша синът ми на курсове по математика идната година - в СМГ или в НПМГ. Тегли ме към първото, въпреки, че миналата година поради бройката от 34-35-36.... деца, обратната връзка се губеше. Ммммм, ще го измислим. 

# 37
  • Мнения: 1 883
Май за всички е голям зор четенето. ooooh!
Хем я заплашвах, че няма да излиза, молих, наказвах, уговарях, не и не. Трябва да стоя с нея в стаята и да ми чете на глас. Иначе се отплесва все по нещо друго. ooooh!
Ей, това все едно за моя син си го писала. Остават му 4 глави да прочете от "Братята с лъвските сърца " и после сме на "Антон и Точица". Започна да работи   по  "Чететне с разбиране" ,ама бая обяснявам докато разбере как се отговаря на отворените въпроси. Има напредък, но става бавно.

Иначе плува, гребе, кара колело и още хиляди други неща.По два пъти в седмицата е и на английски.
На вън сме по  5 часа, че и повече на ден. Горката аз. Mr. Green
Програмата ни е доста натоварена.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 597
Здравейте дами, гледам ваканцията тече с пълна сила.  newsm41 family 1swing  sport027  grinning039  car003
С тази жега в София, благородно завиждам на тези, които им предстои почивката, но да не бъда нахална, защото ние вече 2 пъти видяхме морето и живот и здраве сега чакаме септември.  :whistle Страхотно сме доволни от Аква фентъзи, Кушадасъ и живот и здраве догодина, ако има пари - ще повторим. Голямото ми притеснение за пътуването с 3 деца се оказа неоснователно ... почти. Бях сърдита на мъжа ми, че им купи още един таблет по повод завършването, ама да ви кажа голямо облекчение си е, когато пътуваш. Иначе само броят кой колко минути е играл и кой колко батерия е изхабил. В тази връзка търся упражнения и забавни игри на английски, които могат да се качат на таблет.
На връщане от морето свалихме и шината на Плами и ръката засега е добре. Доста бях притеснена, защото тя ходи на аква прак с нея и я свалях няколко пъти за да я суша.
Решават задачи по 30-40 мин. на ден с жената, която ги гледа и ги води на проект.
И аз ще ги записвам на подготвителните курсове в СМГ т.е. ще платя единия модул , пък да видим ще ги бива ли или не. (Нещо ми се струва, че тези курсове стават мода в последно време, щом и приятелка, чието дете ще е във втори клас догодина ще записва нейното, което е на средно ниво дори и в класа си ( по нейни думи)  Rolling Eyes). Моята цел е, ако имат афинитет, да кандидатстват в СМГ след 4-ти клас. Нещо Цвети ми е съмнителна, но не мога пък да лиша Плами от шанса й, ако има талант, та може да ми сполети и големия ми кошмар, а именно  - да ги разделя от 5 клас.  Sad. Плами засега дава данни за инженерни специалности, архитектура, биология, физика, информатика и т.н. мноооого я влекат тези неща и има данни в математиката, английския и рисуването. Цвети пък май е по хуманитарните науки. Rolling Eyes Напоследък доста напредна и с езика. Догодина почват усилено и граматика, както си се учеше по мое време.  Mr. Green
Четат с добри темпове - сега са на вълна Малкия Никола, Карлсон и Мими и Макс (благодарности, на който я постна тук, не помня кой беше  Embarassed).
На 09.07 са на ортодонт да им стегне шините и после със страшна сила ги караме на свеки поне за месец. Излязоха им и на двете едни пъпки като брадавици - на Цв под мишницта, а на Пл около шината, там където лепях найлона с цитопласт. Педиатърката даде Изопринозин и направление за кожен, но май ще трябва да се тушират/горят. Някой да е правил тази процедура ?
Тук децата все още не са командировани при баби и дядовци, иначе ще е голяма скука, освен че е жега.
От вчера пък Цв е с разстройство, лека Т и я боли корем. Абе не ни е скучно ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 883
bibi
аз ще купувам този диск:
http://www.relaxa.bg/docs/multimedia-pixie.htm
А иначе в нета е пълно  с разни неща.

# 40
  • София
  • Мнения: 444
Ние четем в захлас книжките от поредиците на Хрониките на Спайдъруийк. Като хване книгата забравя да яде, не иска да излиза, не ще да мръдне от къщи докато не види и последната страничка. Добре че са тънички, чете по една на два дни. Иначе срещам съпротива срещу всякакви други упражнения - задачи, думички по английски, било ваканция и не трябвало да се учи.
Наистина в София е пустош, децата ги няма, всички са изстреляни по села и паланки. Сега и моите са на гости за кратко. 

# 41
  • Мнения: 1 883
Тези хроники и аз мислех да ги купувам, ама като не иска да чете.

# 42
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 943
Оооо, четене... у нас проблемът е обратен - налага се да ограничаваме четенето, че иначе само това ще прави. ooooh!

малко офф
bibi, колко часа ви излезе шофирането до Кушадасъ и на един път ли го взехте? Аз съм фен на областите около Кемер, че там има и мнооого за разглеждане. Но пък до там само със самолет, много е далеч иначе (не че не сме го правили и с кола, ама без деца). Обаче от известно време заглеждам този аквапарк. Само че вкъщи само аз съм шофоьора, така че живо ме интересува колко часа излиза пътя (ние сме го вземали с големи прекъсвания, така че не е меродавно - по пътя преспивахме в Чанаккале, после бяхме и почти седмица в Памуккале, после ден в Измир, така че си беше дълга и широка).

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 243
 И на нас ни предстои пътуване до Кушадасъ в края на август, така че и на мен ще ми е интересно павече информация относно пътуването с кола и с деца.   Laughing

Иначе моята госпожица ходи този месец на платена занималня, чете книжките, напредва, сега е на "Приключенията на Лиско". Заяви, че и харесвали повече от разказите на Каралийчев. Явно там трудните думички са й дошли в повече...  Joy

Мен ме интересува как смятате да поддържате нивото по английски като изключим ходенето на летни курсове. Страхувам се да не забрави повечето научини думички.

# 44
  • Мнения: 1 037
Такаааа, днес бях до старото и у-ще, за да взема Удостоверението за преместване, да, ама не.
Трябвало да се върне зам. директорката, за да го подпише, което ще стане на 01,07, звънях в 36-то да ги питам проблем ли им е, ама не знаели. Shocked Да съм търсела директорката, която пък цял ден не ми вдига. Утре пак ще звъня. ooooh!
Иначе я записах в библиотеката в читалището. Взехме 3 книги, ама май няма да може да ги изчете до 14.07... ooooh! Голям зор! ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт