А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 342 159
  • 732
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 53
Хайде стига с тези реклами на частните детски градини!
Да похваля 22 одз в Люлин - страхотни педагози,прекрасна база - благодарение на страхотната директорка г-жа Райна Василева!

# 436
  • София
  • Мнения: 36
Моята дъщеря не се класира в държавна детска градина и сега посещава частна такава. Затова аз ще направя реклама на нашата частна градина. Ние сме в детска къща Монтесори и колкото и да се чудя какво лошо мога да пиша НЯМА ТАКОВА.

# 437
  • София
  • Мнения: 9 601
Чудно как съм пропуснала тази тема?! newsm78

Искам да похваля тук нашата детска градина в кв. Младост 1 -71 ОДЗ "Щастие" до Окръжна болница.  Hug
Дъщеря ми посещава тази градина вече 4та поредна година.
От тази есен ще бъде вече в предучилищна група в училище, но все искам да използвам възможността да изразя огромната си благодарност към директорката и целият колектив на 71 ОДЗ –и да изкажа най-специални благодарности с тези редове на нашите г-жи Пенева и г-жа Грудева, както и на госпожите ни от „малката група”- г-жа Топалска и г-жа Николова за безупречната работа, дисциплина, добрата организация, за чудесната атмосфера и за всичко добро, което всички TE-колективът на 71 ОДЗ правят за нашите деца!!!!
Изключително доволна съм от организацията на ежедневните мероприятия и занятия, както организацията на допълнителните извънкласни мероприятия –техният подбор, както и изборът на ръководителите им!
Писмените работи/рисунките те на децата се изнасят на видно място, където всеки родител може да види прогреса на детето си.
За да съм полезна още ще кажа, че градината разполага със собствен басейн, където децата могат да ходят на плуване целогодишно.
Имат страхотен треньор, който има много добър подход към децата и те ходят с голямо желание на плуване.
Аз имам конкретни впечатления от часовете по Приложно изкуство, организирани кaто дoпълнителни мероприятия към учебните занимания на децата в градината.
"Какичката" както я наричат с любов децата, e страшно мил човек и кара децата да правят чудеса с ръцете си. Изработват сами невероятни неща от глина и въобще творят всевъзможни неща. Интересът там е много голям, защото едновременно с интересните занимания, децата подобряват и моториката на ръцете си, което пък е от значение на по-късен етап за писането в училище. Често си мисля, че материалите, които се влагат в тези часове не се покриват от месечната такса, която плащаме.
В градината има още> английски език, класически балет, латино танци, футбол, логопед.
Хубавото на всичко това е че занятията се провеждат в самата градина и ненужното разкарване и водене на деца се спестява на родителите.
Децата обикновено записват повече от 1 мероприятие. А както беше при нас се редуват; плуване, латино, приложно.
Медицинският контрол всяка сутрин в тази градина е много строг. Всяко дете минава първо през сестрата и тогава може да влезе в групата си. Това е градината, в която кихащо и кашлящо дете трудно или изобщо няма да бъде допуснато в групата! Това обяснява и по-малкия процент заболеваемост по мое виждане. Дъщеря ми общо за цялата година е била 1-2пъти болна по тази причина, защото пренасянето на вируси и зарази благодарение на този контрол е сведен до минимум. За това може да сте спокойни.
Сградата е с обновена дограма и изобщо  интериорът е обновен и комфортен, чистотата и хигиената в градината са на високо ниво. Контролира се достъпът на външни лица по етажите и групите.

Стана дълго, но само хубави думи мога да кажа за нашата детска градина!
Радвам се,  че бяхме част от сплотеното „семейството” на 71 ОДЗ „Щастие”!!!

# 438
  • София
  • Мнения: 2 430
На прима виста,имам изключително добри впечатления от директорката на 10-то ОДЗ"Чебурашка".Живот и здраве есента се надявам да допълня мнението си с положителни  коментари.
kopche наистина 71-во ОДЗ е много хубаво,живея точно срещу него.Много е поддържано,но за съжаление нямахме никакви шансове,да ни приемат там.

# 439
  • София
  • Мнения: 7 242
Хайде стига с тези реклами на частните детски градини!
И какво сега... Частните ДГ не са ДГ и в тях не ходят деца, така ли newsm78 И майките когато избират или им се налага да избират частни ДГ не трябва да четат форумски мнения, щото са реклама.

# 440
  • Мнения: X
Да, аз. 18то ОДЗ. Почти без грешка!
*опс, сега видях, че вече съм писала в темата, но нищо...

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 13:23 от Анонимен

# 441
  • Мнения: 20
ЦДГ №130"Приказка"-Красна поляна-София.По търпеливи и интелигентни учителки просто не мога да си представя.Директорката е създала железен ред.




# 442
  • София
  • Мнения: 1 370
Хайде стига с тези реклами на частните детски градини!
И какво сега... Частните ДГ не са ДГ и в тях не ходят деца, така ли newsm78 И майките когато избират или им се налага да избират частни ДГ не трябва да четат форумски мнения, щото са реклама.


Лекси нещата не опират до това, че някой пише хубаво нещо за частното детско заведение, което посещава детето му, а до това, че потребител с 0 коментара се регистрира и виждаш ли казва колко хубава и прекрасна била еди коя си частна ДГ.Това си е чиста реклама.

# 443
  • Мнения: 12
Аз съм много доволна от нашата ДГ ОДЗ Буратино . Целия персонал на ДГ са страхотни.

# 444
  • Мнения: 8
Здравейте майки!
Реших и аз да споделя своето мнение, понеже знам колко търсих информация за яслата, когато ни приеха. Става дума за 48-ма ясла в ж.к. Западен парк - много сме доволни!
Дъщеря ми я посещава вече близо 1 година и даже съм малко тъжна, че трябва да я местя в друга ясла (защото е по-близо). В началото й беше трудно да се адаптира, както и повечето деца, но свикна за около месец. Сега знае имената на всички лели, даже и на охранителката и чичото, който чисти. Разказва ми, доколкото може, какво е правила през деня и обикночено е много ентусиазирана и весела.
През зимата имат много занимания вътре - преподавателката им свири на акоредеон, на което щерка ми е луда фенка. През лятото са по цял ден на вън, в двора. Лощото е, че двора (за разлика от сградата) не е ремонтиран отдавна, но доколкото разбрах директорката работи по въпроса и предвиждат скоро да го оправят. Иначе вътре базата е добра, има много играчки, чисто и просторно е. През зимата беше мноого топло. Храната е разнообразна и от лелите знам, че "не пускат децата да слязат от масата, докато не си изядат филийката докрай". За почти 1г. досега не са ни поискали нито лев за играчки или каквото и да било. Само в началото дадохме за играчки 10лв. и коледния подарък си оставихме там, това е. Носим, разбира се, бисквити и солети от време на време, за да има лакомства за децата, ако огладнеят между храненията.
Дано да съм била полезна на тези от вас, които ще ползват яслата скоро...

# 445
  • Мнения: 22
Аз съм доволна от 86 ОДЗ в Люлин 10.Отгледаха ми и двете деца.Базата им е отлична,а директорката г-жа Вукадинова следи изкъсо персонала.

# 446
  • София
  • Мнения: 2 440
Да взема и аз да се запиша - благодарности от сърце за г-жа Методиева, г-жа Германова и леля Таня от група "Слънчогледи" на 73-то ОДЗ "Маргарита" - Люлин. Прекрасни педагожки и страхотни жени! Детето ми е доста чувствително, но тези жени успяват да го предразположат и често събота и неделя той плаче и иска на градина при "моите госпожи". Едно голямо благодаря  bouquet

# 447
  • Мнения: 258
аз ще си похваля с логопедична детска градина във Варна.Страхотен екип от лелки,до госпожи и директорка.Невероянто отношение към всяко дете.Специални благодарности на г-жа Георгиева и г-жа Маринова,в групата на които беше моят син.

# 448
  • Мнения: 3 211
И аз искам да похваля яслата на малката ми дъщеря-ДЯ"Иглика"-Варна.
Директорката е голям професионалист, нейните разбирания за гледане на деца се покриват почти на 100% с моите.
Персоналът е много добър, изобщо страхотна организация, чисто, топло, приветливо.
За разлика от яслата, която посещаваше големата ми дъщеря-"Звънче".

# 449
  • Мнения: 61
силно препоръчвам ясла №7 "Еделвайс" Стара Загора!   bouquet страхотен персонал,внимателен и усмихнат! поради голям ремонт детето ми беше два месеца в друга ясла- №2 "Сничец"- там като знаеха,че сме временно не обръщаха никакво внимание на малката, чувстваше се ужасно и ходеше с нежелание.като се върнахме отново в нашата ясла детето се промени веднага-пееше песнички по пътя за вкъщи и ходеше сутрин с желание,даже наддаде на килограми  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт