Спирала за мигли - 7

  • 108 937
  • 726
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 592
Eto me otnovo s edno burzo review s ujasni selfies s vtorata camera na telefona. I na latinica.
Diorshow Iconic Overcurl, koqto toku sto vurnah
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1533942_1 … 5_223635184_n.jpg
Probvah 2 armanita kakto sledva:
Eyes to kill za izvivane (ne se zabelqzva takav effect)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/148510 … _1681271456_n.jpg
Eyes to kill za obem (tuk izvivaneto e po-vidimo)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1510398_1 … 1_304984574_n.jpg
Ste se poru4va po internet, poneje imam kod za otstupka. Klonq kum obemnata, vie kakvo mislite?
Otivam da miq.


На мен ми харесва как се е получило с Диора, въпреки че не съм им фен на спиралите и не бих си купила повече тяхна спирала (и Шанел не бих си купила повече, само Ланком ще повторя)
От двете Арманита ми харесва как ти седи повече втората, аз също от известно време й се каня  Laughing

# 466
  • София
  • Мнения: 1 500
Eto me otnovo s edno burzo review s ujasni selfies s vtorata camera na telefona. I na latinica.
Diorshow Iconic Overcurl, koqto toku sto vurnah
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1533942_1 … 5_223635184_n.jpg
Probvah 2 armanita kakto sledva:
Eyes to kill za izvivane (ne se zabelqzva takav effect)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/148510 … _1681271456_n.jpg
Eyes to kill za obem (tuk izvivaneto e po-vidimo)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1510398_1 … 1_304984574_n.jpg
Ste se poru4va po internet, poneje imam kod za otstupka. Klonq kum obemnata, vie kakvo mislite?
Otivam da miq.


На мен ми харесва как се е получило с Диора, а също и третият вариант е добър.  Peace

Взех си, по идея от тук, метално гребенче за разресване на мигли. Засега още тренирам, че е много остро и трябва опит, но се получава добре. Като свикна предполагам, че ще съм много доволна. Първо нанасям спирала и докато още е мокра, разресвам с гребенчето.

# 467
  • София
  • Мнения: 23 049
Ако не ви допадат спиралите може да ги пуснете в размените Peace




Аз гледам много скептично на спирали, пуснати в размените. Ако не е ползвана - О.К. Но ако е ползвана дори веднъж не е желателно да се ползва от друг.

# 468
  • София
  • Мнения: 3 882
Момичета, препоръчайте някоя кафява или тъмносива спирала, избягвам черните, защото не ми отиват на светлата кожа.
Бях много доволна от Макс Фактор - спиралата за кафяви очи, но последната, която си купих, беше суха и скоро започна да се рони и да ми дразни очите... Но иначе ми харесва четчицата й, не харесвам силиконовите четки, предпочитам си естествения косъм...

# 469
  • София
  • Мнения: 691
Момичета, препоръчайте някоя кафява или тъмносива спирала, избягвам черните, защото не ми отиват на светлата кожа.
Бях много доволна от Макс Фактор - спиралата за кафяви очи, но последната, която си купих, беше суха и скоро започна да се рони и да ми дразни очите... Но иначе ми харесва четчицата й, не харесвам силиконовите четки, предпочитам си естествения косъм...

Няколко страници по-назад аз и няколко други момичета писахме мнения за тази кафява спирала AVENE - Couvrance

Върни се и прочети, за да не се повтаряме с едно и също.

# 470
  • варна
  • Мнения: 688
По препоръки от тук си взех 2 спирали и нетърпеливо отворих и пробвах и двете.Едната е Севънтийн Стилист - чудесен продукт!Извива,дава обем и удължава.Не напластява,позволява поставяне на 2 и повече слоя.Много естествено стои на 2 слоя ,поради което ми се вижда идеална за през деня.
Другата е 4Д Архитекта на Лореал(в черна опаковка).Като за първо поставяне не е зле.Сравнена с  Архитект в златистата опаковка обаче(не помня точно как се казваше) е по-лошия избор за мен.Дори и четката и е по-обикновена,а не така ,,рошаво,,косместа като на тази в златистата опаковка.Като че ли се натрупва и прекалено много продукт по нея,не дава онзи естествен обем,който аз очаквах,а и не е чак невиждано черен цвят...Дано това да е само първоначално,защото много спирали,ако ги поизтърпиш десетина пъти после може и да ти станат любими.

# 471
  • Мнения: 502
В момента съм в търсене на нова спирала. Миглите ми не са редки, но са късички и прави.
Има ли някоя от вас, която да е пробвала боядисване на мигли и вежди?
От над един месец използвам серума за мигли на Ревиталаш, който е с доста солена цена и доста прехвален. Спазвам всички инструкции и нямам абсолютно никакъв екефкт Sad

Има ли спирала, която да съдържа и серум за растеж?

# 472
  • Мнения: 5 652
Пробвай на Римел Лаш бууст май беше. Писали сме по-напред в темата за нея. Цената й е около 14 лв., на промоция я взех за 8 и тя взе, че подейства.

# 473
  • Мнения: 502
Какъв беше ефекта, имаше ли видимо по-дълги мигли?

# 474
  • Мнения: 5 652
Моите мигли са дълги, но имах една паднала дълга мигла, която ми правеше "плешиво място" в редицата (по-къса от другите). Спиралата я взех на намаление и бях скептична, но действително миглата израстна доста по-бързо от обикновено. Иначе като спирала ефекта е малко обем и повече удължаване, лека е и не се размазва.

# 475
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Забравих да въведа кода за отстъпка ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Mr. Green
just.do.it!, живея в Германия и съответно поръчвам от дъглас.де. Днес видях, че имат и доставки в чужбина, но не разучих как стоят нещата.
Аз се спрях на нещо съвсем различно, но съм сигурна в избора си.

На повечето от вас сигурно марката е непозната, мисля че я няма в България. Японска е (имам слабост към всичко японско), отличава се със скромност и семплост - на опаковките и на избора, както и със изключително качество. До сега познавах само бялата им козметика, на която съм вярна от година, но мисля да задълбая в декоративната. Спиралата (само един вид е) била най-продаваната от всички останали и всички визажистки в магазина бяха с нея. Ценово е с една четвърт по-скъпа от Диорската (цената е същата, количеството е по-малко).
Не знам дали ви бях полезна с нещо, ако я няма при вас. За който се интересува, ще направя снимки.

# 476
  • София
  • Мнения: 1 500
Сподели после дали ти харесва.  Hug
Бих потърсила начин да си я намеря, ако е много добра.  Grinning

# 477
  • София
  • Мнения: 5 538
Някой ползвал ли е на Guerlain спиралите?
 Или пак да си взема добре познатата ми любима на МАС?  newsm78

 Макс Фактор Wild Mega Volume за мен се оказа голямо разочарование.В началото беше супер,после започна много да се рони,сега започна и да ми слепва миглите  Tired И въпреки че си мислих че ще свикна,е не свикнах с четката  Crossing Arms Определено не я препоръчвам!

# 478
  • София
  • Мнения: 1 500
Някой ползвал ли е на Guerlain спиралите?
 

Имам една спирала на Герлен за обем, на мен не ми харесва. Не е нищо особено за тази цена.

Аз също се чудя коя да взема на МАС, иска ми се да е нещо като Ланком Драма или спиралата на  Шанел за обем, но по-добра от тях.  Laughing

# 479
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Подкрепям мнението на Мihaela_z -  ползвала съм две спирали на Герлен,нищо особено на моите мигли за тези пари Wink Максфактор ми вършат по-добра работа,но...аз съм пристрастна към Ланком,и съм го казвала неведнъж Wink Сега ползвам една за обем на ЕЛ,ами....не съм впечатлена ,и това е Confused

Общи условия

Активация на акаунт