Спирала за мигли - 7

  • 108 895
  • 726
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 649
Момичета, препоръчайте някоя кафява или тъмносива спирала, избягвам черните, защото не ми отиват на светлата кожа.
Бях много доволна от Макс Фактор - спиралата за кафяви очи, но последната, която си купих, беше суха и скоро започна да се рони и да ми дразни очите... Но иначе ми харесва четчицата й, не харесвам силиконовите четки, предпочитам си естествения косъм...

Pupa спиралите имат и сиво и кафяво и са доста добри. Ако си с чувствителни очи, пробвай кафявата на Avene.

# 481
  • София
  • Мнения: 5 501
Някой ползвал ли е на Guerlain спиралите?
 

Имам една спирала на Герлен за обем, на мен не ми харесва. Не е нищо особено за тази цена.

Аз също се чудя коя да взема на МАС, иска ми се да е нещо като Ланком Драма или спиралата на  Шанел за обем, но по-добра от тях.  Laughing
За мен Opulash е най-добрата спирала,не само на МАС,а и изобщо.Издължава,извива,разделя перфектно (миглите като са разделени изглеждат и обемни) и не се рони.Единственото неприятно е че има едни като продълговати власинки,ако попаднат в окото дразнят.

Спиралите за обем ги избягвам,защото слепват миглите.

# 482
  • Мнения: 910
Отворих едновременно две спирали,като от тази ,имах очаквания,но според мен е доста прехвалена.С много редки и къси мигли съм и не ми хареса.Тази е по-евтина,но ми хареса повече

# 483
  • Мнения: 33
Ето едно надявам се полезно сравнение от мен:


# 484
  • Мнения: 220
Супер полезно! Ще взема тази на Есънс, въпреки че подозирам, че ще ми слепва... Но все пак съм супер любопитна Simple Smile

# 485
  • София
  • Мнения: 9 534
Ето едно надявам се полезно сравнение от мен:



Да, много полезно ревю със снимки! Благодаря!  bouquet
Определено се вижда, че от спирала с бодлички, до спирала с бодлички има голяма разлика! ooooh!

# 486
  • Мнения: 33
Радвам се, че съм била полезна момичета.

Черната спирала на Есънс също е много хвалена, аз не съм я пробвала лично още, но доколкото разбирам е подобна на розовата.

# 487
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Две аматьорски снимки с телефона. ANNAYAKE на края на деня.


Скрит текст:

Скрит текст:

За мен е перфектна и бих я сменила само от любопитство.

# 488
  • Мнения: 48
Момичета, изпробвали ли сте новата спирала на Лореал - Manga? Изглежда много готина Simple Smile

# 489
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Отзиви за блещукащата спирала?!? newsm78

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 22:58 от Aredhel

# 490
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Да, аз имам синята  Peace. Слагам я само в краищата на миглите, след като вече съм сложила тъмно синя спирала. Много ми харесва ефекта  Flutter, но аз съм свикнала, защото отдавна си правя с такава комбинация, но в сив брокат.
Не съм пробвала да сложа върху целите мигли. Ако това те интересува, кажи, ще пробвам и ще пиша  Peace

# 491
  • София
  • Мнения: 3 414
Вампирската Пупа я ползвам от една седмица на 5 ден изсъхна,как и с какво да я разредя?
Четката е супер.

# 492
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Вампирската Пупа я ползвам от една седмица на 5 ден изсъхна,как и с какво да я разредя?
Четката е супер.

Аз си разреждам всички спирали с вода Peace

# 493
  • Мнения: 87
Заради страхотното ревю на powderwithsunshine се сдобих с I Love Extreme Crazy Volume на Essence и искам да споделя, че съм много доволна от спиралата. Миглите ми изглеждат много обемни и почти не се слепват Simple Smile.

# 494

Общи условия

Активация на акаунт