Лидл ::29::

  • 69 820
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 214
Момичета купували ли сте слънцезащитните  млека на Лидъл и какво ви е мнението за тях.

Ползвахме сега на морето детската серия и за поредна година съм много доволна.
И аз, и не само от детската. Не са никак лоши.

# 721
  • Мнения: 1 145
Някой има ли идея дали става кухненския робот от офертите за понеделник 22.07.2013 г.?

# 722
  • Мнения: 429
Оф, много искам уреда за донътси, има ли го още някъде?

# 723
  • Мнения: 25 863
Момичета, да сте ползвали лакочистителя от Лидъл, днес ги загледах, че са в удобни шишета, 2 и нещо струва ...Май е много за лакочистител  newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 3 611
Оф, много искам уреда за донътси, има ли го още някъде?
Видях ги преди 2часа на "Сливница". Peace

# 725
  • Мнения: 33
Пижамките са уникааални,днес се сдобих с такава Grinning

# 726
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Момичета, да сте ползвали лакочистителя от Лидъл, днес ги загледах, че са в удобни шишета, 2 и нещо струва ...Май е много за лакочистител  newsm78

Ползвала съм го и съм доволна. 2,99 лв. мисля е цената, но е 200 мл. Мисля, че е такава, заради помпичката вътре. След като го свърших си използвам шишето
Скрит текст:
Купила съм си от Кауфланд 200 мл. лакочистител за 2,20 лв и си го изливам в лидълското шишенце

Миналата година купих за децата Сиен с 30-ти фактор. Доизползвахме го и тази година, дори и аз се мазах с него, че да свърши. Не сме изгоряли, дори имам чувството, че аз не почернях много, а съм си тъмна по принцип.
Тази година купих и крема за след слънце. Доволна съм, облекчава.  

# 727
  • Мнения: 436
От името на мъжа ми похвалвам самобръсначките Gibellini с 20 глави Grinning (за 8.50 лв. целия комплект).
А в комбинация с пяната за бръснене за чувствителна кожа на Gibellini (бялата опаковка) вършат идеална работа Peace

# 728
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
И от мен по един глас за слънцезащитните Сиен 30-и фактор. На морето се мазахме и аз, и детето - всяка с нейния крем. Не сме изгорели, имаме само лек тен, което напълно ме устройва. Според мен, всеки крем или спрей с по-висок от 20 фактор, оставя бели следи.  Peace
Лакочистителят на Сиен също е много хубав! Ползвам го дълго време и съм доволна  Peace
До сега бельо от Лидл не съм купувала, освен детска пижамка с Туити. Направо ме накарахте да се замисля..., но довечера ще ги огледам на място и ако ми харесат, ще взема.

# 729
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Слънцезащитните фактор 10 имат парабени, но аз си ги ползвам. Доволна съм с изключение на това, че имат един много специфичен аромат и гаден горчив вкус, ако се оближеш някъде  Laughing
Иначе уред за донъти има в Петрич /поне 2-3бр/, и аз много му се чудя, но днес видях в брошурата уред за кисело мляко - пускали ли са го по-рано?
http://www.lidl-pageflip.com/bg.html?kid=L53vyI

# 730
  • Мнения: 25 863
Благодаря ви за отзивите за лакочистителя. На мен шишето ми хареса, защото винаги ги разливам във куфарите, както и да го  опаковам, винаги всичко ми мирише на лакочистител  Rolling Eyes
Вчера видях пижамките  Blush Красиви са, особено синята... има и сива. Материята е приятна.

# 731
  • Мнения: 58
Нямам възможност да следя редовно темата и затова се извинявам, ако вече е коментиран.
"Боб яхния" на Chira - не е доварен, хрупа, люспест е и е доста странно овкусен, поне за нашия вкус. Това лично мен ме изненада, защото другите неща на тази марка са ОК (особено едросмляната лютеница) .

# 732
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
да споделя са ежедневните в тъмнолилавата опаковка-45бр на 2.59лв,не са лоши,като памучни стоят,добре залепват,но нямат отдолу найлонче.

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 10:36 от oesi

# 733
  • Мнения: 111
Момичета, някакви отзиви за шевната машина да имате  needle  Blush

# 734
  • Мнения: 1 718
Имаме.Вчера я взехме.Майка е доволна.Simple Smile

За тази от 155лв говоря.Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт