Лидл ::29::

  • 69 786
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 811
zvanche, къде си - време е за нова тема   bouquet
Може да е на почивка newsm78

# 751
  • Мнения: 1 338
Ще пусна новата тема - дано няма против, все пак е по-добре, отколкото да ни заключат  Wink

# 752
  • Мнения: 1 338
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Hug - моля ви, използвайте бутона "извести" вместо "цоп", "троп", "дзак", "пу аз първа" и т.н. защото тези, които го използваме, всеки път щом ни светне горе червено и влизаме и виждаме горепосочените, просто не е приятно 3-4 страници всеки път да отиват само във възклицания  - ако някой не знае как и къде се намира и как да си служи с него, просто да попита Praynig

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 18:22 от Moringa

# 753
  • Мнения: 25 810
На мен ми дава грешка  Crossing Arms

# 754
  • Мнения: 9
Бях скоро в Холандия и това което е ЛИДЛ в БГ там е същото като цените са изненадващо еднакви. Стоките от собствената им марка са абсолютно идентични като стойност, но качеството им там е за други хора/или по-точно за човеци/. Не откривам сапуна и къпането, наясно съм как стоят нещата, но се дразня от глупостта ни - хем се перчим пък те си ни таркалят и ни бръчкат както си искат.
Значи като цяло обобщавам - тук ни цакат с аналогични цени /разбирай точно1лев=1/2 евра/ за ниско качество, работно време удължено в БГ/там 18,30 край/, като плащат значително по-малко на нашите работници,  всичко е подредено и няма стара и гадна стока, не можеш да плащаш с VISA карта/има проблем но не само в ЛИДЛ/. Това се сещам дано да съм била полезна.

# 755
  • Мнения: 612
Искам да споделя, вчера си взех сутиен от прасковения цвят/ако мога така да го оприлича/ номерът, който си нося - но ми беше малък, днес отидох да го сменя, установих, че белите сутиени със същата номерация са доста по-големи ,взех си бял и ми е добре. Да го имате впредвид.  bouquet

# 756
  • Мнения: 1 338
Искам да споделя, вчера си взех сутиен от прасковения цвят/ако мога така да го оприлича/ номерът, който си нося - но ми беше малък, днес отидох да го сменя, установих, че белите сутиени със същата номерация са доста по-големи ,взех си бял и ми е добре. Да го имате впредвид.  bouquet

Има нова тема

Общи условия

Активация на акаунт