Бременността повлия ли Ви върху секса ?

  • 3 497
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 949
Аз и сега съм така-с желанието.

# 77
  • Мнения: 23
ne.v nachaloto-parvite tri meseca vnimavahme mnogo,no sled tova nqmashe problemi.istinata e che prez cqlata mi bremennost imashe momenti na po-golqmo i takiva na po-malko jelanie.v kraq na bremennostta obache mnogo mi se iskashe i posledno pravihme sex edna sedmica predi da rodq

# 78
  • Мнения: 1 233
Секс ли?!?Какво беше това? newsm78

# 79
  • Мнения: 3 886
 smile3521 smile3503 smile3502 newsm44 newsm68 smile3508И АЗ ТАКА С 2 ДЕЦА ИМАХ ГОЛЯМО ЖЕЛАНИЕ ЗА СЕКС И С 2 ТЕ ДО ПРЕДПОСЛЕДНИЯ ДЕН ИМАХ СЕКС И ТО ДАЖЕ БЕШЕ МНОГО ХУВАВ.1 СЕ РОДИ НА 23.02 НА 22 ИМАХМЕ СЕКС А  2рото НА 28.01 НА 27 ПАК СЕКС.ПРОСТО ЗАВИСИ ДАЛИ СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ .И ДАЛИ ИМАШ ЖЕЛАНИЕ.ОСТАНАЛОТО Е ЛЕСНО Hug

# 80
АЗ НАПРАВО СЪМ ОТЧАЯНА.В НАЧАЛОТ ИМАХ ЖЕЛАНИЕ,НО СЪПРУГА МИ МНОГО ГО Е СТРАХ И ДОРИ ПРЕКАЛЕНО РЕДКИЯ СЕКС СЕ ПРЕВЪРНА НАПРАВО В МЪЧЕНИЕ.НЕ СМЕ ПРАВИЛИ СЕКС НЕ ЗНАМ ВЕЧЕ ОТ КОГА.СЕКС ЛИ?КАКВО БЕШЕ ТОВА Weary

# 81
  • София
  • Мнения: 2 967
ИМАХ МАЛКО ЖЕЛАНИЕ ЗА СЕКС, НО ДО МОМЕНТА В КОЙТО МЕ ПИПНЕШЕ С ПРЪСТ, ОТКАЧАХ. НО ПОСЛЕ ВСИЧКО СЕ ОПРАВЯ.

# 82
  • Мнения: 554
Голямо желание ме гони, както и таткото:) от самото начало на бременнноста правим секс всеки ден  и благославяме отсъствието на месечно щастие:) много по различен и приятен ми се струва секса сега когато съм бременна... не мога да му се наситя. А таткото се кефи на женствените ми форми .... преди приличах на точилта , а сега си имам всички женски атрибути:) кара ме да се чувствам красива и желана и това допълнително увеличава нагона:)

# 83
  • Мнения: 1 027
Моето желание не се е изпарило, даже напротив  Joy Горкия тати, а той е изморен от работа и ремонт....но е много хубаво  newsm44 Корема вече е доста голям и пречи, но не за всяка поза и това не ни спира, естествено съм разпитала най подробно лекарката да не навредим на бебо.  Naughty Въпрос на хормони.

# 84
  • Мнения: 515
Повлия ми - много ми се искаше, но първите месеци на таткото не му стискаше. Доколкото разбрах му било много странно и май срамно  Embarassed, как така нали...а пък вътре да е бебчето. Аз много се смях тогава. Постепенно обаче нещата влязоха в релси Grinning

# 85
  • Мнения: 143
Охо повлия ми и още как  Blush Засили се желанието , но лекарите категорично ми забраниха  Naughty ( първо кървих, после плацента превия ) така че е мираж. Но скоро ще си наваксаме за всичките месеци  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 027
Охо повлия ми и още как  Blush Засили се желанието , но лекарите категорично ми забраниха  Naughty ( първо кървих, после плацента превия ) така че е мираж. Но скоро ще си наваксаме за всичките месеци  Mr. Green
Здравей, би ли ми обяснила какво е плацента превия?  newsm78 Предварително благодаря.

# 87
  • Мнения: 177
на мен не ми повлия, но на съпруга ми - да. той започна да се страхува да прави секс с мен... според него от страх да не направи нещо на бебето... но това чак когато бях в деветия месец.
Дори и да не е само това причината бих го разбрала - и аз нямаше да се радвам на нещо с такъв голям корем.  Flutter

# 88
  • Мнения: 2 673
в началото имах желание , после спадна , пак се увеличи......

Общи условия

Активация на акаунт