СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 4

  • 118 846
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 49

[/quote]как мислиш имам ли някакъв шанс? Нали ти писах деня на транфера.

# 706
  • Мнения: 49
На 5-и ден на 2 сладолечета и аз си мисля че няма смисъл да се надявам трансфера ми беше 05.05.2014

# 707
  • Мнения: 2 483
Както написах и по-рано, според мен шансът е почти нулев, още повече пък с 5-дневни ембриони.

# 708
  • Мнения: 49
Мерси и аз го знам де да знам може да има някой който е бил като мен!

# 709
  • Мнения: 18
Здравейте,

Моля за коментар на следните изследвания:
09.05.2014 - ЧХГ 124
11.05.2014 - ЧХГ 144
13.05.2014 - ЧХГ 230
Доказана овулация на 17.04.2014.

Според всияки калкулатори работата не е на добре и стойностите са ниски, но все ако някой е имал вземане-даване с подобни нива в началото на бременността, да пише..

Благодаря!

# 710
  • Мнения: 2 358
Ами никак не са добре нещата, ходи ли на АГ ? Едва ли ще се види нещо, но нека те следят.
Аз с подобно покачване бях с извънматочна, при теб може и да не е, но при всички положения не розова картинката.

# 711
  • Мнения: 2 153
Здравейте,

Моля за коментар на следните изследвания:
09.05.2014 - ЧХГ 124
11.05.2014 - ЧХГ 144
13.05.2014 - ЧХГ 230
Доказана овулация на 17.04.2014.

Според всияки калкулатори работата не е на добре и стойностите са ниски, но все ако някой е имал вземане-даване с подобни нива в началото на бременността, да пише..

Благодаря!


И според мен не са на добре нещата...Явно нещо не е читаво емриончето и според мен скоро ще спре да се развива и най-вероятно ЧХГ ще започне да пада. Със сигурност обаче трябва да го държиш под око, защото, ако е извънматочна може да стане беля, ако стойностите доближат до 1000.... Природата си знае работата недей да съжаляваш!!! И кураж...

# 712
  • Мнения: 18
Благодаря, rendence. Зарадвах, че се покачват, но виждам, че са доста ниски за седмицата, в която съм. Надявах се да има някой, който да е имал успех с подобни ниски стойности, но уви Sad
Преди 2 дни лекарят каза, че му се струва, че вижда точица, но нито каза къде, нито пожела да коментира, каза ми да отида пак в Петък. Предписа ми Утрогестан 2по 1, Но Шпа и фолиева киселина.
Охх, много се притеснявам.. не знам как да издържа до тогава.

Ако повторя изследването след 48 часа и е около 600 има ли шанс за нещо?

# 713
  • Мнения: 77
bari4ka,
при мен и с двете бременности имах идеални резултати,отговарящи на седмицата,а в последствие загубих и двете бебенца в 7мия месец. Така,че всичко е възможно,не разчитай на това,важен е прегледа при АГ и ехо-то..няма смисъл да го мислиш преди това.
Успех!

# 714
  • София
  • Мнения: 1 055
bari4ka може би не трябва да го пиша, но да споделя моя опит с чхг даже преди време писаах тук.Та моито чхг не доведе до хубав резултат,но нищо не се знае при всеки е различно .Беше горе долу като твоите в началото.Растеше но с малки темпове и една седмица съмнение за извън матучна на другата седмица в матката, продължаваше да расте но много бавно появи се и сърдечна деиност ,но всичко приключи преди ден в 10 г.с.Докторите нищо не казвах ще изчакаме и ще видим.Но при теб нищо не е сигурно може би има надежда Praynig Praynig

# 715
  • Мнения: 18
Благодаря ви много, момичета!Ще пиша в Петък какво е станало.
Дай Боже много здрави бебета на всички ни...

# 716
  • Мнения: 142
Според мен също за седмицата, в която предполагам, че си, стойността е доста ниска. Най-добре отиди на наистина добър доктор, и освен това незнам колко дни е закъснението на цикъла.

# 717
  • Мнения: 3 045
Моят горчив опит (имам три неуспешни бременности и нито една успешна, приключили в най-ранен етап) показва, че когато нещата не са добре от самото начало, в последствие се оказва, че наистина не се развива здрав ембрион. Не искам да те отчайвам, но според мен нещата при теб ще се развият негативно. Съжалявам. Стандартна практика е да се предписват хормони в начална бременност, когато се напипва проблем, но не винаги има резултат. Те помагат само, ако има ембрион и сърдечни пулсации и ако проблема е хормонален. Останалото е презастраховане от страна на лекарите.

# 718
  • Мнения: 93
Здравейте момичета!Имам нужда от вашите коментари по моя случай.Вече ме боли глава от четене и за това реших да споделя конкретно моя проблем.
Последната ми менструация започна на 8.04.Цикълът ми е около31-32 дни.Изчислихме уволация около 24-25.04.Бебе правихме до 26.04 включително.Трябваше да ми дойде на 9-ти с/у 10.05.На 8.05 и 9,05 имах мноооого леко бледо кафеникаво зацапване при забързване,но не по всяко време,а като единичен случай за деня.На 9-ти не ми дойде цикъла и направих уринен тест,който излезе отрицателен.На следващия ден следобед вече имах положителен тест с мноооого бледа втора черта.На 11,05 повторих теста,но със сутришната урина и вече ясно се виждаше втора черта,макар и пак бледа.
Понеже преди 6 месеца имах ИМБ,която третирах с метотрексат,реших днес да отида на вагинален ехограф с надеждата да се види точица в матката,но лекарката не видя нищо и ме прати на ЧХГ.Дадох кръв и резултата е 121.02.докторката каза,че са мн.ниски стойностите и най-вероятно е отново извънматочна или в по-добрия случай неразвиваща се вътрематочна  бременност.Много,много се притесних.Ще повторя теста в събота,но до тогава ще се побъркам.
Мисля си има ли шанс този път всичко да е наред.......?????

# 719
  • Мнения: 2 358
Според мен по-скоро няма шанс да се развие нещо, но дано да греша

Общи условия

Активация на акаунт