Разделно хранене 54

  • 47 462
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7
искате да ми кажеш ,че всички тези рецепти ,няма да ми попречат  в борбата срещу килограмите а даже са препоръчителни ?

# 691
  • Мнения: 86
Момичета,с какво съчетавате авокадо,към коя група го отнасяте?(растителни мазнини?).Според разделното,съчетава ли се елда с картоф?И още нещо,аз семена на почти всяка манджа ръся ,на салатите си също,но ядките ги ям самостоятелно.Какво мислите и за това?Благодаря предварително!

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
искате да ми кажеш ,че всички тези рецепти ,няма да ми попречат  в борбата срещу килограмите а даже са препоръчителни ?
щом са от разделното хранене,значи трябва да повлияят за сваляне на кг,но зависи и какво количество се приема

# 693
  • Мнения: 7
да за количеството е ясно просто не съм предполагала ,че мога да ям такива вкусотии и да отслабвам.  Hе се храня след 20:00 часа и по рано от 12:00 часа ,не спазвам 90 дневната ,прости се храня разделно  пия доста вода наблягам на плодов салатки c месо ,надявам се да ми се получи от 15   дни съм на диета и съм свалила само  2 кг а съм доста над нормата Mакар ,че  се  надявам изведнъж да дръпна .Bие как мислите?

# 694
  • Мнения: 4 097
Честита Баба Марта на всички и честит 3-ти март! Много здраве ви желая!

За утре закуската ще е фреш от портокал+грейпфрут и леко запечено авокадо с малко царевица.

# 695
  • Мнения: 2 545
Честит 3 март!

Известно време няма да се включвам много активно, защото започнах житния режим и нямам интересни неща за споделяне.
Днес ми е втори ден и се чувствам много добре. Ще видим как ще е нататък.

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Ще се получи,по-добре бавно да сваляш,но да се запазят по-дълго време,да няма йо-йо...

# 697
  • Мнения: 7
дано наистина да стане въпреки и по-бавно защото изгубвам мотивация като не виждам резултат

# 698
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
 simpatikonia успешно житуване !
При мен няма нови неща .
Менюто ми е:
закуска - една голяма, хрупкава ,сочна ,червена ябълка.
втора зак - домашно кисело мляко
обяд - бяло пилешко месо на тиган със свежа салата
сл. зак. - грейпфрут и ако огладнея преди вечеря - пак плод
вечеря - същото, но с различна салата
Хубав ден на всички  Hug.
Хепиту направо ни заряза ,липсваш ми, мило дете  Sad...
Дънди и тя сигурно е заета и няма време  Cry...
Хайде дайте по едно записче  Praynig.
Мятам по кафе или чай- кой каквото иска:
 

# 699
  • Мнения: 86
Момичета,привет!Имам нужда от вашия опит-с какво съчетавате авокадото(аз го броя като растителна мазнина и го слагам на салатите или го хапвам самостоятелно,както между другото ползвам и семената-слагам ги на салати и манджи)?Ядките ги ям самостоятелно или в салати,но без да ги съчетавам с друго ядене.Смятате ли ,че е разделно комбинацията от елда и картофи?

# 700
  • Мнения: 2 724
IVANJELINA, точно така, авокадото е растителна мазнина.
Много ми харесва сандвич с авокадо, маслини, листен зеленчук ...
Елдата, макар да изглежда като зърнена култура, всъщност е семе .
Най-голям процент в състава и са въглехидратите и съчетана с картофи, става много въглехидратно ястие .За мен е странна комбинация, бих я съчетала с домат, чушка, лук, праз, зеленийка някаква, маслинка за разкош ...
Ядките са концентрирана храна и като такава е най-добре да се консумират отделно.
Семената си ги поръсвай спокойно върху салатите, даже е препоръчително.

# 701
  • Мнения: 86
Благодаря ти,Алекс!  bouquet
Сега се захранвам,след успешното житуване и вчера си направих салата от варен картоф,елда,морков и магданоз.Много вкусна ми беше тази салата.Вече съм спокойна,че е и разделна.
Радвам се,че правилно съм се ориентирала за авокадото и семената.Предполагам тахана също е мазнина по тази логика.
Хубав ден на всички и много усмивки!

# 702
  • Мнения: 937
И аз се интересувам за тахана,значи ако е мазнина, ще може ли с хляб да се комбинира?

# 703
  • Мнения: 86
И аз се интересувам за тахана,значи ако е мазнина, ще може ли с хляб да се комбинира?

Да!Направи си пастет от него с каквото ти хрумне вътре-семена,подправки,лим.сок,малко захтин,сол,маслини......;или пък с мед,семена,пшеничени трици,сушени плодове...Аз го обожавам!

# 704
  • Мнения: 937
IVANJELINA   bouquet
аз от БВХ преминах на разделно,но продължих да избягвам въглехидрати .Не съм пила витамини, а хората там изрично са го споменали и получих срив в имунната система.Личната ми изписа витамини и ми Заповяда сутрин по 1 лъжичка тахан в комбинация с мед.Хареса ми на вкус ,но не бях се сетила че може да се комбинира с хляб.Пък и що ли не питам като незнам ,ама ха де.Да Ви кажа честно искам да съм много стриктна,чета уж,още много неща не са ми ясни ,но ме е срам да питам.

Общи условия

Активация на акаунт