Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 290
Здравейте,
ето ви програма на 9 месеца
https://www.facebook.com/notes/%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0 … 8/511708522210405

Аз с предната ги посещавах. Сега мисля пак, ей така за разнообразие

В петък има интересна тема


desita bonita честит рожден ден! Много щастие ти пожелавам и лека бременност!
 nbirthday

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 10:36 от Вuки

# 46
  • Мнения: 650
МММММ desita bonita Честит Рожден Ден, изглежда много примамливо Simple Smile

 bdbaloni

# 47
  • Мнения: 1 569
Десита бонита, честит ден рожден! Simple Smile Да си жива и здрава и едно пухкаво, здраво бебче на финала!   bouquet newsm67

За козметиката бях писала - от около месец ползвам крем против стрии Мамма Дона на Чико. Мажа предимно корема, разнасям по малко и по гърдите и встрани от корема. Ако си намеря на Авент обаче ще си взема, тъй като миналия път го ползвах и нямах една стрия. Знам, че е индивидуално и зависи от кожата, но все пак съм сигуърна, че и добрата козметика дава резултат.

# 48
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ами движенията няма как да се сбъркат. То не е като в по-големите месеци да те рита, но предполагам се е намествало някак си.
desita bonita честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet
Като казахте стрии, такъв кошмар сънувах с тия стрии. Имах толкова големи, чак дълбоки. Ужас, чак се уплаших. Мазах, мазах с първото и накрая като родих цъфнаха. На пъпа имах една дето сега не личи, но на задника са едни хубавиии.

# 49
  • Мнения: 2
Добро утро, мамчета!  Hug

Още веднъж благодаря за пожеланията!  Hug

desita bonita, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet newsm59 newsm67 Да си жива и здрава и да гушкаш едно сладко бебче януари месец!  Grinning

За козметиките против стрии какво да ви кажа...моето мнение е, че си е до кожа. На моя приятелка сестра и изкупи най-най-скъпите козметики в чужбина, маза се цяла бременност с някакви извънземни мазила и цялата се нацепи. За сметка на това същата тази моя приятелка не се маза въобще и няма една стрия. Но тъй като все пак не познавам други хора, които да не се мажат въобще по принцип бадемовото масло е много хубаво, защото е най-мазно. Аз лично съм си взела на Хип маслото, не за друго, а защото ми харесва как се нанася и как мерише.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1
Пандичка, благодаря за поканата!
Здравейте на всички!  Simple Smile
Желая лек и спокоен ден!   bouquet

# 51
  • UK
  • Мнения: 5 999
desita bonita ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН[/color]!  newsm59 nbirthday newsm67  Gift  bigdance2  ura  Party Time newsm18 newsm42 Tada newsm38  cook

# 52
  • Мнения: 464
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  DESITA BONITA  newsm59  Gift  party023  cook newsm38  party041  bigdance2  bigdance2  bigdance2 newsm18  Party Time  costumed034 Tada Tada  ura dance dazzler1 nbirthday newsm67  party023 newsm38

# 53
  • Мнения: 129
Desita Bonitaaaa,   честит рожден ден.  Heart Eyes  newsm59  nbirthday

# 54
  • Мнения: 8
Desita Bonita, честит рожден ден, мила! Пожелавам ти крепко здраве, много щастие, любов и януари да се похвалиш със здраво бебче!  newsm30 bdbaloni

# 55
  • Мнения: 4
Desita Bonita, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ВСИЧКО НАЙ-НАЙ!!! bdbaloni

ДА СЕ ВКЛЮЧА И АЗ В ТЕМАТА ЗА ТЕЗИ ГАДНИ СТРИИ! ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ, ЧЕ АКО КОЖАТА ТИ Е СКЛОННА КЪМ НАЦЕПВАНЕ НЯМА СПАСЕНИЕ! СПОРЕД КОНСУЛТАЦИЯТА МИ С ДОКТОРКАТА СЕ ОКАЗА, ЧЕ В КРАЙНА СМЕТКА ЦЕЛТА Е ОВЛАЖНЯВАНЕ НА КОЖАТА С ЦЕЛ ПО-ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ. ПОСЛЕ МЕ ЗАТРУПА С ВСЕВЪЗМОЖНИ БРОШУРКИ (ОТ КОИТО СИ ХАРЕСАХ НАЙ-МНОГО ПРОДУКТИТЕ НА МУСТЕЛА) И НАЙ-НАКРАЯ МИ КАЗА, ЧЕ НАЙ-ЕФИКАСНА СИ ОСТАВА ДОБРАТА СТАРА СВИНСКА МАС, КОЯТО ИЗОБЩО НЕ СИ ПРЕДСТАВЯМ ПО ТЯЛОТО СИ В ЛЕТНИТЕ МЕСЕЦИ...

СМЕТНАХ ЗА ДОБРЕ ДА ГИ РЕДУВАМ, НО ОЩЕ МИСЛЯ ЧЕ НИ Е РАНИЧКО И СМЯТАМ ДА ПОЧАКАМ МОМЕНТА, В КОЙТО ЩЕ ЗАПОЧНА ДА СЕ ЧУВСТВАМ ДЕБЕЛА...  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2
Аз изпробвах свинска мас с предишната бременност и определено не я препоръчвам на никой. Точно веднъж се намазах. Няма такава гадория. Че и не попива и не можеш да се облечеш. Мирише ужасно и да не говорим, че освен ако не е домашна кой знае колко е мръсна и тази мръсотия ти влиза по порите.  ooooh!

# 57
  • UK
  • Мнения: 5 999
За стриите, взех си едно немско кремче на Sanosan. Дано има ефект, ама и аз се мажа от дъжд на вятър Crazy

# 58
  • Мнения: 8
Момичета, имам нужда от консултация, ако някоя от вас или ваша позната е изпадала в такава ситуация. Тъй като имах спукване на киста ме оперираха. Сега обаче се чудя дали заради това опериране ще мога, живот и здраве, да родя нормално или ще ми се наложи да съм с цезарово сечение? Знам, че повечето ще коментират, че трябва да се обърна към гинеколожката си за такъв тип въпроси, но съм на преглед чак на 10-11 юли, а тази тема не ми дава мира  smile3515 Ще съм благодарна на всички, които се отзоват.  newsm51 Hug

# 59
  • Мнения: 15
ЧРД Десита !   ura

Общи условия

Активация на акаунт