LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 444
  • 1 040
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 517

На мен ми се укроти апетита след 2 дни прием. Чувствах глад в началото:) Но сега всичко е наред. Само дето не ми се пие много вода. Със зор пия 2 литра, понякога и по-малко:(

 Днес ми е трети ден не съм се мерила,но и не мисля че има резултат все още. Надявам се и на мен да ми подействат така след втория ден, защото ако не намалят апетита не виждам смисъл да ги пия  newsm78 И на мен ни ми се пие много вода определено се насилвам, само първият ден ми се пиеше много, но гледам по два литра да си изпивам. днес пак ще го пия към 10.30 защото ако го пия сутрин до вечерта съвсем му изчезва действието при все, че не е както при другите дами. Е това е от мен при промяна ще пиша  Simple Smile Хубав ден дами !

Според мен трябва да си постоянна. Аз именно заради това си поръчах още 30. Ако и тогава няма ефект, вече няма да поръчвам.

# 121
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Почвам да следя и аз темата, малко разнообразие от китайските капсули  Peace

Последна редакция: вт, 03 сеп 2013, 15:34 от val_s

# 122
  • София
  • Мнения: 3 679
Такааа и аз да се отчета
Днес ми е десетия ден на липовоп като имам два пропуснати нарочно дни(5 и8) за да видя как ще е без тях....
Започнах 64 кг. 1,64см.  ханш 106/талия 84см.
Днес съм 61,5кг  105/82см.
Още от първия ден намаля апетита,а аз без сладко не мога,много ми се пиеше вода и ако не пия имам главоболие,това е добре за мен,защото аз не пия вода...
Храня се нормално,но с малко се засищам. Пия го около 8ч.сутрин,да не би да не мога да спя-аз имам този проблем, но от хапчето не е....
Замаяност имах само първия ден,нищо друго не се е появило освен главоболието.....
И през дните без хапче не ми се яде както преди....
Доволна съм засега,дори не ми се вярва....бях скептично настроена.....
Да поясня че не спортувам и не се движа повече от преди....

# 123
  • Мнения: 14
Здравейте всички,
Купих си Липовон,но не съм го почнала,защото много ме притесни факта, че пише да не се пие алкохол  Blush Искам да ви попитам знаете ли защо ,и какви може да са последиците ако си пийвам биричка,винце?
Благодаря   bouquet

# 124
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте всички,
Купих си Липовон,но не съм го почнала,защото много ме притесни факта, че пише да не се пие алкохол  Blush Искам да ви попитам знаете ли защо ,и какви може да са последиците ако си пийвам биричка,винце?
Благодаря   bouquet

Най-малкото, което е значително се отслабва действието. Отделно алкохола е калоричен и то доста.

# 125
  • Мнения: 0
Здравейте всички,
Купих си Липовон,но не съм го почнала,защото много ме притесни факта, че пише да не се пие алкохол  Blush Искам да ви попитам знаете ли защо ,и какви може да са последиците ако си пийвам биричка,винце?
Благодаря   bouquet

"Въпрос: Мога ли да пия алкохол, докато пия Липовон?

Отговор: Можете да изпиете 1-2 бири или чаши вино. Нищо няма да се случи. Липовон не трябва да се приема от хора, които имат склонност да прекаляват с алкохола и, които не знаят що е мярка."

Това прочетох в www.otslabvane-bg.net

# 126
  • Мнения: 517
Такааа и аз да се отчета
Днес ми е десетия ден на липовоп като имам два пропуснати нарочно дни(5 и8) за да видя как ще е без тях....
Започнах 64 кг. 1,64см.  ханш 106/талия 84см.
Днес съм 61,5кг  105/82см.
Още от първия ден намаля апетита,а аз без сладко не мога,много ми се пиеше вода и ако не пия имам главоболие,това е добре за мен,защото аз не пия вода...
Храня се нормално,но с малко се засищам. Пия го около 8ч.сутрин,да не би да не мога да спя-аз имам този проблем, но от хапчето не е....
Замаяност имах само първия ден,нищо друго не се е появило освен главоболието.....
И през дните без хапче не ми се яде както преди....
Доволна съм засега,дори не ми се вярва....бях скептично настроена.....
Да поясня че не спортувам и не се движа повече от преди....

От кой сайт поръча Липовон?

# 127
  • София
  • Мнения: 3 679
Поръчах от otslabvane-bg.net
Доставката е два лева и са от истинските,може да отвориш преди да платиш-много са коректни ....

# 128
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Навих се и аз да ги пробвам  Whistling

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Моя колежка ми го препоръча, а тя е много сериозен човек. Няма да се занимава да ми рекламира глупости. Изчетох и двете теми. Понеже непрекъснато ми се яде мисля, че е време да го опитам. Утешавам се с това, че хората дават по 35 - 40 лв. за цигари седмично, а аз ще дам 50 за Липовон за месец. Дано действа. С диети отслабвам дори доста бързо, но не мога цял живот да се храня така, понякога просто губя воля. То аз периодично правя диетата на Дюкан, а тя е доста ограничена от към меню и рано или късно, обикновено след няколко месеца се връщам към старите се навици и кг. почват да се връщат по 1-2 на месец. Така от пролетта до сега са +8.
Мисля да използвам http://otslabvane-bg.net/ с доставката за 2 лв.
Когато ги получа ще кажа как стартирам и ще споделям нататък  Praynig дано стане нещо.

# 130
  • Мнения: 4
Пих Лида, Меизитанг, и какво ли не още , за два месеца съм минус 13 кг от Липовона нямам странични ефекти.Взимам го от тук: http://lipovon.alle.bg/

# 131
  • Мнения: 0
виждам, че всички пишете, че за периода на приема( 30 дни) сте отслабнали.... ами като спряхте хапчетата и апетитът ви се увеличи какво се случи?  Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 637
Спряла съм го отдавна...май повече от два месеца става и нямам проблеми.
Напротив - още 2 кг. свалих без никакви ограничения, дори си позволявам мазно и сладко Wink

# 133
  • Мнения: 517
Аз пия хапчетата от около две седмици и половина. Освен, че не чувствам тежест в стомаха, друга полза няма!:( Или бавно стават нещата при мен или просто няма да отслабна и с хапчетата:( Храня се значително по-малко, по-рядко, но ефект няма за сега. Притъпи ми се апетита, пия повече вода и така. Сладко не ми се яде въобще.

# 134
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Поръчах ги и аз и от утре като дойда ги почвам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт