LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 442
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 267
И на мен ми се стори твърде бързо, но бях доволна, все пак това е целта, но пък явно е било заради рязкото спиране на храната, защото от тогава не съм свалила нищо, а задържам същите килограми, но пък няма да се предавам, макар че в края на седмицата поемам към морето, а там изкушенията са твърде много... но пък върна ли се, отново се заемам с мисията "невъзможна".
Искам да поръчам още една кутийка, защото преди поръчах 15 хапчета, а те вече са към края си, но се двоумя от къде, поради твърде високата цена на доставката на "Европът".  Wink

# 91
  • Мнения: 164
И на мен ми се стори твърде бързо, но бях доволна, все пак това е целта, но пък явно е било заради рязкото спиране на храната, защото от тогава не съм свалила нищо, а задържам същите килограми, но пък няма да се предавам, макар че в края на седмицата поемам към морето, а там изкушенията са твърде много... но пък върна ли се, отново се заемам с мисията "невъзможна".
Искам да поръчам още една кутийка, защото преди поръчах 15 хапчета, а те вече са към края си, но се двоумя от къде, поради твърде високата цена на доставката на "Европът".  Wink
И аз така. Ако има някъде, свиркай

# 92
# 93
  • София
  • Мнения: 267
Момичета, изчетох още веднъж предишната тема и видях, че има доволни от "lipovon.bg" , затова се престраших и поръчах от там, надявам се хапчетата да са истински и да имат същия ефект.

И аз така. Ако има някъде, свиркай
След ден-два ще споделя дали ми се отразяват по същия начин, както тези от другият сайт.  Peace

# 94
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Новоизлюпена съм във форума и се регистрирах главно, за да мога да пиша. Иначе редовно следя темата. И аз като вас се боря с едни 5-6кг, които дори и с фитнес не успявам да сваля. А другият месец ми предстои море и ми се ще да се преборя поне с половината от тях....

Решила съм се, ще поръчвам липовон, но ме интересува мнението ви за сайта www.otslabvane-bg.net
Поръчвали ли сте от там? Изглежда надежден, а и доставката там е далеч по приемлива от ония 8-10лв, за които споменавате? 50лв са ми достатъчно много за даване, че да плащам и още...

Продължавам да ви чета с интерес   bouquet

Получих ги днес, като доставката до офис наистина е 2лв. Моята опаковка е от 30 капсули, а не както на места тук се споменава за кутии от по 45 капсули? Започвам да ги пия от утре и периодично ще споделям за евентуален напредък на който наистина се надявам!  Flutter Hug Успех и на вас!

Здравейте, момичета! Повече от щастлива съм да споделя резултатите си след 10 дена прием. Надолу съм с 3 килограма и половина и се чувствам страхотно!!! На път съм най-сетне да постигна целта си и да сваля тия пусти 5-6кг. Обмислям след като го направя, а май е на път да стане така, да си оставя хапчетата, които ще ми останат от тая опаковка и за в бъдеще, ако ми се наложи.. да си контролирам теглото по малко с 1 капсула през 4-5 дена. Да си призная честно не очаквах и тая добавка да върши работа, но сега се радвам, че парите ми не са отишли за пореден път на вятъра! Странични ефекти нямах, само леко ме оспиваше през първите 2-3 дена. Изпитвам сухота в устата и пия доста вода - нещо, което по принцип ми е трудно, но и това горещо време ме олеснява максимално  Sunglasses

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Най-после и аз се престраших и поръчах.Чакам ги във вторник.
Ше пиша как  ми действат.Дали ще ми помогнат да  не бъда ,,ламя,, . Mr. Green

# 96
  • Мнения: 93
Объркана съм,на скоро се сдобих с тези хапчета 45бр в опаковката зелени на звят поръчаха ми ги от фитнес зала оригинални ли са или менте  Shocked
Не усещам някакви по-особени  странични ефекти като безсъние и сърцебиене,но не усещам и промяна в теглото си  Cry

# 97
  • Мнения: 193
на мен май не ми действат...невиждам да съм отслабнала...ям си да сравнително малко дали от тях,дали от жегите сега ,незнам....само освен ,че пия много вода което е нетипично за мен,и имам ужасно усещане в устата се едно жаби съм яла... Joy

# 98
  • Мнения: 6
Объркана съм,на скоро се сдобих с тези хапчета 45бр в опаковката зелени на звят поръчаха ми ги от фитнес зала оригинални ли са или менте  Shocked
Не усещам някакви по-особени  странични ефекти като безсъние и сърцебиене,но не усещам и промяна в теглото си  Cry
Оригиналния Липовон е 30 капсули с бял цвят, а тези зелените от 45 капсули са менте и не се знае какво има вътре..преди да си поръчате питайте.

# 99
  • Мнения: 93
Добре,кажете от къде да си поръчаме оригиналните хапчета. Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 193
http://www.lipovon-bg.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BE … D0%BD%D0%B5%D0%BC аз от тук си ги поръчах...брей има и промоция този месец

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Започнах от днес.67 кг.Пих много вода,/пие ми се от липовона/,по прицип не пия павече от 1 литър ,а днес поне 2,5 ,храня се ,на не се тъпча.Трудно започвам да смъквам,а съм ина 47 години.Ще видим след време....

# 102
  • плевен
  • Мнения: 11
Започнах от днес.67 кг.Пих много вода,/пие ми се от липовона/,по прицип не пия павече от 1 литър ,а днес поне 2,5 ,храня се ,на не се тъпча.Трудно започвам да смъквам,а съм ина 47 години.Ще видим след време....

при мен не се получи -на 46 съм -никакъв ефект

# 103
  • Мнения: 8
Здравейте, дами!
И аз да споделя... От 02.08. пия Липовон. Какво се случва?
 1. Пия много вода ( около 2, 5-3 л. на ден !) - нещо, което не е характерно за мен.
2. Апетитът ми е намалял  Simple Smile
2. Сънят ми се наруши ... събуждам се, ставам, лягам..
3. Рядко имам сърцебиене.
Относно килограмите, не мога да кажа нищо, но е време да се претегля , за да видя дали ще има ефект при мен.
Продължавам да следя тема и ще споделям

# 104
  • София
  • Мнения: 384
Здравейте момичета,да ви кажа и аз моите резултати.
Взех си липовон средата на юни и го пиех през ден. Започнах 58 кг. , сега съм 53.
Докато го пиех нямах апетит,но е имало дни ,в които съм си похапвала стабилно вредни храни.  Simple Smile
При мен действа.
Зимата го пиех пак,тогава от 67,свалих на 60 .
Може да не е полезен,но съм доволна и виждам резултат   Peace
Успех на всички !  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт