LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 923
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 75
  • плевен
  • Мнения: 11
Elli_beli както прочетохте в коментара ми извиних се за намесата . По повод храната която консумираме и хапчета цигари и всичко което сте споменали е въпрос на личен избор. Аз не агитирам никого просто споделих мнение , което явно не ви допада , естествено , че избора е ваш просто ми беше интересно дали си задавате сметка че се тровите допълнително , но няма значение . По повод лидата - безсъние , напрегнатост , хиперактивност, сухотата в устата ( най-малкия проблем) зверско главоболие и тн. да не изпадам в подробности.
Пожелавам Ви успех в борбата   bouquet  bouquet
Даваме си сметка

# 76
  • Мнения: 17
Сухота в устата- пиене на повече вода  -това е една от целите на даденото хапче .Няма да обяснявам ползата от приемането на около 2л. вода от хората желаещи  да свалят няколко кг. а и не само от тях . Аз лично години наред  сутрин пиех кафе  после през деня още някое и може би сок но вода не-просто организмът ми  нямаше нужда.Тогава бях 45 кг. и не съм мислила за диети и др. Но с течение на годините ,2деца,семейство -62кг. На този етап ми трябваше мн. време да се науча да пия вода,не само заради кг. но и заради кожата и нормалното функциониране на организма. Главоболието при диети или детоксикация се преодолява с лъжица чист пчелен мед (мозъкът има нужда от храна-въглехидрати), Медът не вреди на диетата . И на Лидата пише че трябва да се яде -в рамките на разумното  ис др. таблетки е така .Никъде не съм видяла -Не яжте или яжте колкото да не умрете(грозно но) Повечето ст.ефекти са именно от глад. Преди години за първи път взех липовон ,тогава изпих около 5 хапчета и спрях защото имах  главоболие,световъртеж,сърцебиене ,не можех да спя и въобще чувствах се зле.Тогава спрях да ги пия.Не помя но може би не съм се хранила . Сега пия хапчето след като съм хапнала нещо - плод,  мляко , сандвич . През деня пия мн. вода и гледа да хапвам  редовно (в малки количества).Отслабвам разумно -3,5 кг. за месец Доволна съм.

# 77
  • Мнения: 17
А храната  не е въпрос на личен избор защото на опаковката на к. мляко пише натурално ,без кон серванти и тн. а, издържа 1 месец ??? Преди години к.мляко се разваляше на 3-ят ден . Защо ли сега издържа  толкова много? Всички  храни  са така .Не мога сама да произвеждам мляко ,хляб, месо и всичко необходимо ,за да знам с  какво се храня. Проблема със затлъстяването е не само от количеството на храната а и от качеството .

# 78
  • София
  • Мнения: 544
Много задълбахме ми се струва Simple Smile Както и да е . По повод лидата тези симптоми ги получих при втората серия , аз от години пия минимум 2.5-3 л. вода дневно така че това не ми е проблем , хранех се в рамките на нормалното , кафето си го пия с мед и тн. за да не изпадам в повече подробности ще ви кажа , че моя приятелка пие Липовон и е доволна , друга моя приятелка обаче се чувства изключително зле . Препаратите им са купени от едно и също място и режима им на живот е горе долу еднакъв .
Приключвам с коментарите защото не желая да прекрачвам  границата на добрия тон , който между другото пазя от самото начало.  Wink Wink Wink Wink Wink

# 79
  • Мнения: 193
ох с тази вода ужас,докато бях бременна не пи--х толкова колкото сега  Laughing но...закусих 1 печена филия ,по принцип не закусвам,но сега ще го права,че се притеснявам с тези хапчета...дойде обяд и понеже знам,че е време за ядене ,разбира се поогладнях,и хапнах,но сравнително малко  Simple Smile имам едни праскови ...не съм гладна,но това е че ги мисля  Outta Joint има ли ядене около мен и край само го мисля  Tired и го изаждам...така е на работа.
65 съм искам поне 60 абе най-вече паласкитие и корема да си приберат,,,,

днес първи ден!

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Новоизлюпена съм във форума и се регистрирах главно, за да мога да пиша. Иначе редовно следя темата. И аз като вас се боря с едни 5-6кг, които дори и с фитнес не успявам да сваля. А другият месец ми предстои море и ми се ще да се преборя поне с половината от тях....

Решила съм се, ще поръчвам липовон, но ме интересува мнението ви за сайта www.otslabvane-bg.net
Поръчвали ли сте от там? Изглежда надежден, а и доставката там е далеч по приемлива от ония 8-10лв, за които споменавате? 50лв са ми достатъчно много за даване, че да плащам и още...

Продължавам да ви чета с интерес   bouquet

Получих ги днес, като доставката до офис наистина е 2лв. Моята опаковка е от 30 капсули, а не както на места тук се споменава за кутии от по 45 капсули? Започвам да ги пия от утре и периодично ще споделям за евентуален напредък на който наистина се надявам!  Flutter Hug Успех и на вас!

# 81
  • плевен
  • Мнения: 11
Момичета,днес ми е 6 ден!Нямам странични ефекти като изключим,че спя значително по малко,но нямам и сухота в устата,не ми се пие вода и апетита си ми е същия  ooooh!не  съм се качвала на кантар все още!

# 82
  • Мнения: 0
И аз да се включа - Днес ги поръчах от http://www.lipovon-bg.com/

Като пристигнат ще пиша впечатления.
Сега пия една глупост на Libra Med, обаче никакъв ефект.

Стискайте палци!
И успех на всички "борци за свобода от килограмите" Crazy

# 83
  • Мнения: 3
Здравейте на всички искам да Ви информирам, на пазара се е появил още един сайт който разпростванява продукта менте. Това е сайта: www.originalen-lipovon.com. Бъдете внимателни!

# 84
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте, ето ме и мен след вече 7 дневен прием. Апетитът наистина изчезва и е напълно възможно цял ден да не проявите желание да ядете, но според мен това е много вредно и всеки ден гледам да ям по 3-4 пъти на ден по нещо малко. Устата не ми е кой знае колко пресъхнала и се затруднявам с пиенето на вода, защото така или иначе и преди изобщо не пиех. Като страничен ефект мога да кажа, че цялото ми тяло настръхва по няколко пъти на ден (като най-често вечер), но това не ми е проблем. Може би се изморявам малко по-лесно, но това е обяснимо, при положение, че приемам по много малко храна. Нямам проблеми нито със съня, нито със каквото и да било друго.
До тук съм свалила 3кг. , но определено се надявам на още, така че смело продължавам.
Успех на тези, които са се заели със същата битка.  Peace

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 16
здравейте при мен всичко е по план,мисля да стопя още 2 килограма и се спирам.после ще видя как ще ги задьржам свалените,то пак ще е една борба.хапчетата не ги пия всеки ден,понякога ги пропускам.
 fire_bow,много бьрзо сваляш,според мен за 7 дни-3 килограма са много.аз свалям по 1 кг. на 10 дни някаде.

# 86
  • Мнения: 227
Аз си ви следя, нищо че още не съм си взела. Чакам края на месеца, за да взема заплата. fire_bow , браво чудесни резулатати Hug
Аз след последния прием бях свалила 3,5 кг. за един месец, но почти два месеца след това съм + 2 кг. това мойто никъде го няма, след отпуската и морето направо прекалих. Никога не ми е било толкова трудно да сваля 5 кг.
Една приятелка ми сподели, че за да има ефект от липовона, трябва да се направи пълния цикъл т.е. 3 месеца да се пие. Каза че го е пила преди 2-3 години и че все още си задържа килограмите. Но ми каза че ако го взимам само 1 месец и го прекъсна, много бързо ще си върна изгубеното тегло. То така и стана, де  Sad МИсля този път да го пия 3 месеца, при мен и без това няма странични ефекти, освен пресъхването на устата.
Успех на всички в борбата Hug

# 87
  • Мнения: 1
Тежа 110 кг. Правила съм всякакви подвизи за бързо отслабване.Последно сама с движение-велоетгометър и плуване-отслабнах от123кг. до 76кг.След травма на колянотопостепенно за 4 години съм  на 110кг.само веднъж преди години съм ползвала един продукт от аптека,но абсолютно безефектен.
И сега(да не паднете)вчера си взех 13 таблетки от липовона-без даже да знам името му. Просто отидох за един превод  при преводач.Той пък си съвместил офиса с магазин за фитнес-добавки.Влезе една страхотно изглеждаща дама (в тяло) и го купи за приятелката си.Запитах дали е за отслабване-дадоха ми 3 за проба и си взех и още10.Значи ще го пробвам и ще го отразя.Ако не ми действа ,значи е неефективен,защото съм си дебела и трябва минимум 3-4 килограма да сваля за13 дни.На 56 г. съм ,но и преди като ги свалих сама бях в критическата на 50г.Попрочетох някоипубликации из форума ,но ми писна и  днес ги почнах.Надявам се да нямам странични ефекти ,ако наистина ми убие апетита.При гладуване се получават газове в стомаха и рефлукс-болки зад гръдната кост,световъртеж(пада кръвното),безсъние,повече енергия през деня.Затова, освен водата,която ще пия ще си правя чай с мед,да ми е в кондиция мозъкът.Ще спра бавните въглехидрати-хляба.Ще гледам и да се обезсоля малко-ако има ефект ,това сте го усили,защото задържам много течности през деня.Ще отразя какво става,докато се откажа(дано не е след 3-4 дни:)Simple Smile)
 

# 88
  • Мнения: 17
Niagara ,много интелигентен подход-личи си че имате  познания за храните и диетите . Пожелавам  ви  успех  в борбата с килограмите.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 544
niagara007, може ли малко информация къде се намира този фитес и на каква цена го продават?

Общи условия

Активация на акаунт