Дискова херния - 8

  • 178 943
  • 781
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 2 020
Заповядайте в новата тема:

Дискова херния - 9

# 781
  • Мнения: 0
Zdraveite sega vidqh mnogo obstoinata tema koqto ste otvorili za operaciite na krast.Az imam razmesstvaniq na lymbalnite pre6lqni L4L5. vtora stepen i osven tova imam i diskova herniq. Na 22 god. sam i o6te ne sam rajdala .Imam shva6taniq v krainicite i re6ih da otida na konsultaciq v tokyda. Ne vqrvah 4e sam stignala 4ak do tam no otidoh pri D-r Pelinkov v Tokyda i toi be6e parviqt nevrohiryrg koito mi kaza 4e sam za operaciq. Kato gledam pove4eto vi komentari sa polojitelni za tozi doktor. Doktora mi kaza 4e ako sega ne napravq operaciqta 6te trqbva da q napravq sas sigurnost predi zabremenqvane. Imam stra6ni bolki i ne mislq da 4akam do zabramenqvane.Predstoi mi da imam mnogo tejki natovarvaniq v rabotata koqto 6te rabotq sled nqkolko meseca i iskam da znam tezi koito imat analogi4ni problemi  kakvi sa im otzivite za tezi operacii. Osnovnoto mi pritesnenie predi da napravq tazi operaciq e 4e ne mi davat garanciq 4e 6te mogat da mi varnat pre6lanite v na4alnoto im polojenie koeto ne bi dovelo do nikakvo podobrenie a i mi iskat 7000 lv.  A sa6to taka i nikoi ne moje da mi kaje dali shva6taneto na krainicite mi e ot razmestenite pre6lqni ili ot diskovata herniq i nqma garanciq 4e 6te sprat bolkite i shva6taniqta. Blagodarq vi predvaritelno .

Общи условия

Активация на акаунт