Търся електронна книга - тема 4

  • 123 137
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 183
Някой да има "Аз преди теб"? за съжаление не знам автора

# 706
  • София
  • Мнения: 67
Някой да има "Аз преди теб"? за съжаление не знам автора
Джоджо Мойс  Wink  Ако сложиш някоя поща ще мога и да ти я пратя! Simple Smile

# 707
  • Мнения: 2 453
Някой да има "Аз преди теб"? за съжаление не знам автора
Джоджо Мойс  Wink  Ако сложиш някоя поща ще мога и да ти я пратя! Simple Smile

Защо трябва да се праща книга, която я има и във Флибуста и в Рулит.

# 708
  • София
  • Мнения: 6 284
Някой да има "Аз преди теб"? за съжаление не знам автора

http://www.rulit.net/books/az-predi-teb-download-free-296547.html

# 709
  • Мнения: 183
Благодаря ви  bouquet

# 710
  • София
  • Мнения: 67


Защо трябва да се праща книга, която я има и във Флибуста и в Рулит.
А защо не? Не ми е чак такъв проблем. Хиляда пъти пратих книга която я има качена, но не съм видяла да ми  стане нещо.

# 711
  • Мнения: 724
Здравейте  Hug
Има ли някой "Крадецът на книги"Маркъс Зюсак,ще бъда много благодарна ако ми я пратите :antoniastoikova@abv.bg
Благодаря Ви   bouquet

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 5 950
И аз се нареждам за Крадецът на Книги. lili_78@abv.bg

# 713
  • Мнения: 1 520
Защо трябва да се праща книга, която я има и във Флибуста и в Рулит.

Ето една смислена причина. Някои от книгите, качени в Рулит са с правописни грешки, липсващи интервали при пряката реч и т.н.
Понякога съм редактирала свалени от там книги в процес на четене от монитора, предполагам и други читатели/-лки, защото си е дразнещо да четеш текст-бъркоч, аз поне се стремя да го приведа в прилична форма - така четенето на книгата ми доставя по-голямо удоволствие.
Става бавно, отнема дни, понякога седмици, но си заслужава.
Предпочитам да пращам, както и на мен да ми пращат файловете с книгите в прегледен вид.

# 714
  • Мнения: 43
Бих искала да прочета книгите на Токораз Исто. Ще се радвам ако някой ги има и ми ги заеме. Wink


iliana.raeva.a@abv.bg

# 715
  • Мнения: 1 467
Защо трябва да се праща книга, която я има и във Флибуста и в Рулит.

Понякога съм редактирала свалени от там книги в процес на четене от монитора, предполагам и други читатели/-лки, защото си е дразнещо да четеш текст-бъркоч, аз поне се стремя да го приведа в прилична форма - така четенето на книгата ми доставя по-голямо удоволствие.
Става бавно, отнема дни, понякога седмици, но си заслужава.
Предпочитам да пращам, както и на мен да ми пращат файловете с книгите в прегледен вид.

Ако е така - окей, но дали е така? Или просто препращаме изтеглените от рулит файлове? За мен това е безсмислено и излишно натоварва темата с поне 5 поста:
- Търся еди какво си.
- Дай поща.
- ... абв.бг
- Пратих.
- Благодаря.

Доста по-удобно е да се прати линк, ако книгата я има качена, така повече хора ще го видят и при последващо търсене евентуално ще се използва линка. Така мисля аз.

Впрочем, по темата, "Крадецът на книги" мисля, че я няма в ел. вариант.

# 716
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Да. "Крадецът на книги" я няма още. И аз скоро проверявах за нея.

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте! Може ли и на мен някой да ми прати "Опиянена от теб" на Силвия Дей на български на s_vileto@abv.bg

# 718
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имам глупав въпрос... Не може ли някой, който има "Крадеца" да я сканира и обработи в съответен примерно пдф. формат за четене след като я няма в ел. формат?


Поръчала съм си я, но не знам кога ще е при мен. Ако дотогава никой не свърши тази работа ще се наема да го направя.
Просто самата книга е доста търсена и си заслужава да се прочете.  Peace

# 719
  • Мнения: 2 453


Защо трябва да се праща книга, която я има и във Флибуста и в Рулит.
А защо не? Не ми е чак такъв проблем. Хиляда пъти пратих книга която я има качена, но не съм видяла да ми  стане нещо.

Защото, kukundrelka , темата и без това е тежка за следене  Peace. Разбирам, че искаш да помогнеш, но можеш да насочиш питащия къде да търси, така е по-вероятно следващия път да потърси сам преди да пита.

Общи условия

Активация на акаунт