Къде в Бургас (37)

  • 86 748
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 703
Момичета здравейте! Да ми препоръчате някой, който цикли паркет и сте доволни  Rolling Eyes

Само недей Краси паркет, че у нас си оставиха ръцете и на първата ръка лак мъжа ми ги изгони(това преди няколко години , но тръгнаха да лакират без да пуснат една прахосмукачка и да почистят)

# 376
  • Мнения: 66
Здравейте!
Знаете ли някоя козметичка в Сарафово? Имало някакво момиче, което правело страхотни вежди..та го издирвам  Laughing

За вежди тук.
Иначе и за двете ходя при https://www.facebook.com/Krasivi.i.Shtastlivi?fref=ts
Уникална е, лицето ми го преобрази буквално!

# 377
  • Мнения: 539
Търся детска чанта с Монстър Хай,но от по-хубавите(има едни китайски ли са,турски ли са-голям боклук),ако някой е виждал/купувал,моля да ме насочи?

# 378
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Момичета здравейте! Да ми препоръчате някой, който цикли паркет и сте доволни  Rolling Eyes

Преди 3-4 години ползвахме човека от този телефон: 0888254301 Останахме доволни, където имаше  процепи между дъските ни ги фугира с материала, който остава при цикленето и не се забелязва, машината му беше безпрахова и нямаше полепнали стърготини по мазилката на стената, лакира с наш лак, аз държах да е матов. Допълнително реди паркет, като ни ориентира за поръчка, доставка и т.н. от вътрешността на страната и ни излезе по-евтино  Peace

Дано не се е променило качеството му на работа за толкова години, мисля, че ще останете доволни  Peace  
Единственото беше, че се чакаше около 10-на дни да се освободи, но може и да е бил такъв момента.  Peace

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 171
щастливка - мързеливка за Краси паркет съм чувала само лоши отзиви, така че отпадат. По-добре с неизциклен паркет, отколкото тях да търся  Twisted Evil

TDI благодаря, ще пробваме да се обадим на този номер, дано все още е същото момче/мъж/ и да работи.

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Някой знае ли дали продават в Бургас спално бельо на "Люмана и ко".

# 381
  • Мнения: 22
Някой знае ли къде мога да намеря плетена кошница? Търся също креп-хартия и тишу хартия...

Трябва ми кошница, в която да сложа 3 украсени бутилки с алкохол за подарък! Хартиите ги намерих, благодаря ви!

# 382
  • Мнения: 89
Здравейте, знаете ли къде в Бургас предлагат лазарно гравиране на предмети. Става въпрос за един часовник, дърва да е с машина, а не ръчно

# 383
  • Мнения: 454
Donia Perfekta, кошници съм виждала в един магазин, който се намира до Щуромания. Мисля, че може да намериш нещо подходящо, ако все още не си купила.
skica магазинът в Странд е Рино. На мен ми е любим от Пловдив и затова му обърнах внимание, но когато аз бях, не работеше.

# 384
  • Мнения: 22
Благодаря ти, Весела! Сега остава да ми кажеш и къде е тази Щуромания  Blush

# 385
  • Мнения: 7 186
Здравейте!

Някой може ли да ми препоръча детски център за празнуване на рожден ден, за по- големи деца- 8 г.?

# 386
  • Мнения: 539
Здравейте!

Някой може ли да ми препоръча детски център за празнуване на рожден ден, за по- големи деца- 8 г.?
Тази година празнувахме в детския център в Мол Галерия-Тон Бонбон,точно на 8 год. рожденник. Има Лазерна игра в пакета, която всички страшно много харесаха,отделно едно момче ги занимаваше,там има и въздушен хокей с монети.
Ако е за момиче-Щуромания в малката пресечка от Мара Гидик-правят им дискотека,караоке.
Знам че и в Странд правят,но не сме били и не мога да изкажа мнение.
Ако решите за Мол Галерия,ми пиши на лични,защото имам една две забележки,иначе децата бяха много доволни.

# 387
  • Мнения: 6
Здравейте! Трябва ми майстор за лепене на гранитогрес на терасата / на нормални цени/. Simple Smile

# 388
  • Мнения: 249
И аз бих препоръчала Щуромания, правихме там последния рожден ден на моята дъщеря. Те имат и друга зала, за по-големи деца, където имат тематични партита и т.н. Ето тук има повече инфо:

http://shturomania.com/

# 389
  • Мнения: 454
Благодаря ти, Весела! Сега остава да ми кажеш и къде е тази Щуромания  Blush
Намира се в една малка уличка до общината. Като застанеш с гръб към сградата на общината, се пада в ляво тая улица. В самото и начало продават дюнери, а магазина с кошниците е малко по-надолу от същата страна. Улицата май се казва Апостол Карамитев.

Общи условия

Активация на акаунт