Къде в Бургас (37)

  • 86 765
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Момичета , къде има сладкарница Неделя ... там ,където беше ,вече я нямало ?

# 736
# 737
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
ииииииииииииииииииииииии , ММ утре прави 40г. , ама е голям инат и каза ,че не се черпело и няма да го направи ,но ме помоли да му взема една торта бял еклер .....

# 738
  • София
  • Мнения: 2 855
ииииииииииииииииииииииии , ММ утре прави 40г. , ама е голям инат и каза ,че не се черпело и няма да го направи ,но ме помоли да му взема една торта бял еклер .....

А така, и моят утре е рожденик, ама прави 35 - поръчах торта от Амадеус като взех ваучер ог Грабо. Не съм пробвала досега тортите на Амадеус, дано да останем доволни. Иначе той също си е фен на Неделя и по-точно на бяла Неделя, както и аз де. Точно тези дни така ми се хапвашееее Неделя, добре, че ви прочетох.

Момичета, търся си къде да ми поправят фотоапарата. Ако може из центъра Rolling Eyes

Лятото носих моя фотоапарат Сони във сервиз АШ в Лазур - там поправят дребна техника. Обаче и в двата им сервиза - в Лазур и на Сан Стефано хич не съм доволна от отношението им, иначе по работата им нямам забележки.

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 145
Мога да препоръчам торта "Моцарт" на сладкарница "Амадаеус". Това е най-уникалната торта, която съм опитвала. Освен това изглежда като подарък, правоъгълна с нещо като пандела от шоколад отгоре.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 268
O, момичета, в сервизи Аш не ако нямате нерви, много са нелюбезни.
Тортите на "Амадеус" не са това което бяха, но за "Моцарт" специално  - наистина е чудесна.

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Лятото носих моя фотоапарат Сони във сервиз АШ в Лазур - там поправят дребна техника.
Подкрепям. И моето Сони беше поправено там.  Peace
Не мога да кажа нищо за нелюбезността им. Мисля че по-важното е да могат да го поправят, а не да ни стиснат ръката в знак на съчувствие колко парички ще се наложи да платим.  Wink

# 742
# 743
  • Мнения: 494
ииииииииииииииииииииииии , ММ утре прави 40г. , ама е голям инат и каза ,че не се черпело и няма да го направи ,но ме помоли да му взема една торта бял еклер .....


Пробвайте тортите на" Маркрит". За сега имат сладкарница на ул "Гурко срещу общинския паркинг.Уникални са и няма да съжалявате Peace

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте, дами! Hug
Ще се радвам на информация за празнуване на детски рожден ден в Странд.Благодаря Ви!

# 745
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте, дами! Hug
Ще се радвам на информация за празнуване на детски рожден ден в Странд.Благодаря Ви!

Има нова тема, 2 поста по-горе е линка   Peace

Общи условия

Активация на акаунт