Отговори
# 735
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде, още едно от мен и можем да отиваме към другата тема след добре свършената работа Grinning


 Heart Eyes

Големи благодарности на papado21sequel за страхотните клипове, които е направил/а Hug Heart Eyes
Ευχαριστώ papado21sequel  Hug

# 736
  • Мнения: 16 938
Нерде е е новата тема...

# 737
# 738
  • Мнения: 16 938
Още не мога да включа.

# 739
  • Мнения: 141
Момичета, Hug Heart Eyes  bouquet
прекрасно се справяте със запълването на темата. Да погледна и аз дали нещо е останало в кошчето.






Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 16:01 от MrsPetrova

# 740
  • Мнения: 0
 Joy Joy Joy Joy Напълнихте я Laughing

# 741
  • Мнения: 298
Цитат на: Jane2013 в Съб., 06 Юли 2013, 21:50
Цитат
Скрит текст:
.... не знам, може да ме замерате с яйца и домати, 35, ама аз не осъждам действията на Фери, лъжите, срама от Чепика и начина им на живот, разбирам я, представете си да живеете така, само едно ще кажа, благодаря на Господ, че не съм родена в Турция, иначе отдавна щяха да са ме убили с камъни на площада, за много прегрешения.


Цитат
Скрит текст:
Джейн Hug и моето мнение е такова по въпроса. Много мразя лъжите, но напълно разбирам в случая Фери и съм съгласна, че на война и при любов всички средства са позволени. Embarassed Влюбените хора са егоисти, страх ги е да не загубят любимия човек и искат да изглеждат в очите му максимално добре....и физически и във всякъкъв друг аспект. Без лъжите щяхме да гледаме един блудкоч и сценаристите щяха да скълъпят поредната банална история за богатото момче и бедното момиче,(то си беше така, но той не го знаеше )  CrazyДа не говорим, че до любов едва ли щеше да се стигне, като Е разбереше от кое семейство е и факта, че му дължат 70 хил.и сюжета отиваше в другата крайност- че тя има интерес да е с него заради дълга...
 А и тази тайнственост, която витаеше около нея, заради това че тя не можеше да се отпусне напълно пред него, събуди инстинкта му на ловец. Ферия бяга- Емир я гони...такова нещо не беше му се случвало, но точно това го подлуди на макс. А тя бягаше, защото чувстваше все по-голяма вина Wink в тази ситуация...Ако я нямаше тази тайнственост,щеше да му е ясна и просто щеше да се стреми да я хоризонтира максимално бързо и после обичайното кой от къде е Crazy
Когато Е разбра за лъжите, вече беше безумно влюбен в нея и семейството, социалното и положение  и материалното и състояние не го вълнуваха, беше обиден...много.И ако сценаристите имаха малко милост към нас, нямаше да са скарани толкова много серии, защото Ем подаваше сигнали за сдобряване, а Фе се държеше като питбул с него...добре, че рейтинга взе да пада, та се осъзнаха Crazy

пп Хайде почвайте ме целите с доматите и яйцата Laughing


Белора, Джейн  newsm10

Цитат
Скрит текст:
Всъщност, аз много повече й се ядосвах на Ферия след сватбата им с Емир в планината - баща й, стринка, леля, чичо и незнам си кой още, а Емир? Та той вече беше нейното семейство! Толкова го измъчи, какво търпение изкара и той, до ... плесницата, а после и двамата от инат по-инат, вземи едният пък удари другия Laughing

Габи,  newsm10

Скрит текст:
Уф, и аз днес съм с ужасно главоболие. Бързо казвайте кой ни зарази  fight

# 742
  • Мнения: 0

Скрит текст:
Уф, и аз днес съм с ужасно главоболие. Бързо казвайте кой ни зарази  fight
HugИ аз това се чудя Shocked дано ти мине бързо Hugмен вчера до сабах ме държа #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт