Отговори
# 675
  • Мнения: 943
Ох лягам вече , че утре съм 10 часа на работа Tired беше хубава вечер ...до сега плакнах очи по Джош(Дани) Mr. Green мога са откарам до сутрината така  Heart Eyes хайде прекарайте остатъка от ноща с нещото , което кара сърцето ви да бие учестено  Hug

# 676
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
хихихи...Чагизал...звучи като машинен елемент от космически кораб  Grinning

Профи - сто часа седях сама в тъмното и четох откъси от Вечната Амбър, дяволчето трябваше да излезе  Grinning

Лека нощ на работещите, аз съм айлак до септевмри...уффф голема скука

# 677
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
хихихи...Чагизал...звучи като машинен елемент от космически кораб  Grinning

Профи - сто часа седях сама в тъмното и четох откъси от Вечната Амбър, дяволчето трябваше да излезе  Grinning

Ми то тяхната космическа любов, затуй Laughing Heart Eyes

# 678
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
хихихи...Чагизал...звучи като машинен елемент от космически кораб  Grinning

Профи - сто часа седях сама в тъмното и четох откъси от Вечната Амбър, дяволчето трябваше да излезе  Grinning

Ми то тяхната космическа любов, затуй Laughing Heart Eyes

Ейй...умното си е умно ,веднага се одума..бравос! Ще опонирам, че Фемир имаха космическа любов, за Хазатай остана чок зор работа. Свършена перфектно!

# 679
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде, наистина вече, гути найти (от космически - good night, лека нощ) от мен Hug Hug

С края на сериала newsm03

 Heart Eyes

# 680
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 028
Най-странното е, че в този час
Цитат
profi_1 и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Туй го взех от горе. Mr. Green
Аз знам какво правя тука, ама тия гости ...  ooooh!
Поне имам публика в диспансера, да има кой да забележи лудостта ми. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Емко в АФК-то е най-готин в 62 еп.! ЖИсток е!

П.С. Гостите ми са станали 6.

Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 03:54 от profi_1

# 681
  • Мнения: 0
НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727588.new#new

Цитат
Ко спорите? Няма Хазатай   Mr. Green не се е родил , споко   Whistling  Да ма трепете със зарзават, няма ,няма и няма..пък....   Joy Виж за Фемир съм с две ръце. Добри бяха Ча и Ха, свършиха си работата перфектно, за това спор няма!
Joy Joy Joy smile3521

Профи ти поне си имала компания в лудоста Mr. Green а виж мене  :lol:0 Потребители (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема. ха още една скрита портокалка като мен Mr. Green

Лека Hug трябва бързо да спя ако заспя де Rolling Eyes че 3ч требе да съм пред тв newsm44

# 682
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Скритата портокала може да се предположи коя е  Joy Joy Joy
Икси,аз пък до край ще ти опонирам,че и Хазатай и Фемир има,каквото искаш си приказвай,веднага получаваш ответ,няма да се уморя да го повтарям Mr. Green
Ренка,аз пък гледам Любовна игра,ама непреведените серии,та нали от тия преводи,малко взех го чаткам,леле ама той е много смешен бе,стоя и си се хиля тука,тия двамата с приятелят му са големи скици,10 епизода не може да се престраши да и признае,че се е влюбил в нея,и тя същата работа,все ги прекъсва някой като се наканят  Joy Joy Joy
Много забавно сериалче,а и са били 3 години заедно и в живота главните,те само нашите от желязо излязоха  Mr. Green

# 683
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Хайде ставайте поспаланки  Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 10
Добро утро,слънчица!Хубава неделя!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Ренка!Ирка! wavey




Станах,направих кафенце и ви изчетах! HugБалсам за душата ми бяха среднощните ви коментари! smile3508 Има си реална любов между нашите любимци...Хазатай ли са,Чагизал ли са...няма значение... txtloves Важното е,че се обичат и то все още...останалото,финала на връзката им,ще оставим на времето... Peace Two Hearts Peace



# 685
  • Мнения: 6 105
Добро утро  Hug

Хубаво ми бе да ви изчета сутринта  Laughing

Аз пък искам Хазал в новия сериал на Чаги,какво като не е в главната роля,искам да гледам нашето момиче.  Crossing Arms  Mr. Green

Хубав и спокоен ден ви пожелавам!  Hug

# 686
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 028
Добро утро!  Hug

Сложих маса в новата тема, ама и тука да предложа вариант за хапване и пийване.  Joy



Добре де, може и не толкова екстремно.  Laughing

# 687
  • Мнения: 2 787
Добро утро,
Сервирам ви малка закусчица и кафенце, на блок масата отстрани има всичко по избор!



Цитат
Икси,аз пък до край ще ти опонирам,че и Хазатай и Фемир има,каквото искаш си приказвай,веднага получаваш ответ,няма да се уморя да го повтарям
Ирка, напълно те подкрепям, аз също НЯМА ДА СЕ УМОРЯ да вярвам в тази космическа любов  Hug
Искам да ви постна един коментар от twitter за Хазал
Цитат
I loved this tweet, fans, fans, the cutest ever...
@Cagatayulusoyy Good night Cagatay. Look the beauty to dream the beauty. I know you missed her. All right, I won't tell anyone.
lol(helena)


Лека работа на всички, които са на работа, аз отивам да свърша малко домашна тръстика  newsm28 1ironing wash newsm71  

# 688
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро! Hug

Ирка, Hug  bouquet Снежи, Hug  bouquet и аз съм твърдо "за" Хазатай... Peace

Клоди, Hug кога спиш, кога ставаш?... newsm78

Вани, Hug Профи, Hug  bouquet Жана, Hug  bouquet



Хубав ден!

# 689
  • Мнения: 11 820
Добро утро диспансер гледам пак сте нищили Фемир и Хазатай  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт