Искам да събера дрешки за един дом в София!И не само!

  • 10 823
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 710
Иги, исках да питам - какво да правя с пирожките. Идеята остава ли - или ще стане много ядене? Виждам, че има кроасани и вафли, тортите? казвайте - ако пирожките не се изядат веднага - после.. не знам дали ще има кой да им ги топли? Какво да правя, дайте съвет?

# 136
  • Мнения: 2 249
момичета,следя ви темичката и само да пожелая весело и ползотворно изкарване на празника-че утре може да забравя Embarassed
много да нацелувате мъниците-сигурна съм,че ще ги направите щастливи и съм сигурна,че вие ще сте още по-щастливи
задължително снимки ей Hug  bouquet
п.с. ние ще сме в Перник-там са по-малки дечица,но пак имат подготвена програма и чакат неърпеливо празника Grinning

# 137
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мдааа..
Определено не сме се разбрали с човека- аз казах памучни те ми приготвили "мадамски " т.е. тънички чорапогащи. Какво да правим?
Вече е късно да тръгна да търся чорапогащи, вали,  а и си изпуках лимита за транстпорта с ходенето до борсата. Взех ги де. Всичко е добре дошло.
Освен сега да носим тези, а следващия път да се организираме да купим по- ежедневни.
Казвайте.

# 138
  • Мнения: 1 710
Абсолютно съм за, валя. Защо пък да не са мадамски. Другият път ще носим от другите. Нека има и за по-нататък. Така мисля де. Освен това скоро идва пролет и тези ще им свършат работа.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 262
Чорапогащите са идеални и аз купих такива, не се коси Вале!
Сега да ви питам искате ли да се чакаме отпред пред дома около 4, който закъснее ще влиза направо вътре, но аз така съм и казала да се съберем до 4 и нещо на директорката и тогава почва празненството!!! Та питам искате ли да се чакаме пред дома или всеки да влиза когато дойде? какво мислите?
Майче не прави нищо повече, няма наистина смисъл макар че като ги пишеш така, ми се приядоха много, виж ако ме поканиш на пирожки идвааааааааааааааам!!! Шегувам се, но наистина много апетитно прозвуча!

# 140
  • Мнения: 1 710
Иги, идвай на гости - аз честичко ги правя - така че няма проблем. Само да се уговорим.
А за чакането съм - за - ние двете ще дойдем с Валя и ще чакаме отпред. Ако не закъснеем де...

# 141
  • София
  • Мнения: 2 262
Имаме 45 сокчета и пасти за зъби от Силвето Васева! А и снаксове за всяко дете!

# 142
  • Мнения: 2 543
Мили момичета!

Така и не успях с нищо да се включа в тази чудесна инициатива! Няма да успея и да дойда, макар че ми се искаше. Sad Исках да ви пожелая добре да се позабавлявате с дечицата и да направите по-хубав празника за тях! Аз ще бъда мислено с вас и ще чакам снимки от мястото на събитието!  Hug

# 143
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Само ако знаете как искам да дойда!
НО не мога... няма кой да гледа детето, аз съм все още зле и от празник ще баде ад /а и малчо беше болен и на антибиотик преди седмица/.
Много ви се радвам как се организирахте - де да знаех аз какви помагачи има тук - нямаше да пускам теми в "Нашите деца" Wink
Надявам се да мине по вода, и съм сигурна, че вашата сърдечна доброта ще огрява дните на децата с радост още дълго време!
Обичам ви, защото сте не само добри майки, но и прекрасни хора! Щаслива съм, че ви има и че имам щастието да ви познавам. Бих споделила, че съм благодарна за изпитанието, което Господ прати на Дани, защото имах късмета да ви открия!

# 144
  • Мнения: 331
кого  трябва да взема от Гео Милев?, мама иги ми е писала на лични, но гледам че е офлайн и не знам как ще се свържем? казвайте!!! аз съм с кола. обадете ми се 0888 238 088

# 145
  • Мнения: 882
Мами, току що се чух със Силвето Васева.
Страхотни сте. Тя беше много щастлива, че е имало отзиви от съвсем непознати хора.
Нека всичко добро, което правите да Ви се връща стократно.

За съжаление, аз неможах  да се включа във вашето начинание, защото не съм от София, но Ви уверявам, че и аз помагам на дечица с каквото мога.

# 146
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
bebiradi,  bouquet
изобщо не се съмняваме, че помагаш- ние мамите сме велика сила както се видя от дейността на Движение на българските майки. Истински фурии Simple Smile

# 147
  • София
  • Мнения: 938
Изключително съм щастлива, че се запознахме, и най-вече че успяхме да зарадваме (дано) децата. Малко неловко се чувствах, но следващия път ще съм по-ориентирана в обстановката. Дечицата са страхотни и се радвам, че изглеждат добре гледани, чистички и нахранени. Домът също ми хареса много, имат чудесни условия и съм с много добри впечатления от директорката.
По повод на разговора с нея за нуждата от логопеди, психиатри и кинезитерапевти - казвайте как да процедираме, аз съм готова да спонсорирам с някаква сума месечно такъв специалист.

# 148
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте другарчета мои!
Много се радвам, че идеята ми успя и то с ваша помощ, без вас съм за никъде! Толкова ви се радвах, че чак се държах неадекватно и аз се чуствах малко неловко,искаше ми се повече да си поиграем с децата, но този път не остана време, пак ще отидем, за жалост без кола е мноооооооооого трудно, поне да се стопли!
За специалистите и аз си мислих много и ви предлагам следното, нека си пуснем тук една нова тема, която да заковем ако можем (Вале ако имаш по-добра идея кажи ми) и вътре не само да обсъждаме от какво имат нужда, но и да апелираме към такива хора, които биха влезли и прочели, може да откликнат и други хора! Мисля че така е най-добре, ако сте съгласни още утре мога да пусна тема и да започнем с идеите?
Нека всеки който има идеи ги изложи там, и от нещо подхвърлено понякога се ражда и друго!
Понеже директорката помоли да не слагаме конкретни снимки, ще изберем някои по-общи снимки и ще сложим за да покажем на всички събитието. Вие също можете да сложите такива!

# 149
  • София
  • Мнения: 4 412
Здравейте и от мен!
Много се радвам, че успяхме да се организираме. Домът и на мен много ми хареса, дечицата бяха чудесни.
Да пуснем самостоятелна тема за бъдещите действия - за тези, които не останаха докрая: Разгововорът беше от какво имат нужда и понеже дома е много добре уреден, директорката не каза нищо материално, което на мен много ми хареса. Обсъдихме, че някои деца имат нужда от логопед, други от дефектолог, някои имат нужда от рехабилитация, някои от корекции на късогледството и я попитахме в тази насока.  Проблемите на децата ми се струва, че не са непреодолими, и не се забелязват много, но ако не им се помогне ще им бъде много трудно после. И в тази връзка решихме да се организираме.

Общи условия

Активация на акаунт