„Съла”/ Sila /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 5

  • 142 565
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Разград
  • Мнения: 8 243
  Мехмет със сестрите си.

# 736
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Happy Valentine's Day with Mehmet Akif Alakurt

# 737
# 738
  • Мнения: 90
Здравейте! Гледала съм филма без превод. Сега гледам някои епизоди с хърватски субтитри и се разбира доста.  Мислех си, че образът на Боран е направен така, че да се хареса на всяка жена и има една реплика на Съла< ти си ми съпруг, любовник и приятел. > Обаче колкото и  обективно да има позитивни качества искам да чуя мнението ви по въпроса >прекрасен е, но не е за мен>. Не ви ли се струва, че никоя от вас не би издържала да има мъж, който все да има да решава проблемите на другите, които и стават и негови проблеми. Човек може да се разболее така. Знам, че звучи егоистично, но самата Съла казва <искам   вече само мир и спокойствие, т.е. да не идват нови проблеми.> Изобщо Боран е много чувствителен и справедлив и дори да не беше ага, то такива прекрасни хора сами си правят живота труден. Искат да са максимално справедливи и точно защото не са егоисти, премислят всичко дълго и емоционално изживяват всичко. Кажете ми честно, не ви ли се иска мъжът до вас да бъде малко по-непокист и да живеете в спокойствие?

# 739
  • Мнения: 90
С една дума при мен се получава разминаване между идеал и желание в живота. Много уважавам хора като Боран и им се възхищавам, но смятам, че е твърде трудно и дори нездравословно, ако съм с такъв като него, като се има предвид, че аз също съм много отговорна и мисля за другите и съм емоционална.

# 740
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Seriálová Sila: Najskôr žaloba, potom dovolenka v Maroku!



http://sila.markiza.sk/aktualne/1745473_serialova-sila-najskor-z … ovolenka-v-maroku

# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Няколко нови снимки на Мехмет със сестрите си, брат си и други от фамилият.







# 742
  • Мнения: 5 728
   Благодаря Ваня,че правиш всичко , за да ни  информираш за героите от любимия филм.
   Зная, че правенето и по държането на тема  е  време,което човек отделя, но нека си е
   има темичката и за напред.Благодаря Ваня.Хубав ден.

# 743
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 744
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Малко нови снимки на Мехмет със визията от Фатих.




Последна редакция: нд, 09 мар 2014, 01:49 от vania_e

# 745
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Нови снимки със които ще направя преход към новата визия на Мехмет.

 







Снимките са от преди дваистина дни. На снимките са сестра му Нилгюн със съпруга си и негов приятел с когото са били заедно на обиколка в Artvin / Артвин  е вилает в Североизточна Турция до границата със Грузия /.

# 746
  • Разград
  • Мнения: 8 243










# 747
  • Мнения: 2 492
Ванче, мерси   bouquet оффф много хубав нашият човек  smile3521

# 748
  • Мнения: 5 728
Ваня, благодаря ти, че ни  доставяш голямо удоволствие със тези снимки.Благодаря ти.   

# 749

Общи условия

Активация на акаунт