Селския гъзар

  • 13 786
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 523
Иди на "Илиянци" и ще ги зърнеш,като видя келеш с панталон по крака"ластични дънки-слим-джинси)и розова фанела припадам,а за скубаните вежди.....без коментар.Селски ергенаш-точно го онагледява един т.н футболист,но няма да рискувам да ме подведе под отговорност,затова оставям на всеки поле за изява на собствената му фантазия.Оригиналната кифла(селска)тип Лиляна от Някой-си-брадър,гледай Брадър и ще ги видиш с тонове.
Аааа, Лилянчето си е събирателен образ на градските майни от Пловдив. Тез кокони са друг вид - нацупени, префърцунени, прИтенциозни....Моля ви, не бъркайте понятията  Wink Иначе здраво се посмях, благодаря ви за тази тема, момичета!

# 61
  • Мнения: 19 523
Божкеее.... Че то по тези описания излиза, че няма ни един нормален човек по улиците.

Да задам обратния въпрос - кой НЕ е селски гъзар?

Всеки втори разцъква с тишърти с надписи, слънчеви очила, къси гащи, Жапанки, чантичка или през рамо или през кръста, говори по Жиесема...и прочее. Мацките пък се пресоват, натокват, гелосват и побутват очилца за престиж...

Да обобщим - плетения пътък ли завършва визията на селския гъзар?

 newsm78

[/quote
]Ей, ама вие с тези чантички се захванахте.....Къде да си носят парите мъжете като не са с куфарчета и костюми и са излезли да се поразходят в свободния си ден. В джоба ли?

# 62
  • Мнения: 2 172
Иди на "Илиянци" и ще ги зърнеш,като видя келеш с панталон по крака"ластични дънки-слим-джинси)и розова фанела припадам,а за скубаните вежди.....без коментар.Селски ергенаш-точно го онагледява един т.н футболист,но няма да рискувам да ме подведе под отговорност,затова оставям на всеки поле за изява на собствената му фантазия.Оригиналната кифла(селска)тип Лиляна от Някой-си-брадър,гледай Брадър и ще ги видиш с тонове.
Аааа, Лилянчето си е събирателен образ на градските майни от Пловдив. Тез кокони са друг вид - нацупени, префърцунени, прИтенциозни....Моля ви, не бъркайте понятията  Wink Иначе здраво се посмях, благодаря ви за тази тема, момичета!

Задължително с дълга изправена коса и прав бретон покриващ половината от очите,седнала на бара в Авеню с чупка в кръста, ровеща в гсм-а с отегчена,надменна и нацупена физиономия  Laughing

# 63
  • Мнения: 194
Селският гъзар скача на всяка фуста (без изключение)

Селският гъзар говори гръмко и стряска всички с децибели, но мисли, че ги е заинтригувал с остроумие.....Има и вариант почти да не говори, но това значи, че се е издигнал в някаква степен и си дава сметка (донякъде), че не Фърфи

До там ги познавам Laughing

# 64
  • Мнения: 19 523
Иди на "Илиянци" и ще ги зърнеш,като видя келеш с панталон по крака"ластични дънки-слим-джинси)и розова фанела припадам,а за скубаните вежди.....без коментар.Селски ергенаш-точно го онагледява един т.н футболист,но няма да рискувам да ме подведе под отговорност,затова оставям на всеки поле за изява на собствената му фантазия.Оригиналната кифла(селска)тип Лиляна от Някой-си-брадър,гледай Брадър и ще ги видиш с тонове.
Аааа, Лилянчето си е събирателен образ на градските майни от Пловдив. Тез кокони са друг вид - нацупени, префърцунени, прИтенциозни....Моля ви, не бъркайте понятията  Wink Иначе здраво се посмях, благодаря ви за тази тема, момичета!

Задължително с дълга изправена коса и прав бретон покриващ половината от очите,седнала на бара в Авеню с чупка в кръста, ровеща в гсм-а с отегчена,надменна и нацупена физиономия  Laughing
Елфичка, това Авеню не го зная, обаче виждам, че си от Пловдив та явно е мястото, където се събират подобни екземпляри.

# 65
  • Мнения: 2 172
milittana...точно така  Laughing Ако искаш да впечатлиш някоя "дама" я водиш в Авеню.Или може да имаш 5 лв в джоба отиваш да ги похарчих на Авеню  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 19 523
milittana...точно така  Laughing Ако искаш да впечатлиш някоя "дама" я водиш в Авеню.Или може да имаш 5 лв в джоба отиваш да ги похарчих на Авеню  Mr. Green
Аз много обичам Пловдив, пловдивска снаха съм и като отида там се размазваме по кръчмите с приятели, ама новите места за гъзареене не са ми известни. Следващия път ще го загледам това Авеню как е откъм публика  Grinning

# 67
  • Мнения: 9 459
Моята представа за селски гъзар: дънки, риза и маратонки.... Дава го тежкотоварно, а в същото време глъм кат налъм.  Laughing

# 68
  • Мнения: 2 172
milittana...точно така  Laughing Ако искаш да впечатлиш някоя "дама" я водиш в Авеню.Или може да имаш 5 лв в джоба отиваш да ги похарчих на Авеню  Mr. Green
Аз много обичам Пловдив, пловдивска снаха съм и като отида там се размазваме по кръчмите с приятели, ама новите места за гъзареене не са ми известни. Следващия път ще го загледам това Авеню как е откъм публика  Grinning
Оооо,то е старо заведение.вече може да има някоя нова звезда.Но преди поне се водеше за голяма гъзария  Mr. Green
Намира се точно след църквата "Света Петка" в посока Не към подлеза на центъра ,а на обратно  Peace

# 69
  • Мнения: 6 214


Задължително с дълга изправена коса и прав бретон покриващ половината от очите,седнала на бара в Авеню с чупка в кръста, ровеща в гсм-а с отегчена,надменна и нацупена физиономия  Laughing
5те косъма задължително трябва да са изправени. А, и гримът да не е махан от седмица, само се маже отгоре.

# 70
  • Мнения: 19 523
Преди години отиваме на гости в едно малко градче на млада двойка и по едно време решаваме да се разходим по центъра /който е буквално на 30 метра от къщата им/. Аз както съм си по дънки и кожено яке, мъжът ми и той неглиже. Домакинята обаче каза "Почакайте ме малко" и след половин час изгря като коледна елха с тежък грим, отрупана с бижута и вечерна рокля. Аз до нея изглеждах доста...неуместно, ама и през ум ни ми мина да се глася за градско-селския мегдан. Аз и в София не мога да бъда видяна в този вид по улиците посред бял ден. Та това за мен си е тип селска гъзария ама от женски пол

# 71
  • Мнения: 6 214
milittana, ти си виждала такова гиздене за малка разходка. Аз пък бях втрещена, като видях хора по терлици на кафе в един малък град.

# 72
  • Мнения: 2 172
milittana, ти си виждала такова гиздене за малка разходка. Аз пък бях втрещена, като видях хора по терлици на кафе в един малък град.

 rotfImao rotfImao

# 73
  • Мнения: 19 523
milittana, ти си виждала такова гиздене за малка разходка. Аз пък бях втрещена, като видях хора по терлици на кафе в един малък град.

 rotfImao rotfImao
А, моля ти се, аз пък съм виждала секретарка в министерство по домашни пантофи зад бюрото! Дамата беше на преклонна възраст, а и това се случи доста години назад, но е факт. Тя беше от онези секретарки, чиято грижа беше да обслужва шефа си с най-различни ободряващи и разхладителни напитки, и това с пантофите явно целеше да усети шефът домашен уют.......

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Тази вечер видях един вносен селски гъзар - мъж, на средна възраст, си правеше снимка за спомен от Златните, като той застана между две палми, засадени на една ръка разстояние една от друга, като си навря шкембето между тях, а ризата му еретично или може би еротично, се развяваше от вятъра, разкривайки вторичния му полов белег, признак на благосъстояние.

Общи условия

Активация на акаунт