С какво ви дразнят снахите

  • 46 095
  • 613
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
Айде сега да ви видим  Confused Все свекървите са лошите, все на тях не може да се угоди....... Крайно време е да пуснем и една такава тема - за сравнително младите свекърви. Simple Smile те също са хора и имат право на глас, нали newsm78 А пък си мисля, че в днешно време да уцелиш добра снаха си е направо късмет Grinning

# 1
  • Мнения: 2 199
Нямам аз, но се смях на една снаха където не простира на вън дрехите на бебето заради мухите, но на терасата на отворен прозорец може 😀

# 2
  • Мнения: 8 804
 Laughingхах, предричам безславно развитие на темата, дано бъркам. Тук свекървите са малцинство,а някои може да не искат да си признаят, че са станали такива.... Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 346
С това, че често  не поздравява , когато се прибере. В такъв момент се питам уморена ли е, ядосана ли е, в мен ли е проблема или има друга причина.

# 4
  • София
  • Мнения: 23 096
K.A.G., с нищо не оправдавам хора, които не поздравяват.  Peace За това се иска елементарно възпитание.

# 5
  • Мнения: X
Аз не съм свекърва все още, но с двама сина рано или късно.....     Grinning
Една снаха би ме дразнила, ако ми идва твърде често на гости.     Laughing    Колкото по-рядко се виждаме, толкова по-добре ще си живеем.
Та, добра, лоша, за мен няма значение.Сина ще живее с нея, не аз.Като си я избира, да гледа.Той ще я търпи после.....    Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 23 096
Мда, Краси - правиш впечатление на саможив човек. Или по-скоро на такъв, който се интересува само от мъжа си (естествено, той носи парите вкъщи), а другите - вълци ги яли.
Аз гости не обичам да посрещам, но домът ми винаги ще е отворен за дъщеря ми и половинката й. Не мога и да си го представя другояче.

# 7
  • Мнения: X
Защото най-вероятно си преставяш принца на бял кон-мил, обичлив, внимателен, красив, интелигентен, толератен и т.н.     Grinning
Ама я сега си представи най-омразния за теб тип мъже.После си представи, че тази красавица от подписа ти ти го доведе за зет и трябва да търпиш това ....същество цял живот.     Laughing

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ще съм щастлива да знам, че бъдещите ми снахи не настройват синовете ми срещу мен!
Всичко друго бих им простила!

 Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 23 096
Ама я сега си представи най-омразния за теб тип мъже.После си представи, че тази красавица от подписа ти ти го доведе за зет и трябва да търпиш това ....същество цял живот.     Laughing
Колкото и да не ми е приятно, бих могла да си го представя. Но все пак моята дъщеря ще го доведе. А аз детето си обичам повече от всичко на света. Но ти няма да ме разбереш, колкото и да ти ги обяснявам тези работи.  Wink

Benisima, същото важи и за мен. Всичко ще простя, ако има поне малко уважение от отсрещната страна.  Peace

# 10
  • Мнения: X
Ама я сега си представи най-омразния за теб тип мъже.После си представи, че тази красавица от подписа ти ти го доведе за зет и трябва да търпиш това ....същество цял живот.     Laughing
Колкото и да не ми е приятно, бих могла да си го представя. Но все пак моята дъщеря ще го доведе. А аз детето си обичам повече от всичко на света. Но ти няма да ме разбереш..........

О.к., аз не разбирам.    Laughing
Дано след 20+ години ти по ги разбираш нещата....ако се наложи.
А най-важно е зетят да те разбира.Ако иска.  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 23 096
Краси, няма нужда да ги разбирам нещата. Аз казах вече - детето ми е над всичко.  Peace

# 12
  • Мнения: 4 569
Краси, няма нужда да ги разбирам нещата. Аз казах вече - детето ми е над всичко.  Peace
Да, твоето дете.  Peace
Не и оня гнусен миризливец, който тя си е избрала примерно.

Тя и Краси ще си обича нейното дете,а не парцалесата с него.

# 13
  • София
  • Мнения: 23 096
Краси, няма нужда да ги разбирам нещата. Аз казах вече - детето ми е над всичко.  Peace
Да, твоето дете.  Peace
Не и оня гнусен миризливец, който тя си е избрала.
Какъвто си го е избрала, такъв ще го търпя. Заради нея.
(Излишно е да казвам, че се надявам щерка ми да направи подходящ избор.)  Grinning

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Най-вероятно в темата няма да се разпишат много свекърви. Не са много жените над 50г. във форума /или поне аз така си мисля/, че и да са свекърви. Много стеснихме приложното поле на темата. По-скоро темата трябва да се допълни "С какво мислите, че дразните свекървите си"  Laughing
Аз си мисля, че ако свекърва ми е надразнена от мен за нещо /въпреки, че никога не е давала индикации, че я дразня, а даже - напротив/, бих заложила на
1. Това, че съм отракана, докато тя е като подлога на всички, мълчи и думата й не се зачита за нищо и може би малко завижда, че сина й ме уважава, а нейния мъж - не.
2. Може би понякога се дразни, че съм прекалено откровена и честна и всичко си казвам.
3. Може би се дразнят, като им кажа да си гледат старините и да не харчат толкова за глупости /образно казано/. Принципно нямам право да се бъркам във финансите на никого, но от друга страна ако някога загазят с парите, ние ще им сърбаме попарата.......................както и стана 6м. по-късно след този мой съвет.

Общи условия

Активация на акаунт