Днес искам да благодаря на...

  • 253 539
  • 951
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря на НСЧ за това, че ме накара да се почувствам специално днес   bouquet

# 451
  • Мнения: 1
Искам да Благодаря на собственик на траурна агенция за човешкото отношение и подкрепата която получих в трудният за мен момент и за това през което ми помогна да премина.
За това че подходи с изключително уважение -БЛАГОДАРЯ от все сърце,  явно има и хора за които не само парите са важни, а на първо място стои човешкото в тях!

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 22:16 от Tatti

# 452
  • Мнения: 257
На брат ми, който прояви разбиране за създала се ситуация и ми помага да я преодолея. Simple Smile

# 453
  • Мнения: 697
Аз днес искам да благодаря на моята приятелка, за това, че за пореден път ми доказа, колко голямо сърце има!

# 454
  • Мнения: 257
Не знам, дали е точно да благодаря на някой, но пиша победа над егото си...простих на човек, който много ме беше засегнал, но след като разбрах, че в последните месеци е в много тежко положение...преодолях миналото и ще му подам ръка...доколкото мога да му помогна.

# 455
  • Мнения: 216
На моите преподаватели от Катедра "Изобразително изкуство" на СУ, ФНПП!
Благодаря Ви, че ме изградихте като талант и, че ме оценихте и искате в бъдеще да работим заедно!   bouquet  bouquet  bouquet

# 456
  • Колибите
  • Мнения: 357
Благодаря ти, мое момиче, че избра мен да бъда твоя майка.
Благодаря ти.
Обичам те.

# 457
  • Мнения: X
Благодаря ти, мое момиче, че избра мен да бъда твоя майка.
Благодаря ти.
Обичам те.

Страхотно! Все поводи за благодарности да ти дава.  Hug

Аз точно влизах да благодаря на баща си  Heart Eyes За това, което е! За личността, която съм, до известна степен пак благодарение на него!
Обичам те, тате!!!

# 458
  • Мнения: 74
Днес искам да благодаря на една добра приятелка, която днес има Рожден Ден, за това, че се е родила и че е част от живота ми.   bouquet

Тя е далеч, но като се видим, ще празнуваме.   chef

От нея съм научила нещо много важно, което ще използвам цял живот.  Heart Eyes

# 459
  • Мнения: 257
Благодаря на облачетата днес, че ми дават възможност да подишам...

# 460
  • Мнения: 146
Днес искам да благодаря на Elitis за чудесното намаление на лакове за нокти   bouquet

# 461
  • Мнения: 246
На ветреца, че поразхлади малко.

# 462
  • Мнения: 74
Благодаря на близките ми за неочаквания подарък без повод.   Heart Eyes

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 00:48 от Justem.30

# 463
  • София
  • Мнения: 4 052
Благодаря на ММ, че е толкова добър  Heart Eyes Обичам го!

# 464
  • Мнения: X
Благодаря на бившия си! Без него нямаше да съм това, което съм.

Общи условия

Активация на акаунт