ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 30

  • 54 887
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Много благодаря  bouquet

Дочух, че нямало голям смисъл от тази реваксинация. Особено след като познато детенце разви синдрома на Гилен-Баре съм много, много притеснена.
това от ре-ваксинация ли?Жалко...

На мен ЛЛ ми каза,че няма никакъв смисъл от нея,щото детето ми имаше предишнште приеми от ваксината.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 10 638
Да, от реваксинацията, след навършване на 6г.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Да, от реваксинацията, след навършване на 6г.
Ох... Tired

# 708
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Много благодаря  bouquet

Дочух, че нямало голям смисъл от тази реваксинация. Особено след като познато детенце разви синдрома на Гилен-Баре съм много, много притеснена.
Милото!
Но това ме кара да съм ужасно доволна, че отказах тази ваксина.

# 709
  • Мнения: 58
Сигурно ли е, че точно тази ваксина е причинителя? На няколко места чета, че противобясната или противогрипната ваксина може да доведе до развиването на този синдром.... Не знам, тотално се обърках и аз..
Източник: http://www.puls.bg/illnes/issue_178/print.html

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 638
Родителите са сигурни, че е от ваксината. Всичко започва броени часове след поставянето й.

 svetli, ти отказа реваксинацията, така ли?

# 711
  • Мнения: 16
Здравейте, решили се да не поставяме ваксини на бебето, когато се роди и след това. Искам да знам, може ли педиатърката да ни откаже услугите си или да ни задължи, може ли да ни наложат някакви санкции или глоби заради откза?

# 712
  • Мнения: 16
Здравейте, решили се да не поставяме ваксини на бебето, когато се роди и след това. Искам да знам, може ли педиатърката да ни откаже услугите си или да ни задължи, може ли да ни наложат някакви санкции или глоби заради откза?

http://www.otizvora.com/2013/06/5625/

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Родителите са сигурни, че е от ваксината. Всичко започва броени часове след поставянето й.

 svetli, ти отказа реваксинацията, така ли?
А дали са успели да докажат и да се докладва за нежелана реакция и т.н?

Как е сега детето?

# 714
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Родителите са сигурни, че е от ваксината. Всичко започва броени часове след поставянето й.

 svetli, ти отказа реваксинацията, така ли?

Да. По-назад бях писала.
Дано това детенце се оправи  Praynig

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Родителите са сигурни, че е от ваксината. Всичко започва броени часове след поставянето й.

 svetli, ти отказа реваксинацията, така ли?

Да. По-назад бях писала.
Дано това детенце се оправи  Praynig
А викаха ли те вече в РЗИ или...

# 716
  • Варна
  • Мнения: 10 638
Детенцето е добре, слава богу!

Родителите са учили "медицина", макар да не са лекари, т.е. било е задължителна дисциплина, заради това са се "усетили" веднага за какво става въпрос.

Добре, че имат много познати лекари във Варна, направили са много консулти и в крайна сметка, лекарите, на които са се доверили са взели правилното решение как да се реагира. Как и с какво е лекувано и от кои доктори, не знам.

Детенцето има всички задължителни поставени ваксини, но родителите са ги купували. Сега за пръв път, за тази реваксинация, "ползват" ваксината от ЗК. Според тях обяснението е в това - или е некачествена, тази осигурена от ЗК или не е била съхранявана правилно.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Родителите са сигурни, че е от ваксината. Всичко започва броени часове след поставянето й.

 svetli, ти отказа реваксинацията, така ли?

Да. По-назад бях писала.
Дано това детенце се оправи  Praynig
А викаха ли те вече в РЗИ или...

До момента не са.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 78
Смятам да сменям педиатъра, някой ще ми препоръча ли на лични някой за Варна?

# 719
  • Стара Загора
  • Мнения: 256
Здравейте! Извинявам се, че така цопвам в темичката ви, просто сега я открих. От Стара Загора съм и имам син на около 4 месеца. Естествено и мен ме тресе темата за ваксините, особено след последния случай. Засега сложихме първите, но не искам да продължавам. И преди бях решила да сменям ЛЛ, но сега има смисъл да го направя, само ако съм сигурна, че ще се съгласи да не слага ваксини на детето.
Моля ви, ако има хора от Стара Загора (не съм чела всичко назад), които успяват да избегнат ваксините, дори и с подкупи или каквото и да е, пишете ми на лични!!! Знам, че всичко трябва да остане много тайно. Не може да няма пробудени лекари в Стара Загора, но как да ги открия. Моля ви, пишете, ако трябва ще се запознаем лично! Предварително благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт