"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~6

  • 46 677
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 36 750


Гюлизар:

Скрит текст:

# 346
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Успокойте страстите и да се насладим на хубавия филм и след това всеки ще каже какво е видял и разбрал....ЗАТОВА СМЕ ТУК ДА СПОДЕЛЯМЕ МИСЛИ И ВПЕЧАТЛЕНИЯ Heart Eyes...

# 347
  • Мнения: 5 723
Хади беее ,ЗАПОЧНА...дано не ме вкиснат.... Joy Hug

# 348
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Оппа най хубавата стая с най хубавата гледка май няма да я напусне а дали Джерен ще се съгласи да живее там  newsm78

# 349
  • Мнения: 14 830
Харесаха ми братята в килера заобиколени от детските си спомени
Забавляваха се наистина като деца

# 350
  • Мнения: 36 750





Защо не искат жените им да виждат костюмите от обрязването  newsm78

# 351
  • Мнения: 5 723
Харесаха ми братята в килера заобиколени от детските си спомени
Забавляваха се наистина като деца

Много мили спомени ....че и мен разчувстваха....

Ох ,тази ГюлА ...пак ѝ увиснаха "умните мисли " във въздуха...

# 352
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Юмер сложи Гюлката на място в автосалона

# 353
  • Мнения: 188
Офффф,ама няма ли кой да я стегне тази змия.
Ама да я хване за гушата и да стяга,стяга....

# 354
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Какви ли поразии ще направи Зехра newsm78

# 355
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Защо мълчи Мериемдже взе да ме ядосва вече да каже на Мустафа и да се свършва.....и Азис е един дразнител.....
Юмер остави стаята без мебели на което любимата му никак не остана очарована докуде ли ще доведе това newsm78

# 356
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Разговорът между Джерен и Дияр за Мелих и манекенката...Юмер е свикнал да определя правилата-сега реши , че Джерен ще преобзаведе стаята(кой да я попита дали иска да живее там...)

# 357
  • Мнения: 14 830
Джерен иска друга къща ,но за начало ще трябва да се примири с обзавеждането на нова стая май

Но пък все пак Йомер и дава тази възможност -да я направи по свой вкус ,да остави своя отпечатък

Ама и тя все не събира смелост  и не може да уцели подходящия момент да му каже какво иска

А най добре е Йомер да си стои в тази къща ,че само той поставя Гюла на място , за радост на околните Joy Joy

# 358
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Разговорът между Джерен и Дияр за Мелих и манекенката...Юмер е свикнал да определя правилата-сега реши , че Джерен ще преобзаведе стаята(кой да я попита дали иска да живее там...)


Дали ще склони или ще се откаже newsm78

# 359
  • Мнения: 2 116
Разговорът между Джерен и Дияр за Мелих и манекенката...Юмер е свикнал да определя правилата-сега реши , че Джерен ще преобзаведе стаята(кой да я попита дали иска да живее там...)

Остави й избор, но в неговият избор...това се нарича контролиран избор.  Crossing Arms
И изобщо не е избор... Naughty
Босът е бос... Mr. Green
Ах, какво му се пише на Юмер в тоз епизод... bash Rage

Общи условия

Активация на акаунт