Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 77

  • 70 028
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Интересни новини...  Simple Smile
Ето още една - за новия сезон продуцентите на нашия филм са подготвили нова звезда - Кайъп Шехир. newsm78 (не го познавам Embarassed)
Така пише в днешния в. "Гедже". Peace




Не Жу...

Звезда на "Изгубения град" (сериал в Турция) влиза в сарая.

# 46
  • Мнения: 683


Рижавият ни принц и той е на почивка в Бодрум  Laughing



# 47
# 48
  • Мнения: 683
Официално е потвърдено че вместо Шахин новия сценарист ще е Керем Дерен сценарист на филмите „20 Dakika“ и „Ezel”. Криминалния елемент вече ни е в кърпа вързан  Laughing

Благодаря на Тио за превода от хърватски
   bouquet  Hug

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kerem_Deren

# 49
  • Мнения: 3 485
http://www.svetplus.com/vesti/29943/merjem-uzerli-prvi-put-otkri … m_medium=facebook
Този материал ми изпрати Ани за превод.
Популярната турска актриса Мерием Узерли ,за първи път говори за преживяванията и проблемите си съпътствуващи я по време на снимките на ВВ.За първи път разкри ,защо се е върнала в Берлин.
" Когато се преместих в Турция,нямах никаква представа какво ме очаква.Страхувах се от самотата,непознатите места,хората...но ме посрещна РАЙ.За една нощ се превърнах в звезда,идол за другите.Всичката ми непосилна работа и безсънни нощи бяха възнаградени.Всичко хубаво което получих в родината на баща ми,не бих заменила за нищо на света.За нищо не съжалявам,нито за грешките които допуснах те само ще ме накарат да бъда по-силна жена"

Актрисата е толкова развълнувана от ролята си на Хюрем,благодарение на която еполучила бизнес предложения от много страни включително и от Холивуд,но стреса и оказва влияние и тя решава да се оттегли за известно време.След психичният срив ,актрисата избягва в Германия,където се лекува в специализирана клиника от депресия,за да може да върне своя живот отново в нормално състояние.Продуцентите са се опитали да я върнат по всички възможни начини,но младата артистка е решила да не се връща във "ВВ"

Има още ,подължавам с превода след малко...

# 50
# 51
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А кое някой каза, че не е вярно newsm78

# 52
  • Мнения: 16
hahaha  Laughing  Joy Един различен Озан...

Joy Joy
Ани от кой филм е това?
Преди време гледах турска фантастика (ако не се лъжа по 1-ва), но единственото ,което си спомням беше името на един от героите"Боб Марли Фарук" Joy. От него ли са тези кадри.

# 53
  • Мнения: 3 485
продължение:
Не само филма е повлиял върху здравето на актрисата,фактът че постоянно се кара с гаджето си Атеш също оказва влияние.Той остана в най-трудните моменти до нея ,въпреки това и това е една от причините за налегналата я депресия.Родителите на Атеш не са одобрили връзката заради голямата възрастова граница между тях.Въпреки това 2-та  месеца прекарани в Берлин са му помогнали да стане потенциален зет и най-накрая да получи зелена светлина.
Освен годеника на Мерием до нея са грижовните и родители особенно баща и ,който е казал ,че Мерием ще се върне в Турция само през трупът му.До Мерием е найния брат и сестра ,която в Германия гради музикална кариера.

"Аз никога не съм я виждал в такова тежко състояние.Беше напълно апатична и тъжна.Плачеше без причина и гледаше с празен поглед в пространството.Не искаше с никой да говори.Нямахме и представа какво толкова я е притеснило,разби ми се сърцето от мъка.Потърсихме професионална помощ ,наехме най-добрата психиатрична клиника,лекарства за да се успокои" казва Хюсеин.

Сега когато нещата дойдоха на мястото си,Мерием е готова за нов проект.Тя ще играе с турския Брат Пит-Къванч Татлъту,а с продуцентите са се разбрали за разумно работно време и почивни дни. Peace

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 19:39 от trendafilka

# 54
  • Мнения: 683
Трени, благодаря за превода   bouquet Hug Ако е вярна информацията ще си гледаме сериала с Мерием и Киво. Той има много фенове в БГ и съм сигурна, че ще се превежда.

Клипът с Озан е от филма G.O.R.A.

# 55
  • Мнения: 9 755
trendafilka smile3525  благодаря за превода Hug

Това е новината на сезона  Party  дано да е за добро Wink впечатлена съм от Езел Peace


Официално е потвърдено че вместо Шахин новия сценарист ще е Керем Дерен сценарист на филмите „20 Dakika“ и „Ezel”. Криминалния елемент вече ни е в кърпа вързан  Laughing

Благодаря на Тио за превода от хърватски
   bouquet  Hug

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kerem_Deren

# 56
  • Мнения: 3 485
Ето и два арт-колажа:



# 57
  • Мнения: 9 755
В момента гледам "Романтична комедия 2" -наш СюмбюлЯ hahaha Селим Байрактар има малка,но атрактивна роля- ГАДАТЕЛ Joy

ето и линк към филма
тук в темата на Ийит пост 167 и 170  Peace




# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 167
ПОРЕДНО ЗА 4 СЕЗОН

Нурбану Султан в първите  дни от пребиваването си  в Маниса  ще се сблъска със Селимие Хатун, която е родила на  Шехзаде Селим син. Селимие Хатун не може да се примири с това  че  Нурбану прекарва  много нощи  със  Селим и решава да му и търси сметка. Целта на  Нурбану ще бъде постигната . Шехзаде Селим много се ядосва на на Селимие за това, че   посмява да му иска сметка за постъпките му. Оттам нататък  Селимие вече  не му е  фаворитка. В това  време Нурбану ще  ходи из харема с  гордо вдигната глава което много ще ядоса  Селимие. Конфликтите между тях двете ще продължават.
Селим след запознанството си с Нурбану ще се увлича и по други жени , но Нурбану ще деиства като  Хюррем.  Тя е и умна , като  Хюррем, за това ще успее да се отърве от всички съперници

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Интересни новости.
Благодаря Ви   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт