Евтините неща, от които сме доволни - 19

  • 67 926
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 908
Добро утро!
И аз се присъединявам към феновете на "Арома".За това препоръчвам крема с ментол за крака - също има охлаждащ ефект. :peace
http://www.aroma.bg/catalog/omekotiavasht-krem-za-kraka-aroma-gr … nline-menthol-46/
Чудя се за дезодорантите на Арома, но в моя град не съм намирала. Кой има свежа, доближаваща се до сапунена миризма?

# 16
  • Deutschland
  • Мнения: 5 489
Добро утро. Вместо запис давам рецепта против стрии, целулит и разширени вени. Рецептата е от дерматолог.

В 500 мл. прясно овче мляко се настъргват 2 бебешки сапуна, бъркате с миксера до разтварянето на сапуните и наливате в бутилка. Втривате като лосион за тяло. Дано съм помогнала на някого.

# 17
  • Мнения: 84
Добро утро. Вместо запис давам рецепта против стрии, целулит и разширени вени. Рецептата е от дерматолог.

В 500 мл. прясно овче мляко се настъргват 2 бебешки сапуна, бъркате с миксера до разтварянето на сапуните и наливате в бутилка. Втривате като лосион за тяло. Дано съм помогнала на някого.



Предполагам се съхранява в хладилника, а колко време?

Засилих се сутринта към кварталния магазин да си купя шампоан на Арома Грийнлайн ... изненадах се .... миналата седмица струваше 2,80, сега 3,80 #Crazy и не го взех. В сайта цените им не са променени ... все още  Grinning

# 18
  • Мнения: 11 878
Взех си този шампоан на Арома с алое
Скрит текст:

доволна съм от гледна точка на разресване и омазняване на корени, нямаше 2лв.

# 19
  • Deutschland
  • Мнения: 5 489
deriel, нямам представа. Не ми е казала, но в тези жеги е по- добре в хладилник, да. За време - докато го изразходваш.

# 20
  • София
  • Мнения: 787
deriel, нямам представа. Не ми е казала, но в тези жеги е по- добре в хладилник, да. За време - докато го изразходваш.

А какво точно прави тази смес? Да не би да избелва просто?
Щото иначе за стрии не виждам как ще помогне.

# 21
  • Перник
  • Мнения: 4 869
deriel, нямам представа. Не ми е казала, но в тези жеги е по- добре в хладилник, да. За време - докато го изразходваш.

А какво точно прави тази смес? Да не би да избелва просто?
Щото иначе за стрии не виждам как ще помогне.

 newsm78 млякото може би ще овлажнява кожата и по този начин ще прави по-еластична, ама сапунът каква функция би имал?  Thinking

# 22
  • Мнения: 84
deriel, нямам представа. Не ми е казала, но в тези жеги е по- добре в хладилник, да. За време - докато го изразходваш.

А какво точно прави тази смес? Да не би да избелва просто?
Щото иначе за стрии не виждам как ще помогне.

 newsm78 млякото може би ще овлажнява кожата и по този начин ще прави по-еластична, ама сапунът каква функция би имал?  Thinking

Това е за сапуните с овче мляко
Скрит текст:
Палмовото, кокосовото и бадемовото олио, маслото от шей и особено добавеното овче мляко дават на сапуна свойството да намалява мазнините, да хидратира кожата, така че при често миене тя да остава защитена и да не се изсушава. Това прави сапуна от овче мляко особено добре поносим и приятен за кожата.

И рецептата + начин на приложение
Скрит текст:
Т.нар чудотворна рецепта срещу разширени вени и тромбофлебит се предава от няколко поколения и се прилага успешно, като дава сигурен ефект. За приготвянето й са ви необходими само 1 ч.ч. сурово овче мляко и 1 бебешки сапун. Настържете на ренде целия сапун в млякото и с получената смес мажете проблемните участъци отдолу нагоре 3 пъти дневно. А в течение на 10 дни правете лек компрес на краката с по-голямо количество от сместа, поставена върху марля. След като приключите процедурата, още около месец продължавайте да се мажете по 3 пъти на ден. Ефектът се проявява видимо към втората седмица. След изтичането на 40-дневното лечение е добре през няколко дни профилактично да втривате от сместа, затова пригответе двойна доза от нея и я съхранявайте в хладилник.

Още за: Приложете чудотворна рецепта срещу разширени вени с мляко и сапун | Здравни съвети Framar.bg
от framar.bg

# 23
  • Deutschland
  • Мнения: 5 489
В скритият текст е обяснено. С допълнението, че става и за стрии и целулит. Не е отровно все пак и може да се пробва, нали така?

# 24
  • Мнения: 6 214
Може да, ама да си мажа кожата със сапун без да я изплаквам.  newsm78 Всъщност плакне ли се или така се стои?

# 25
  • Deutschland
  • Мнения: 5 489
Не. Е, нали се разтваря в млякото?

# 26
  • Мнения: 6 214
Не. Е, нали се разтваря в млякото?
Еми да, ама си остава в кожата. Все едно като се миеш -сапунът се разтваря във водата нали, и да не се изплакнеш. Няма ли да ти пари после, да дразни?

# 27
  • Мнения: 363
Добро утро. Вместо запис давам рецепта против стрии, целулит и разширени вени. Рецептата е от дерматолог.

В 500 мл. прясно овче мляко се настъргват 2 бебешки сапуна, бъркате с миксера до разтварянето на сапуните и наливате в бутилка. Втривате като лосион за тяло. Дано съм помогнала на някого.



ще я пробвам, аз имам целулит, а мама раширени вени Simple Smile благодаря Simple Smile относно бебешкия сапун има ли някой който да препоръчаш или няма значение Simple Smile

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 4 065
момичета,някоя от вас дали е ползвала лакочистител под формата на тампончета,мернах такива в ДМ май на есенс бяха,дали са читави? За морето не ми се размъква шише с лакочистител. newsm78

# 29
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030

На продуктите на Арома вече и аз съм голям фен - засега съм ползвала матиращ дневен крем,

От кой точно крем си доволна, може ли снимка?

Общи условия

Активация на акаунт