Януарче, я кажи, мъж или мома ще си

  • 22 188
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Принципно съм тиха, ама Скорпионче. Та като запаля, гасна трудно. Но пък и ми писна да ни правят на боядисани врабчета. Та като съм правя, си защитавам позицията.

Ооо, напълно те разбирам...от една порода/зодия сме.  Wink  Laughing

# 691
  • Мнения: 7 118
Цветно, аз я видях на живо тази количка на Лорелли, в първия момент изглежда добре, но летния сенник ходи, накъдето си поиска, тънък е и имам чувството, че прозира, отделно като започнеш да я разглобяваш (да откачиш коша от рамата), направо си става страшно  ooooh! Аз не съм се пробвала, но мъжа ми се изпоти целия за отрицателно време. Отделно кошницата за кола не става да се монтира на рамата на количката. Цената на количката е 560 лв+120 за кошницата+комарник+дъждобран..ми тя работата стана да си купиш една свястна количка за 700 лв и да си гледаш работата.  Rolling Eyes

# 692
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10

Марион, ex-lander-а изглежда супер яка количка, само че наистина ли няма да става за новородено newsm78
Тук пише следното: - "Регулираща се облегалка с пълно легнало положение на гърба"
Аз съм я ползвала с кош за новородено, както писах. Но и без кош е подходяща за най-малките бебчета. Не знам защо kokona20 твърди обратното  newsm78

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 14:22 от Marion-C

# 693
  • UK
  • Мнения: 5 999

Марион, ex-lander-а изглежда супер яка количка, само че наистина ли няма да става за новородено newsm78
Тук пише следното: - "Регулираща се облегалка с пълно легнало положение на гърба"
Аз съм я ползвала с кош за новородено, както писах. Но и без кош е подходяща за най-малките бебчета. Не знам защо kokona20 твърди обратното  newsm78

В онлай магазин Касида я предлагат, аз питах за близнашкия вариант (имат и скайп връзка, всеки може да пита за всичко) и ми казаха, че няма напълно легнало положение Peace Иначе, аз нищо не твърдя, казвам какво съм разбрала, а вие като я видите на място сами ще се убедите и прецените Crazy

# 694
  • UK
  • Мнения: 5 999

Марион, ex-lander-а изглежда супер яка количка, само че наистина ли няма да става за новородено newsm78
Тук пише следното: - "Регулираща се облегалка с пълно легнало положение на гърба"
Аз съм я ползвала с кош за новородено, както писах. Но и без кош е подходяща за най-малките бебчета. Не знам защо kokona20 твърди обратното  newsm78

Marion-C
количката, която ти си показала е друга и няма общо с близнашкия вариант! Много ви моля, преди да коментирате, каквото и да е, четете добре!
Не се заяждам, но аз визирах количката за близнаци! Crossing Arms

# 695
  • Мнения: 1 679
Момичета, при нас всичко е 6, гащите ще са сини Heart Eyes Малко съм притеснена, защото до сега с такива миниатюрни пишки не съм имала работа, но пък ще се науча Simple Smile И съм много щастлива, защото бебето е здраво и всичко му е наред Heart Eyes

# 696
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета, при нас всичко е 6, гащите ще са сини Heart Eyes Малко съм притеснена, защото до сега с такива миниатюрни пишки не съм имала работа, но пък ще се науча Simple Smile И съм много щастлива, защото бебето е здраво и всичко му е наред Heart Eyes

Браво Кайлис, честити ти сини гащи stork-boy и аз нямам опит с п ...те hahaha

# 697
  • Мнения: 295
Момичета, при нас всичко е 6, гащите ще са сини Heart Eyes Малко съм притеснена, защото до сега с такива миниатюрни пишки не съм имала работа, но пък ще се науча Simple Smile И съм много щастлива, защото бебето е здраво и всичко му е наред Heart Eyes

Браво Кайлис, честити ти сини гащи stork-boy и аз нямам опит с п ...те hahaha


 hahaha Joy споко бе, то не е толкова страшно:) Аз при пърата смяна на пелените на малкия у дома разбрах що за оръдие е това чудо- уми си детето очите направо ... смях  Joy hahaha Joy hahaha

# 698
  • Мнения: 7 118

 hahaha Joy споко бе, то не е толкова страшно:) Аз при пърата смяна на пелените на малкия у дома разбрах що за оръдие е това чудо- уми си детето очите направо ... смях  Joy hahaha Joy hahaha

 Joy Joy Joy
С пишки, без пишки, ще си ги гледаме и изучаваме  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 2
Момичета, при нас всичко е 6, гащите ще са сини Heart Eyes Малко съм притеснена, защото до сега с такива миниатюрни пишки не съм имала работа, но пък ще се науча Simple Smile И съм много щастлива, защото бебето е здраво и всичко му е наред Heart Eyes

Честитооооо!   bouquet
Мммм да, моето притеснение е същото. Ама то и аз какво се притеснявам за нероден Иванчо. То не се знае момиченце ли ще е момченце ли... Rolling Eyes  Но по принцип най-вече се стресирам, защото единия доктор казва забелвай, другия не пипай...То в крайна сметка ще си слушам моята докторица, въпреки че с щерката не я послушах за пъпчето. Тук нали казват да не се мокри, а в Холандия ги потапят във ваната още на втория ден. И казват, че така е доста по-добре и, че това , че може да стане инфекция е пълна глупост. Между другото аз споделух после с една акушерка тук и тя ми каза, че е на абсолютно същото мнение, че това с пазенето на пъпчето е пълна отживелица. Просто после го подсушаваш хубаво и няма проблеми. Аз определено не го пазих и пъпчето и падна на 10ия ден и и беше перфектно всичко.

# 700
  • Мнения: 1 679
Благодаря, момичета  Hug
Аз като къпех малката слагаг една пелена от тензух на пъпа ѝ, но той пак се мокреше  Peace Че възможно ли е да се опази съвсем сух докато падне, на нея ѝ падна на 14-тия ден май...После хубаво подсушавах и така...
Пък ММ вика "Момче до следващия преглед, после може и да се промени ситуацията" Joy Joy Joy

# 701
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета, при нас всичко е 6, гащите ще са сини Heart Eyes Малко съм притеснена, защото до сега с такива миниатюрни пишки не съм имала работа, но пък ще се науча Simple Smile И съм много щастлива, защото бебето е здраво и всичко му е наред Heart Eyes

Браво Кайлис, честити ти сини гащи stork-boy и аз нямам опит с п ...те hahaha


 hahaha Joy споко бе, то не е толкова страшно:) Аз при пърата смяна на пелените на малкия у дома разбрах що за оръдие е това чудо- уми си детето очите направо ... смях  Joy hahaha Joy hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 702
  • Мнения: 295
Коконка, не се смей, теб те чакат две дула  smile3533

# 703
  • Мнения: 1 679
Коконка, не се смей, теб те чакат две дула  smile3533
Олеле представих си как я обстрелват едновременно  Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 36
 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62, хей успяхте да ме разсмеете от сърце, пък ми беше едно криво цял ден  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт