Как се отървахте от мъжете си пияници?

  • 3 007
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Как взехте решение да се разделите със съпруга си, който прекалява с алкохола?
Колко време търпяхте адът и как се чувствате след раздялата?

Важното е, че си направила крачката. След този ад, който си търпяла, ще се почувстваш преродена.

# 16
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ами избягах....И аз като Шамс, в присъствие на полиция при обстоятелства които не искам да си спомням.
И моя с ексцесии - побоища, съдилища....абееее
Избягах, ама не се отървах. И до днес се присеща и започва атака на двете крайности - или псувни и тормоз, или голяма любов и да се събираме Sick  Второто е като го сиктирдоса поредната, явно осъзнава колкоооо ме обича  Joy


П.С - моя също ме беше нападнал във входа една вечер и....слава Богу успях да се отскубна, разкрещях се и наизлязоха хора

# 17
  • Мнения: 916
Кеа, не знаех за твоите преживелици... Как сме си ги намерили таквизи перли... Дано по-скоро всичко свърши и при теб, и при мен  Praynig Все някой ден ще се отървем окончателно, си мисля  Praynig

# 18
  • Мнения: 517
Моят, да не повярвате, се държи много прилично.
Обажда се всеки ден да пита как сме и все пита защо не се сещам да му се обадя  newsm78
Иначе, по мои наблюдения, макар и не преки, продължава да пие бири, а и си прави и компания с баща си на ракия понякога.
Като цяло се чувствам много спокойна. Мъчно ми е на моменти, защото като е трезвен е много различен и добър, но нито за миг не съм съжалила, че направих крачката да се разделим! Усещам се аз самата как съм по-спокойна и по-търпеливо се отнасям с децата. Т.е. станах пълноценен родител и за децата си..Преди все бях нервна, тъжна........
Не съжалявам за раздялата!  Peace

# 19
  • Мнения: 916
Моят, да не повярвате, се държи много прилично.
Обажда се всеки ден да пита как сме и все пита защо не се сещам да му се обадя  newsm78

чакай де, това е първо действие на трагикомедията... После следва сълзливо-романтише, после като види, че не става, е маниако-депресивно и нататък вече, в зависимост от успеха с жените, може да е пълно безразличие или дива агресия  Mr. Green От време на време има рецидив сълзливо-романтичният период, но за все по-кратки моменти, след което на нЮтоновия принцип следва противодействието  Mr. Green Колко се радвам, че вече изгледах таз пиеса  Joy Успех на теб  Hug

# 20
  • Мнения: 1 464
Пет години  Simple Smile
Но му свърши мандата.

# 21
  • Мнения: 190
Моми4ета една  Hug от мен .Колко много ви разбирам вси4ко това съм го преживяла от гледна то4ка на дете със такъв родител  Tired.Когато майка ми подаде документи за развод минахме по вси4ки описани стъпки горе: "крокодилските "сълзи ,моленето 4е пове4е няма да се повтаря към ще ви убия ,заколя и т.н. ;при4акването ,опитите за разбиване на входната врата .
Пожелавам ви много сили и не унивайте .
Моя баща 3 годи след развода ни тормозеше  ooooh!

# 22
  • Мнения: 517
Ние сега сме на фаза молене! Не можел без мен, искал да ме вижда и чува. Нямал да се държи грубо и т.н.  Mr. Green Закани- не ме карай да върша глупости да те следя и т.н.  Mr. Green
Луда работа просто  Laughing

# 23
  • Мнения: 54 493
Ние сега сме на фаза молене! Не можел без мен, искал да ме вижда и чува. Нямал да се държи грубо и т.н.  Mr. Green Закани- не ме карай да върша глупости да те следя и т.н.  Mr. Green
Луда работа просто  Laughing

Внимавай да не се поддадеш .
По-лошо ще стане ! Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 433
Не беше никак лесно. Те пияниците са отлични манипулатори, а пък БНД постоянно "спираше" алкохола. Тамън се вземе в ръце и оооооп, пак започва. Да е жив и здрав! Беше най-големият ми урок в живота, за което благодаря!

Много пъти съм се опитвала да давам акъл на други като мене - да бягат, докато е време, да не се поддават на манипулации, веднага да го разкарат и т.н. и т.н. Е, не става... Човек сам си го изживява. Уви...

# 25
  • Мнения: 6 214
Има теми подобни, след всяко спиране и лечение, ти става по-криво, че пак си се излъгала и си му повярвала. Защото май няма спиране, почват винаги отново.

Общи условия

Активация на акаунт