STOKKE колички, мнение от личен опит!

  • 150 779
  • 783
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 602
Сам дето цените са в лири и 829 е цената само с единия кош. Кошът за новородено е още 170 лири и цената става 999 лири, т.е. около 2300 лв., което е същата работа  Peace

# 46
  • на земята
  • Мнения: 4 094
 Laughing  smile29  Peace Това са лири ,а лирата е в момента 2.31 смятай колко струва  Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 602
Ами именно, нали това написах, че цените са в лири, а не в евро, да не заблуди някой  Grinning. И тъкмо аз грубо 1000*2,30 ги сметнах, че в петък лирата беше малко под  2,30 лв. и става 2300 лв., т.е. при всички положения е по-добре от БГ, че сега нали казвате, че и столче за кола дават безплатно. Аз не следя цените като цяло, че не ми е на дневен ред, моята щерка порасна и си продадох Stokke-то, ама долу-горе ги знам цените им как вървят  Peace

# 48
  • Мнения: 327
И кое му е евтиното?  newsm78

# 49
  • Мнения: 51
Счупих си закопчалката на коланите, знаете ли от къде мога да си закупя нова?  Crossing Arms

# 50
  • Варна
  • Мнения: 210
Днес ходих в Премаман с идеята да си поръчам Круизито, но нещо ми се струва, че има някаква измама. Първо, че количката я нямат в магазина и нямало да я зареждат, само поръчки приемали от каталога. Другото което ми се стори странно е че като ги питах дали има гаранция количката и колко е, ми отговориха - гаранция има от производителя 6 месеца. Така че вече със сигурност ще си я взимам от Долче Вита, поне знам, че са официален представител на Stokke и гаранцията ми е 3 години при тях, което никак не е малко

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
На нас в 9+ ни казаха че гаранцията на количката е 2 години и при регистрация на сайта на Стоке става 3 години.Освен това я има налична  Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 210
Да, в Долче Вита, Бебемакс и 9 +, гаранцията си е 2 години от магазина и 1 от производителя, а в този Премаман само 6 месеца.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Сладури Mr. Green
3 бона за количка с 6 месеца гаранция Crazy

# 54
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Ами да няма да взимаш от там,как така гаранция 6 месеца..)))Измамници !!!!Такива!!!Какъв цвят избра?Чакаме да се похвалиш..)))Аз мисля едно чувалче за зимата да взема..)))

# 55
  • Варна
  • Мнения: 210
Dark Navy, макар че видях в едно кафе тъмно кафяво експлори и много ми хареса, това ще ми е вторият вариант. Другата седмица ще ходя да я поръчвам сигурно, сега влизам в 30-та седмица и имам още малко време. Ако има нещо друго ще пиша Simple Smile

# 56
  • Мнения: 173
Момичета, и аз да се включа пи вас- доста четох старата тема , за да видя доволни ли сте от Стоки и в крайна сметка си взех такава.Страшно съм доволна- моето бебче се роди май и я ползваме от 5-ия ден супер активно, обикаляме навсякъде  и минава през всичко, висола ми е, удобна ми е и на бебка и харесва много.Не съжалявам грам ,че я взех, скоро ще видим и другия кош как е

# 57
  • Мнения: 51
От къде мога да си купя задни гуми за Stokke знаете ли, че ми се счупи пластмасата където се захваща на едната гума  Close ?

# 58
  • на земята
  • Мнения: 4 094
 Joy iN eterNo neL Cuore,що не вземеш да я продадеш тази твоята количка май все нещо и става  Joy анти реклама хахахах..)))Можеш да си вземеш от ебей,там трябва да дебнеш продават се виждала съм  Peace Моята такова лашкане къде ли не,нищо и няма,скръц не съм чула..)))Между другото откъде я купи,нали има гаранция 3 години ,възползвай се,аз я купих от 9+ Пловдив и тогава ми казаха,стане ли нещо поемат всички разходи до 3 години ,дано не ми се налага де,но едва ли като проходим ще я позлвам  Laughing

# 59
  • Мнения: 51
Лилинце не е смешно!  Wink Айде ако ти се наложи да ползваш гаранцията тогава ги хвали тези 9 + ! Купих я от Долче Вита ... Въпроса ми е които знае къде продават да ми каже, а не друг.

Общи условия

Активация на акаунт